Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Augusta pēdējā nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē [0] 

24.08.2018

Pēdējā augusta nedēļas nogalē Tukuma pusē sarūpēti daudz un dažādi aizraujoši pasākumi, kur tiks gaidīts ikviens tuvāks un tālāks viesis. Jūras piekrastē norisināsies Senās uguns nakts pasākumi un aktivitātes zvejnieku sētās. Kandavas pusē būs iespēja apmeklēt koncertus, savukārt Jaunmoku pilī tiks svinēti Dārza svētki. Tukumā uz izstādes atklāšanu aicināti mākslas mīļotāji, bet Pilsētas parks uz pasākumu pulcinās bērnus. Tukumā šajā nedēļas nogalē būs vērojams arī starptautisko spēkratu brauciens.

Jubilejas svinības LVM dabas parkā Tērvetē [0] 

23.08.2018

Visa gada garumā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē ir daudzināts un sumināts dabas parka vārds, vēsturiski notikumi un pasakainie iemītnieki. 25. augustā noslēgsim visa gada garumā ilgušo apaļās jubilejas daudzināšanu ar dziesmām, dejām, neparastām meistarklasēm un sarunām ar parka iemīļotajiem iemītniekiem - Princesi Zeltīti, Sila Raganiņu, Sīkstuļa būdas iemītniekiem, Meža vīru un citiem

Cikla “Jelgavas likteņstāsti” ekskursijā – augusta jubilāri [0] 

22.08.2018

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursiju cikla "Jelgavas likteņstāsti" ekskursijā, kas stāstīs par augustā dzimušajiem, ievērojamiem jelgavniekiem un vedīs pa to atstātajām “biogrāfiskajām pēdām” pilsētā.

2. Labsajūtas festivāls “ESI” [2] 

21.08.2018

25. augustā skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama otro reizi norisināsies Labsajūtas festivāls "ESI", kurā ikviens interesents aicināts no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 bez maksas piedalīties vairāk nekā 30 izglītojošās nodarbībās, aktivitātēs, uztura meistarklasēs, diskusijās un lekcijās par veselīga dzīvesveida tēmām.

Bonifacovas muižas svētki [0] 

20.08.2018

2018. gada 25. augustā Balvu novada Bērzpils pagastā pirmo reizi notiks Bonifacovas muižas svētki.

Aicina doties garšīgā pastaigā Piena, maizes, medus svētku laikā [0] 

17.08.2018

Sestdien, 25.augustā, pulksten 13 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties “Gardēžu pastaigā” pa Jelgavas centrālo daļu, apmeklējot piecas gardēžu iecienītas vietas un nogaršojot to produkciju.

Atraktīva nedēļas nogale Tukuma apkārtnē [0] 

16.08.2018

Šajā nedēļas nogalē visi pulcēsies Šlokenbekas muižā pie Tukuma, kur tiks svinēti muižas svētki “Visi gaņģi vaļā” un notiks vērienīgais taku skrējiens “Stirnu buks”.

Mākslu un ziedu krāsainība Dārza svētkos Jaunmoku pilī  [0] 

15.08.2018

2018.gada 26.augustā Jaunmoku pilī notiks ikgadējie Dārza svētki, šoreiz ar devīzi “Ziedu klēpis Latvijai”. Dienas gaitā līdz pat vēlam vakaram būs iespēja klausīties dažādu mūziķu sniegumu, skatīties latviešu kino, iepazīt ziedu kārtošanas mākslu, baudīt dabu un atpūsties pils parkā.

Jelgavā norisināsies “Baltais” piena paku laivu regate [0] 

14.08.2018

Jau sešpadsmito reizi, 25.augustā, Jelgavas pilsētas Lielupes krastos un tās ūdeņos norisināsies pasākums - "Baltais" piena paku laivu regate". Piedalīties un reģistrēties regatei līdz 19. augustam var ik viens - uzņēmumi, draugi, ģimenes un citi interesenti. Šī gada sacensības norisināsies Latvijas simtgades noskaņās, tāpēc komandām jāizveido savs - "Simtgades plosts".

