Svētdiena, 5. Jūlijs, 2020
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar Ventspils tūrisma piedāvājumu iepazīstinās japāņus [0] 

08.12.2010

Otrdien, 7. decembrī, Ventspilī viesojās uzņēmuma „Foresight marketing” direktors Šigejoši Noto (Shigeyoshi Noto), kurš iepazinās ar Ventspils tūrisma un atpūtas piedāvājumu.
Viesis pabija Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā, Livonijas ordeņa pilī, Amatu mājā, Jaunrades namā un devās pastaigā pa Vecpilsētu. Kā patiesi unikālu apskates objektu, Noto kungs atzīmēja Livonijas ordeņa pili, kas viņaprāt ir lieliski saglabāta un apsaimniekota.
 

Sarunas par neko... un par Rīgu gaišreģa mājā  

07.12.2010

Sestdien, 18. decembrī ir iespēja pavadīt omulīgu sestdienas pēcpusdienu leģendārā gaišreģa un fotogrāfa Eižena Finka mājā Maskavas forštatē, lai kopā ar privātvēsturnieku Voldemāru Eihenbaumu atraktīvā diskusijā parunātu par neko... un par visu: fakti, foto, elementi, reklāma, ikdienas dzīve - Rīga toreiz.

Izstādes "Desmit liecinieki" atklāšana [0] 

06.12.2010

12. decembrī 12:00 Durbes pilī (Tukumā, M.Parka 7) notiks Tukuma muzeja tradicionālais gada noslēguma pasākums "Zelta svētdiena". Šogad pasākuma ietvaros notiks izstādes „Desmit liecinieki" atklāšana. Tā ir izstāde par Latvijas piļu interjeru no 19. gadsimta līdz 20. gadsimta sākumam.

Daugavpilī iedegs svētku egli  [1] 

06.12.2010

Daugavpilī, Vienības laukumā, piektdien, 10.janvārī, plkst. 17.00 tiks iedegta svētku egle. Pilsētas galvenā svētku egle tiks veidota no daudzām mazām eglītēm un daudzkrāsainām spuldzītēm.

Krēslas stunda pilī [1] 

06.12.2010

Pilskrogs Melnais Sivēns, sadarbībā ar Ventspils muzeju, izsludina Krēslas stundu piedāvājumu Livonijas ordeņa pilī. Nakts viesus gaidīs - iekurts pavards, karsts dzēriens, viduslaiku tērps un izklaide viduslaiku noskaņā īstos pils mūros.

Kuldīga piedāvā izstrādāt pilsētas tēlu un devīzi  [0] 

06.12.2010

Kuldīgas novada Dome izsludinājusi atklātu ideju konkursu „Kuldīgas tēla un devīzes izstrādāšana”. Pētījumi pierāda, ka jebkura galamērķa ekonomiskā attīstība ir tieši proporcionāla ieguldītajiem līdzekļiem šī galamērķa marketingā. Viens no šādiem marketinga instrumentiem ir pilsētas tēla veidošana. Kuldīgas sadraudzības pilsēta Durbuy, Beļģijā caur tēla veidošanu pat panākusi pilsētas iedzīvotāju skaita palielināšanos, jo pēc labvēlīgas vides un tēla radīšanas šo pilsētu par dzīves vietu izvēlas arvien vairāk iedzīvotāju.

Pie Cēsu Pils atvērta slīpākā slidotava Latvijā [0] 

03.12.2010

Sadarbojoties pašvaldības aģentūrai "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" ar "Aktīvā tūrisma centru Eži" un pateicoties A/S "Cēsu Alus" atbalstam, pašā Cēsu jaunās pils piekājē - Pils laukumā, ir tapusi dabīgā ledus slidotava

Cēsis kultūras un aktīvās atpūtas baudītājiem decembrī piedāvā [0] 

03.12.2010

Šogad decembris Cēsīs ir iesācies bagātīgi - ne tikai ar sniegu un salu, bet arī ar kultūras un sporta aktivitātēm lieliem un maziem. Atklāta slēpošanas sezona, tapusi jauna slidotava gandrīz pilsētas centrā, izstrādātas svētku programmas ar radošajām darbnīcām, koncertiem bērniem un ģimenēm, speciāli gadumijas piedāvājumi uzņēmējiem.

Cēsīs Ziemassvētku Dižtirgus – kultūras gardēžiem un lieliskiem saimniekiem! [0] 

03.12.2010

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un SIA „Cēsu Tirgus” Ziemassvētku mēnesī no 17.decembra līdz 24.decembrim piedāvā plašu Ziemassvētku tirgu un mākslas radošās darbnīcas.

