Piektdiena, 18. Jūnijs, 2021
Madis, Alberts
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"Wizz Air" sāks lidojumus no Rīgas  [0] Video

30.11.2009

Ungārijas lidsabiedrība "Wizz Air" un starptautiskā lidosta "Rīga" ceturtdien, 3.decembrī, iepazīstinās ar "Wizz Air" stratēģiskajiem plāniem Latvijā un jaunu lidojumu maršrutiem no starptautiskās lidostas "Rīga", biznesa informācijas portālu "Nozare.lv" informēja lidosta "Rīga".

Vecrīgā varēs vizināties zirgu pajūgā ar rūķiem  [0] 

30.11.2009

No šodienas līdz nākamā gada 10.janvārim Vecrīgā varēs vizināties zirgu pajūgā ar rūķiem

Atklāja grāmatu "Another travel guide Rīga". [0] 

30.11.2009

Aizvakar viesnīcas "Bergs" konferenču zālē smalko aprindu klātbūtnē atklāja grāmatu "Another travel guide Rīga".

Viesnīcas Hotel Bergs restorāns [0] 

30.11.2009

Viesnīca Hotel Bergs ir daļa no eklektisma stilā būvētu ēku kompleksa Berga bazārā un darbojas kopš 2003. gada vasaras. Tajā atrodas viens no labākajiem Rīgas restorāniem Bergs, kur var ieturēt brokastis, pusdienas un vakariņas, uzticoties šefpavāra Kaspara Jansona piedāvātajai Gourmet (gardēža) piecu ēdienu maltītei un vīnziņa ieteikumiem par izmeklētiem vīniem. čpašs piedāvājums ir biznesa pusdienas. Vidēji pusdienas izmaksā no 14 līdz 25 latiem. Porcijas ir atturīga izmēra, bet glīti noformētas un lieliskas garšas. Ja gluži vējš makā nesvilpo, var jauki pavadīt laiku eleganti atturīgā interjerā.

Ventspilī nedēļas nogalē iedegs svētku egli  [0] 

27.11.2009

Sestdien, 28. novembrī, līdz ar Ziemassvētku eglīšu iedegšanu pilsētā iedegsies arī visi pārējie pilsētā izvietotie Ziemassvētku rotājumi, lai padarītu Ventspili krāšņāku Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kā arī Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Naglis: Viesnīcnieki, kas atraduši savu nišu, veiksmīgi strādā arī krīzes apstākļos  [0] 

26.11.2009

Neraugoties uz kopējo ekonomisko situāciju un tūristu skaita samazinājumu, arī krīzes laikā ir tādi viesnīcu nozares spēlētāji, kas atraduši savu nišu un veiksmīgi strādā.

Prezentēs alternatīvu Rīgas ceļvedi "Another Travel Guide Rīga" [0] 

26.11.2009

26 novembrī plkst.18 viesnīcas "Bergs" konferenču zālē prezentēs alternatīvu Rīgas ceļvedi "Another Travel Guide Rīga",

"Meteorīta" krāteris [0] 

26.11.2009

Pagaidām Tele2 vēl nav radījis savu XXI gadsimta pasaku par meteorītu kā tūrisma objektu, lai arī solās to darīt: iekārtot soliņus, stendu, uzlikt norādes.

Rīgā norisināsies 6. Latvijas Tūrisma Forums [0] 

24.11.2009

16. decembrī Rīgā norisināsies 6. Latvijas Tūrisma Forums, ko organizē Tūrisma attīstības valsts aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju.

Jomas ielā rīkos tradicionālos Gaismas svētkus  [0] 

24.11.2009

Jūrmalas pilsētas dome 5.decembrī plkst.15 Jomas ielā rīkos tradicionālos Gaismas svētkus.

Konferencē apspriedīs kultūras tūrisma attīstības iespējas  [0] 

24.11.2009

Ceturtdien, 26.novembrī, no plkst.9 līdz 13 Spīķeru koncertzālē (Rīgā, Maskavas ielā 6) notiks konference "Kultūras tūrisma attīstības iespējas", aģentūru LETA informēja KM sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

Antonio Banderass veicinās vīna tūrismu  [0] 

23.11.2009

Spāņu kinozvaigzne Antonio Banderass plāno paplašināt savu vīna dārzu, tam blakus atklājot viesnīcu, kurā rīkotās konferencēs pats dalīšoties savā pieredzē vīna ražošanā.

Jūrmala kļūst pieejamāka ''TomTom'' lietotājiem  [0] 

23.11.2009

Jūrmalas tūrisma informācijas centrs, atsaucoties GPS sistēmas TomTom piedāvājumam, internetā bez maksas ievietojis apskates vietas, viesnīcas, restorānus, muzejus un citus objektus, kas tagad kļuvuši pieejami autotransporta navigācijas sistēmās.

"Expedia": Rīga no dārgākā Baltijas valstu ceļojumu galamērķa kļuvusi par lētāko, bet vismazāk apmeklētāko  [0] 

23.11.2009

Šajā gadā Rīga ir vienīgais interneta ceļojumu kompānijas "Expedia" tūrisma galamērķis Austrumeiropā, kurā samazinās viesnīcās pavadīto nakšu skaits.Citos tūrisma galamērķos Austrumeiropā viesnīcās pavadīto nakšu skaits pat pieaug.

Iznācis jaunais žurnāls "Tūrisms" numurs. [0] 

23.11.2009

Iznācis jaunais žurnāls "Tūrisms" numurs, kuru jūs varat bezmaksas lejuplādēt.