Labdarības koncerts „Uzcel savu skolu!” Bārbelē [0] 

13.08.2018

1. septembrī Zemgalē durvis vērs jauna mācību iestāde - Bārbeles Zēnu pamatskola „Saknes un spārni”, kuras ideju ir izlolojis Andrejs Mediņš kopā ar „Kalna svētību kopienu” un darboties gribošiem ļaudīm. 19. augustā mūziķi aicina uz  labdarības koncertu „Uzcel savu skolu!”, kura iegūtie līdzekļi tiks veltīti Bārbeles skolas vajadzībām, lai bērni tajā varētu justies ērti un komfortabli.

Krāšņi un līksmi tiks svinēti Kārsavas novada svētki! [0] 

10.08.2018

Šogad Kārsavas pilsēta svin savu 90 gadu jubileju. No 12. augusta līdz 26. augustam Kārsavas novadā notiks ikgadējie novada svētki, kuri pulcina iedzīvotājus un viesus kopīgā kultūras baudīšanā, sporta sacensībās un vietējo mājražotāju meistarojumu baudīšanā.

Simtgades zaļumballes un viduslaiku nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē [0] 

09.08.2018

Augusta otrajā nedēļas nogalē arī mūspusē tāpat kā visā Latvijā visus priecē bagātīgs pasākumu piedāvājumu klāsts. Koncerti, svētki viduslaiku gaisotnē un zaļumballes, kurās apmeklētājus priecēs dažādi mūziķi un grupas.

Zemgaļu svētki Tērvetē [0] 

08.08.2018

Nedēļas nogalē 11. un 12. augustā nu jau piecpadsmito gadu Tērvete aicina uz Zemgaļu svētkiem, kas ir guvuši lielu atzinību Latvijas iedzīvotāju un kaimiņvalstu vēstures interesentu un tūristu vidū. Svētki norisināsies XII gs. Tērvetes koka pils pagalmā un līdzās esošajā estrādē. Šī gada svētku tēma -  Nameja gredzens.

Velobrauciens „Ičas akmens laikmeta apmetni meklējot” [0] 

07.08.2018

18.augustā, sestdienā, Lubāna mitrāja informācijas centrs organizē velobraucienu “Ičas akmens laikmeta apmetni meklējot”. Brauciena galvenais mērķis ir iepazīt Ičas apmetnes ciemu Bērzpilī un zvejnieku sētas Solas ciemā, izzināt Lubāna ezera apkārtnes kultūrvēsturisko mantojumu un dabas liegumu “Lubāna mitrājs”.

Daugavpilī aicina uz IV Restorānu dekādi [0] 

06.08.2018

No 10. līdz 20. augustam Daugavpilī noritēs IV Restorānu dekāde, kuras tēma ir “Dabas veltes 2018”. Augusts ir laiks, kad raženi ienākušās dārza un meža veltes, kas jāsteidz likt lietā maltītēs visdažādākajos veidos – gan zupās, gan pamatēdienos, gan kārdinošos desertos.

Nedēļas nogale ar Baltijā lielāko avio šovu Tukumā un apkārtnē [0] 

03.08.2018

Šajā nedēļas nogalē Tukumu un apkārtni pāršalks lidmašīnu skaņas un būs vērojami zīmējumi debesīs, jo šeit norisināsies lielākais aviošovs Baltijas valstīs. Sestdien un svētdien, 4. un 5.augustā “Jurmala Airport” pie Tukuma būs iespēja baudīt divas jaudas, ātruma un adrenalīna pilnas dienas, vērot vietējo un ārvalstu pilotāžas grupu un solo priekšnesumus, tikties ar pasaulslaveniem Latvijas sportistiem, kā arī būs dažādas citas aizraujošas izklaides gan lieliem, gan maziem.