Ventspilī norisināsies labdarības koncerts bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...” [1] 

02.12.2010

Svētdien, 19.decembrī, plkst. 17.00 Ventspils baptistu baznīcā ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis aicināts piedalīties labdarības koncertā bērniem ar īpašām vajadzībām „No debesīm es atnesu...”

Ziemassvētku laiks un pankūku smarža Kurzemes muižās [0] 

02.12.2010

18. decembrī dodamies notvert patieso svētku garšu omulīgā „Jauni Rakursi” ekskursijā Kurzemē: muzeji, muižas, četri tūkstoši rūķu un bada pankūkas!

Notiks ikgadējais Latvijas Tūrisma forums [0] 

01.12.2010

Šī gada 9.-10. decembrī viesnīcā „Maritim Park Hotel Riga” Ekonomikas ministrija un Tūrisma attīstības valsts aģentūra rīkos tūrisma nozares pārstāvju ikgadējo pasākumu – Latvijas Tūrisma forumu.

Uz Pārgaujas novadu Adventa laikā aicina barons [0] 

01.12.2010

Jaunums Latvijā – teatrāla ekskursija! 19. decembrī „Jauni Rakursi” dodas iepazīt Pārgaujas novadu pārsteigumiem bagātā ekskursijā: unikāla dievnama apmeklējums, ērģeļu stabuļu skaņas, lauku labumu tirdziņš, kinofilmas „Purva Bridējs” nabagmājas liktenis un... kā lēš zinātāji, kuri mēdz iegriezties Braslas krogā, iespējama tikšanās ar pašu baronu!

Noslēdzas trešais projekta „Viens atvaļinājums –divas valstis” ieviešanas periods  [0] 

01.12.2010

Otrdien, 30.novembrī, noslēdzās projekta „Viens atvaļinājums – divas valstis” trešais ieviešanas periods.
Tā kā projekta mērķis ir Ziemeļkurzemes un Sāmsalas (Igaunija) pievilcības un konkurētspējas paaugstināšana, veicinot Ziemeļkurzemes tūrisma piedāvājumu popularizēšanu, ir uzsākti vairāki publicitātes materiālu izstrādes sagatavošanas pasākumi – tūrisma kartes, kurās norādītas ievērojamākās vietas Ventspils pilsētā un Ziemeļkurzemē, kā arī tūrisma maršruti, kuros tiks iekļauta informācija par šādām tēmām – Dabas tūrisms un aktīvais tūrisms Ziemeļkurzemē, Ziemeļkurzemes kultūras mantojums, Amatnieki un lauku saimniecības Ziemeļkurzemē, sniedzot tūristiem iespēju izvēlēties sev vēlamākās atpūtas iespējas. Minētie tūrisma maršruti tiek gatavoti sadarbojoties ar projekta partneri Talsu novada tūrisma informācijas centru, kuri piedalās maršrutu izgatavošanā arī ar savu līdzfinansējumu. Vienlaikus nākošajā periodā plānots uzsākt informatīvo avīžu izgatavošanu un izplatīšanu Igaunijas un Latvijas laikrakstos.
 

Žurnāls „Ražots Latvijā” jau pie lasītājiem! [0] 

30.11.2010

No 25.novembra preses tirdzniecības vietās visā Latvijā pieejams jauns žurnāls „Ražots Latvijā”, kura izdevējs ir uzņēmums SIA KELLE MEDIA. Žurnāls iznāks reizi divos mēnešos jeb 6 reizes gadā, to būs iespējams arī abonēt.

Mārtiņa beķereja aicina iepazīt Latviju [0] 

30.11.2010

No 30. novembra īdz 2010. gada 22. decembrim „Mārtiņa Beķereja” un tūrisma aģentūra „Jauni Rakursi” veido akciju, kuras noslēgumā svētku laikā dāvinās balvas ceļotgribētājiem, kas decembrī iegriezīsies kādā no četrām kafejnīcām „Mārtiņa Beķereja” Rīgā.

„Galleria Riga” aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties   

30.11.2010

Kaut arī aiz loga iestājies lietainais rudens, mēs pat nemanīsim, kā piesteigsies burvīgais laiks, kad ikvienu māju piepildīs piparkūku smarža. Kurš gan no mums bērnībā nav lasījis pasaku par Ansīti un Grietiņu un piparkūku namiņiem vai arī par piparkūku vīriņu vārdā Kraukšķītis?

