Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmala kļūst pieejamāka ''TomTom'' lietotājiem

23.11.2009

Jūrmalas tūrisma informācijas centrs, atsaucoties GPS sistēmas TomTom piedāvājumam, internetā bez maksas ievietojis apskates vietas, viesnīcas, restorānus, muzejus un citus objektus, kas tagad kļuvuši pieejami autotransporta navigācijas sistēmās.

Sākot no šīs nedēļas, Jūrmala kļūst aizvien atpazīstamāka, jo katram kartē ievietotajam objektam GPS sistēma ļauj pievienot nelielu aprakstu. Kopumā tas padara Jūrmalu pieejamāku tūristiem, un ikviens ceļotājs var atrast sev piemērotāko piedāvājumu atpūtai kūrortpilsētā.
 

Laikā, kad degvielas cenas nedaudz kritušās, bet transportlīdzekļu - lidmašīnu, autobusu un vilcienu - biļetes kļūst arvien dārgākas, cilvēki aizvien biežāk izvēlas ceļot ar personīgo auto. Tas, iespējams, ir ne vien lētāk, bet arī ievērojami ērtāk. Viss ir paša rokās - brauc, kurp gribi, un piestāj jebkurā vietā, kur vien vēlies.

 

Arvien vairāk auto vadītāju ceļojumam izvēlas nelielu, bet gudru palīgu - GPS navigatoru.

 

GPS tirgus segmentā holandiešu izstrādātā TomTom, kas ir salīdzinoši ekonomiska un ērta ierīce, pārziņā ir 50 procentus liela tirgus daļa Eiropā un 25 procentus - ASV.

Komentārs par rakstu: Jūrmala kļūst pieejamāka ''TomTom'' lietotājiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!