Jaunākā žurnāla "Tūrisms" numura tēma - tūrisms Zemgalē, tam veltot 6 no žurnāla 34 lappusēm. Žurnālā "Tūrisms" publicēts arī Vidzemes Augstskolas Tūrisma un viesmīlības fakultātes pasniedzēja Andra Klepera pētījums par administratīvi teritoriālās reformas ietekmi uz Latvijas tūrisma galamērķiem.

"airBaltic" apkalpos Vācijas valdības ierēdņus  [0] 

23.11.2009

AS "Air Baltic Corporation" ("airBaltic") uzvarējusi Vācijas valdības izsludinātajā konkursā, kas nozīmē, ka "airBaltic" nodrošinās Vācijas valdības ierēdņu lidojumus vairāk nekā 60 galamērķu plašajā maršrutu tīklā līdz 2010.gada 15.septembrim, biznesa informācijas portālu "Nozare.lv" informēja "airBaltic".

Ārvalstīs sāks Rīgas popularizēšanas ziemas kampaņu  [0] 

23.11.2009

No šodienas septiņās valstīs plānots īstenot Latvijas galvaspilsētas popularizēšanas un tūrisma veicināšanas ziemas kampaņu ar vienotu zīmolu - "Live Rīga" - un stāstu par Rīgu kā Ziemassvētku eglītes tradīcijas dzimšanas vietu.

Ziemassvētki Karlīnes ielā Ventspilī [0] 

23.11.2009

Gada brīnumainākajā laikā, kad pasaulei ir silti, pat visspalgākajā salā, kad gaisma spīd jo spoži un cilvēki sadodas rokās, lai radītu brīnumus–svētku ugunis, piparkūku un karstvīna smarža piepildīs arī Ostgalu, bet jo īpaši- Karlīnes ielu.

Kruīza kuģu termināļus plāno veidot abās pusēs Vanšu tiltam  [1] 

21.11.2009

Rīgas brīvosta jaunos kruīza kuģu termināļus iecerējusi veidot abās pusēs Vanšu tiltam, vienu pie esošā pasažieru termināļa, bet otru - Ķīpsalā.

Amerikas Tirdzniecības palāta izveido tūrisma nozares darba grupu  [0] 

21.11.2009

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedri, kas darbojas tūrisma un viesnīcu biznesa nozarē, ir izveidojuši darba grupu, kurā diskutē par nozarei aktuālajiem jautājumiem, biznesa informācijas portālu "Nozare.lv" informēja Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā valdes loceklis un "Hotel Bergs" valdes loceklis Aleksis Karlsons.

Munkevics vēlas Jūrmalā rīkot Rietumu "Jauno vilni"  [0] 

21.11.2009

Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics ("Jūrmala - mūsu mājas"), tiekoties ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā Juriānu Krāku, izteicis vēlmi līdzās jauno populārās mūzikas izpildītāju konkursam "Jaunais vilnis" Jūrmalā labprāt redzētu līdzvērtīgu, uz Rietumiem tendētu pasākumu.

Ventspilī iedegs svētku egles [0] 

20.11.2009

Sestdien, 28.novembrī, plkst. 17.00 ventspilnieki un  pilsētas viesi aicināti uz Ventspils pilsētas galvenās svētku egles iedegšanas pasākumu Rātslaukumā.

Tūrisma policija jau patrulē  [0] 

20.11.2009

No pārējiem kārtībsargiem tie atšķiras ar labākām svešvalodu prasmēm

Neilgi pirms pašvaldības solītā ārvalstu viesu pieplūduma Rīgas centrā jau sākuši patrulēt pirmie speciālu apmācību guvušie Tūrisma policijas darbinieki, Diena uzzināja Rīgas pašvaldības policijā. Tērpti tāpat kā visi kārtībnieki, viņi no pārējiem atšķiras ar labākām svešvalodu prasmēm. Tūristi ar viņiem varēs sazināties arī pa telefonu, zvanot uz vienoto palīdzības numuru 112.

Uz Latvijas-Krievijas robežas tūrisma seminārs [1] 

17.11.2009

Uz Latvijas Krievijas robežas seminārs .Ludzas Tūrisma informācijas centra un Latgales RSIC organizētais seminārs Ludzas, Kārsavas, Zilupes, Ciblas novadu tūrisma uzņēmējiem.

Krāslavā notiks tūrisma uzņēmēju sanāksme  [0] 

16.11.2009

Šodien plkst.10 Krāslavā, viesu mājā "Zive" notiks Krāslavas rajona tūrisma uzņēmēju gada noslēguma sanāksme, aģentūru LETA informēja Krāslavas novada domē.

''airBaltic'' palīdzēs ''Finnair'' pasažieriem [0] Video

16.11.2009

 Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic piedāvās samazinātas cenas lidojumiem pasažieriem, kuri Finnair darbinieku streika dēļ ir piespiedu kārtā aizkavējušies lidostās. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 30 (EUR 43).

Aptauja: ideja par Rīgas kā Ziemassvētku eglītes dzimšanas vietu var likt tūristiem vilties [0] 

16.11.2009

Ideja reklamēt Rīgu kā Ziemassvētku eglītes dzimšanas vietu "Live Rīga" kampaņas ietvaros ir perspektīva no tūrisma viedokļa, tomēr varētu likt tūristiem vilties nesakārtotās pilsētas infrastruktūras un speciāli tūristiem paredzētu pasākumu trūkuma dēļ, liecina biznesa informācijas portāla "Nozare.lv" komunikācijas ekspertu aptauja.

"Tez Tour" direktors: Tūristi, kas Latvijai vajadzīgi šodien, atrodas austrumos  [0] 

16.11.2009

Tūristi, kas Latvijai vajadzīgi šodien, atrodas austrumos, intervijā biznesa informācijas portālam "Nozare.lv" sacīja tūroperatora "Tez Tour" direktors Baltijas valstīs Konstantīns Paļgovs.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!