Sestdiena, 25. Maijs, 2024
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dodies aktīvā erudīcijas pastaigā “Smiltenieši prāto”!

21.03.2021

Aicinām doties aktīvā erudīcijas pastaigā „Smiltenieši prāto”, kas vedīs gan caur Smiltenē zināmiem apskates objektiem, gan ļaus ikdienišķajā pilsētvidē ieraudzīt iepriekš nepamanītas detaļas un uzzināt ko jaunu.  

Pastaigas laikā katrā no vietām jūs sagaidīs gan viegls jautājums mazākajiem, gan grūtāks jautājums vecākajiem ģimenes locekļiem. Spēles gaitā varēsiet uzzināt dažādus vēsturiskus faktus, saņemsiet dažādus jautājumus un uzdevumus, kurus izpildot un atbildot pareizi uz jautājumiem iegūsiet punktus, atbildot nepareizi – punktus zaudēsiet.

Erudīcijas pastaiga sadalīta 3 posmos, kurus var sākt un iepazīt sev tīkamā secībā: centrs, Kalnamuiža un Tepera apkārtne.  Savukārt katrs posms sastāv no vairākiem secīgiem uzdevumiem, kas ķēdītē aizvedīs jūs tālāk un iepazīstinās ar katru no šīm vietām.  

Lai dotos erudīcijas pastaigā Jums būs nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu, kurā jālejupielādē aplikācija Actionbound. Izmantojot šo saiti varat lejupielādēt aplikāciju un piekļūt spēlei „Smiltenieši prāto” http://saite.lv/smilteniesiprato 

 

Visi tie dalībnieki, kas piedalīsies spēlē no 19. marta līdz 5. aprīlim, būs izgājuši visus 3 erudīcijas maršruta posmus un beigās aizpildījuši savu kontaktinformāciju, piedalīsies izlozē.

Informējam, ka spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātei, ja nevēlaties, lai jūsu fotogrāfijas tiktu izmantotas publicitātei, tad lūdzam par to informēt uz e-pastu tic@smiltene.lv

Erudīcijas spēle tapusi sadarbībā ar aktīvajiem smilteniešiem no „Smiltenieši prāto” un Smiltenes novada Tūrisma informācijas centru.

Sakām lielu paldies visiem, kas iesaistījās šī piedzīvojuma radīšanā!

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus!

 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Atlāce

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra

tūrisma organizatore

E-pasts: tourism@smiltene.lv

visit.smiltene.lv

 

Seko mums:

www.facebook.com/visitSmiltene

Komentārs par rakstu: Dodies aktīvā erudīcijas pastaigā “Smiltenieši prāto”!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!