Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pavasara pastaigas arī Jelgavas apkārtnē

09.04.2021

Jelgavas reģionālā tūrisma centra rīkotais pavasara pastaigu izaicinājums notiks arī Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā no 8. aprīļa līdz 22. aprīlim.  

Ikviens pastaigu un aktīvās atpūtas cienītājs ir aicināts piedalīties pastaigu izaicinājumā. Lai piedalītos izaicinājumā, dalībniekiem ir jāizstaigā visi 8 maršruti un kādā no fizisko aktivitāšu izsekošanas aplikācijām jāatzīmē, cik kilometri ir pievarēti. Ar rezultātiem un foto mirkļiem no pastaigu maršrutiem, aicinām dalīties sociālajos tīklos Facebook un Instagram, lietojot tēmturus  #visitjelgava, #pastaigajelgavasnovada un #pastaigaozolniekunovada. 23. aprīlī pēc nejaušības principa tiks izlozēti 2 balvas ieguvēji. Uzvarētāji tiks paziņoti Visit Jelgava Facebook un Instagram profilos.

 

Pastaigu izaicinājumā iekļautie maršruti ir vieglas un vidējas grūtības pakāpes, piemēroti ģimenēm ar bērniem. Īsākie maršruti ir aptuveni 1 kilometru gari, bet garākais maršruts ir pat 7,2 kilometrus garš. Pastaigu cienītāji varēs izstaigāt Zaļenieku dabas parku, Elejas muižas parku un no ārpuses apskatīt arī Tējas namiņu, tāpat arī dabas parku “Vilce” un apskatīt Vilces muižas apkārtni, kā arī Staļģenes muižas parku un pastaigu parkā apvienot ar Emburgas Veselības taku. Garākais Jelgavas novada pastaigu maršruts vedīs pa Ziemassvētku kauju piemiņas vietām no Ziemassvētku kauju muzeja “Mangaļi” brīvdabas ekspozīcijas ar atgriešanos sākuma punktā. Ozolnieku novadā izaicinājuma dalībnieki varēs izstaigāt Ozolnieku ezera taku, kā arī Ozolnieku Mežaparku apvienojumā ar Veselības taku.

 

Par Pastaigu izaicinājumā iekļautajiem maršrutiem un noteikumiem vairāk informācijas var uzzināt Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv.

Piedaloties aktivitātē, aicinām ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”
63005448

Komentārs par rakstu: Pavasara pastaigas arī Jelgavas apkārtnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!