Kāzu muzikanti satiekas Rožupē! [0] 

02.08.2018

Līvānu novada Rožupes estrādē 2018.gada 17. augustā jau 22 reizi notiks Kāzu muzikantu festivāls, pulcinot mūziķus, kuri nospēlējuši vismaz vienas kāzas

Muzikālais augusts Daugavpilī [0] 

02.08.2018

Jau sesto gadu pēc kārtas vasaras pēdējā mēnesī Daugavpilī ienāk festivāla “Muzikālais augusts” pasākumi. Sākot ar 2. augustu, katru ceturtdienu, interesentus gaida izcilu mūziķu koncertprogrammas: Bēthovena un "Rammstein" daiļrades apvienojums, 12 valstu jaunie estrādes solisti un Raimonda Paula dziesmas, opera “Jevgeņijs Oņegins” un klavieru mūzika, argentīniešu tango ritmi un akordeona instrumentālās improvizācijas, operas solisti un džeza mūziķi.

Brīvdabas muzejs aicina uz Mūsdienu amatniecības festivālu [0] 

01.08.2018

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ielūdz uz jau 8. Mūsdienu amatniecības festivālu, kas šogad norisināsies 4. un 5. augustā no plkst. 10:00 līdz 17:00. Arī šogad festivāls piedāvās apmeklētājiem iepazīt jaunākās tendences Latvijas amatniecībā un iegādāties dažādus no dabīgiem materiāliem veidotus skaistus un noderīgus darinājumus. Gardēži festivāla laikā varēs nogaršot mūsdienīgus un radošus gardumus no latviešu un citu Latvijā dzīvojošo tautu tradicionālās virtuves. Festivāls šogad ir audzis un pulcēs jau 140 dažādu amatu meistarus (no kuriem 29 piedalīsies festivālā pirmo reizi), 30 pārtikas mājražotājus un viesus no kaimiņzemēm.

 

Tapusi jauna brīvdabas izrāde “Lielais loms” [0] 

31.07.2018

Gluži kā sena skaņu plate A. Brigaderes luga “Lielais loms” aizsauc laikos, kad debesis bija zilākas un zāle zaļāka. Bet ļaudis tādi paši kā šodien – mīlestības alkstoši un meklējoši.

Svētki “Turaidas pils pieder bērniem!”  [0] 

30.07.2018

Jau ceturto gadu Turaidas muzejrezervāts augusta pirmajā svētdienā aicina uz īpašu pasākumu bērniem – svētkiem “Turaidas pils pieder bērniem!”, lai rosinātu jaunākajā paaudzē interesi par vēsturi. Šogad svētki Turaidas pils pagalmā notiks 5. augustā no 15.00 līdz 18.00 un svētku tēma Latvijas valsts 100gades gadā būs “Valsts vara senāk un mūsdienās”. Svētku ideja sasaucas ar Latvijas simtgades pamatdomu - Latvijas valsts izveide nav nejaušība, bet likumsakarība. Svētku mērķis ir rosināt jaunākajā paaudzē interesi par savu valsti, tās vēsturi, iepazīt kultūras mantojuma vērtības.

Etnonakts Ērmaņu muižā  [0] 

27.07.2018

Jau piekto gadu Ērmaņu muižā jūlija pēdējā sestdienā notiek mini-festivāls „Etnonakts“. Šogad – sestdien, 28. jūlijā no plkst. 19:00 darbosies brīvā skatuve, kurā savu dalību ir apstiprinājuši: mandolīnistu ansamblis „Tarkšķi“ (Iecava) un etno grupa „Jāņoga“ (Cēsis).

Brīvdabas muzejs aicina uz Annas dienu Rucavā [0] 

26.07.2018

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja lauku ekspozīcija Rucavas novada Papes Ķoņu ciemā zvejnieka sēta “Vītolnieki” aicina uz Annas dienas svinībām svētdien, 29. jūlijā no 10.00 līdz 17.00.

Jūlija pēdējās nedēļas nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē [0] 

25.07.2018

Šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē aicinām izbaudīt vasaras pilnbriedu un apmeklēt dažādos brīvdabas pasākumus, kas norisināsies gan latviskās tradīcijās, gan sportiskā garā. Aicinām izbaudīt arī koncertu baznīcā un aktivitātes bērniem.

Cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājiens vedīs uz Elejas pusi [0] 

24.07.2018

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina svētdien, 29.jūlijā, pulksten 10.25 piedalīties cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā un apmeklēt Elejas muižas parku, Sesavas baznīcu, “Mālkalnu sētu” un Bērvircavas muižas parku.

Pastariņa muzejā atzīmēs Saimnieka un Saimnieces dienu  [0] 

23.07.2018

29. jūlijā no 12:00 Pastariņa muzejā (Bisnieki, Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads) jau devīto reizi atzīmēs Saimnieka un Saimnieces jeb Jēkaba un Annas dienu.

V paukošanas turnīrs “Ius gladii” jeb Zobena tiesības [0] 

20.07.2018

Svētdien, 22. jūlijā no plkst. 12:00 līdz 14:30 Bauskas pilī jau piekto gadu sadarbībā ar Latvijas Paukošanas federāciju notiks floretes un špagas paukošanas turnīrs “Ius gladii” jeb Zobena tiesības.

Aicina veloekskursijā pa grupas “Prāta Vētra” pēdām Jelgavā [0] 

19.07.2018

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar “Pepijas velomāniju” aicina sestdien, 21.jūlijā, plkst. 11 piedalīties veloekskursijā “Prāta Vētras ceļš no skolas aktu zāles līdz arēnai” ar interesantiem stāstiem, veltītiem populārās mūzikas grupai “Prāta Vētra”, kas 1989.gadā dibināta Jelgavā.

Sprinta skrējiens “Ātrākais ziņnesis” Turaidas tornī [0] 

18.07.2018

Ir vasaras vidus un kā jau ierasts šajā laikā sportiski noskaņotie Turaidas muzejrezervāta apmeklētāji aicināti piedalīties sprinta skrējienā “Ātrākais ziņnesis” Turaidas pils Galvenajā tornī.

Festivālā “Vivat Curlandia!” seno deju koncerts “Ignis”  [0] 

17.07.2018

Nu jau trešo gadu divu dienu garumā, 21. un 22. jūlijā Kurzemes hercogu Ketleru laika mūzikas un mākslas festivāls "Vivat Curlandia!” aicina uz Bausku, lai vēsturiskā gaisotnē priecētu mūzikas mākslas un vēstures mīļotājus. Festivāla pirmās dienas noslēgumā 21. jūlijā plkst. 22:00, gandrīz nakts melnumā, seno deju grupa “Galms“ aicinās sev līdzi pa Bauskas pils vēstures līkločiem un caur deju parādīs uguns straujo un zīmīgo dabu.

“Kulakova nakts” 2018 dzimtajos Līvānos [0] 

16.07.2018

2015.gadā veiksmīgi aizsāktā tradīcija – festivāls “Kulakova nakts” –, kas pirmo reizi izskanēja Ogres estrādē, pagājušajā gadā Liepājā, 2017.gadā Cēsīs, 2018.gadā svinot Ievas Akurateres un Jura Kulakova 60 gadu jubileju pirmo reizi plānota Latgalē, Jura Kulakova dzimtajā pilsētā – Līvānos.

 

Tukuma Rožu svētki – Sapnis par Rozi Latvijai  [0] 

13.07.2018

Svētku pirmajā dienā piektdien, 13.jūlijā visu dienu apmeklētājiem būs atvērts rožu kolekcijas dārzs “Rozītes” Sēmes pagastā, kur vakara noslēgumā svētkus ieskandinās seno deju ansamblis "Calendula" un Raimonds Tiguls. 

IGO un Ērika Upenieka koncerts Pokaiņu mežā [0] 

12.07.2018

14. jūlijā plkst. 17:00 LVM Pokaiņu mežs aicina pabūt brīnišķīgā brīvdabas koncertā “Starp debesīm un zemi” kopā ar Igo un Ēriku Upenieku. Īpašajā skaņu burvības pasaulē mūs vedīs Igo leģendārā balss un Ērika Upenieka ģitāras stīgu melodiskās skaņas. Izskanēs gan dabas īpašajās frekvencēs komponēti skaņdarbi, gan abu mākslinieku kopīgi tapuši darbi, kā arī tautā jau sen labi pazīstamas melodijas.

Daugavpils cietoksnī aicina uz IV Starptautisko vēstures rekonstrukcijas klubu festivālu “Dinaburg 1812” [0] 

11.07.2018

13. – 15. jūlijā Daugavpils cietoksnī norisināsies IV Starptautiskais vēstures rekonstrukcijas klubu festivāls “Dinaburg 1812”, kas veltīts Napoleona armijas un Krievijas impērijas karaspēka kaujai par Daugavpils (Dinaburgas) cietoksni 1812. gada jūlijā. Festivāla ietvaros divu dienu garumā apmeklētāji varēs baudīt visdažādākos pasākumus, kas būs interesanti  gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Redana svinīga atklāšana piektdien, 13.jūlijā [0] 

10.07.2018

Jauns tūrisma objekts Redans Karostā darbojas jau kopš 5.jūlija.  Izmantojot Liepājas domes NVO konkursa ietvaros piešķirto līdzfinansējumu, Karostas glābšanas biedrība tur ierīkojusi informācijas punktu. Objekta svinīgā atklāšana notiks piektdien, 13.jūlijā, pulksten 16.

Jūlijā aicinām uz Balvu novada Gaismas svētkiem [0] 

06.07.2018

20. un 21.jūlijā Balvos tiks svinēti Balvu novada Gaismas svētki. Tiem gatavošanās sākusies ar radošo ideju akciju “KĀP – NES” Balvu pilsētas un novada iedzīvotājiem, aicinot visus vienoties kopējam darbam - izpušķot svētku simbolu- KĀPNES - un izvietot pie savas mājas, uzņēmuma vai iestādes, tādejādi veidojot saikni starp zemi un debesīm, pietuvojoties Gaismai.

Sklandraušu festivāls «Pie galda, pie goda, pie labiem ļaudīm» [0] 

05.07.2018

21. jūlijā Dundagā notiks Sklandraušu festivāls «Pie galda, pie goda, pie labiem ļaudīm». Tas būs arī viens no Latvijas simtgades svinību novados festivāla «Latvijas Goda aplis» pasākumiem. «Latvijas Goda aplis» ir aicinājums svinēt Latvijas valsts simtgadi visu cauru gadu.

 

Ozolnieku novada vietas un stāsti [0] 

04.07.2018

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Ozolnieku novada pašvaldību aicina sestdien, 14.jūlijā, pulksten 10 doties izzinošajā tūrē ar autobusu “Ozolnieku novada vietas un stāsti” un iepazīt novada iecienītākos tūrisma objektus un to piedāvājumu.

“Alu gājējs ” Līgatnē 2018 [0] 

03.07.2018

Apauj Līgatnes alu gājēju 100 kurpēs! 14. jūlijā, tradicionāli jau septīto gadu pēc kārtas, Līgatnes takās notiks komandu orientēšanās un izklaides spēle ALU GĀJĒJS  2018. Vienīgajā vietā Latvijā, kur atrodas vairāki simti alu pagrabu katrs ar savu stāstu, kur pilsētas centrā slejas klintis, šajā spēlē dalībnieki varēs ko vairāk uzzināt par alu pagrabos turētajiem labumiem, kurus gadsimtu gaitā glabāja līgatnieši, kā arī atrast un iepazīt mazāk zināmas vai pat nezināmas novada un tā tuvākas apkārtnes vietas.

Liepājā tapis jauns tūrisma objekts [0] 

02.07.2018

Plašāka projekta "Patriotisma taka" ietvaros Karostas glābšanas biedrība (KGB) izveidojusi jaunu tūrisma objektu Karostā 14.novembra bulvārī 82/86.

 

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!