"Reiņa trase" ziemas sezonu sāka 26.novembrī  [0] 

29.11.2010

"Reiņa trase" ziemas sezonu sāka 26.novembrī 2010, atverot daļu no galvenās trases ar vienu pacēlāju...
Pateicoties laika apstākļiem, kad ne tikai naktī, bet arī dienā gaisa temperatūra ir zema, varam bez apstājas "šaut" sniegu!
 

Orķestra „Daugava” 25 gadu jubilejas koncerts [0] 

29.11.2010

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē, 2010.gada 3.decembrī plkst.18.00 notiks Latviešu kultūras centra profesionālā pūšamo instrumentu orķestra „Daugava” 25 gadu jubilejas koncerts.

Ventspilnieki uzvar divās balvas „Lielais Jēkabs 2010” nominācijās [0] 

29.11.2010

Sestdien, 27. novembrī, ventspilnieki saņēma divas Kurzemes Tūrisma asociācijas (KTA) balvas „Lielais Jēkabs 2010”. Ventspils „Ūdens piedzīvojumu parks” atzīts par Kurzemes dižāko atpūtas piedāvājumu ģimenei, bet „Ginesa rekorda uzstādīšana – pasaulē garākā ziedu paklāja izveidošana” par 2010.gada dižāko pasākumu.

Piedāvājums slēpotājiem šajā nedēļas nogalē  

28.11.2010

Šodien, 27. novembrī, plkst. 15.00 Reiņa trase atklāj ziemas sezonu. Sāks darboties galvenās trases kreisā daļa un pacēlājs. Jau rītdienu, slēpošanas trase Kaķīškalns atklās ziemas sezonu. Sāks darboties mazais kalns. Pacēlājam īpašas cenas.

Noslēdzies Liepājas Domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotais fotokonkurss [0] 

26.11.2010

Šodien noslēdzies Liepājas Domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotais fotokonkurss, kura ietvaros liepājnieki tika aicināti iemūžināt Liepājas himnas tēlus, kas uzstādīti Kūrmājas prospektā. Konkurss noritēja sadarbībā ar portālu www.liepajniekiem.lv.

Daugavpilī ar gada labāko izrādi bērniem un jauniešiem viesosies neatkarīgais teātris „Skatuve” [0] 

24.11.2010

7.decembrī plkst.11.00 (latv.val) un 13.00 (krievu val.) Daugavpils novada Kultūras centrā (Daugavpilī, Dobeles ielā 30) ar izrādi „Miskastes bērns” viesosies neatkarīgais teātris „Skatuve” (Rīga). Izrāde ir veidota pēc angļu rakstnieces Žaklīnas Vilsones, tāda paša nosaukuma, darba motīviem.

Gadatirgus prieki visai ģimenei – klāt rudens izstāde Ražots Latvijā 2010! [0] 

24.11.2010

Izstādē būs atrodamas teju visas nozares: no pārtikas ražotājiem un amatniekiem līdz kokapstrādei un būvniecībai, kuru pārstāvji no visiem Latvijas novadiem 25.-28. novembrī pulcēsies Skonto hallē, Melngaiļa ielā 1a, Rīgā.

Ministru kabinets atbalstījis Marka Rotko Mākslas centra izveidi Daugavpilī [0] 

24.11.2010

Šā gada 23. novembrī Ministru kabineta sēdē tika pieņemts lēmums par to, ka Kultūras ministrija ar 2013. gadu deleģēs Daugavpils pašvaldībai savas funkcijas Marka Rotko Mākslas centra darbības nodrošināšanā.

Pirmo reizi Latvijā! Uzņemšana"Rūķu Ziemassvētku skolā"  [0] 

24.11.2010

No 15.decembra līdz 19.decembrim no plkst.12.00-20.00 ikkatru stundu Vecgulbenes muižas parkā tiks izveidota Rūķu pasaku valstība un notiks
UZŅEMŠANA „RŪĶU ZIEMASSVĒTKU SKOLĀ”
 

Ventspils pilsētas galvenās Svētku egles iedegšanas pasākumiem Rātslaukumā [0] 

23.11.2010

Sestdien, 27.novembrī no plkst.11.00 – 14.00 Ziemassvētku Vecītis ar saviem palīgiem Rūķiem ir nolēmis tieši Ventspilī „Rūķu Ziemassvētku Skolā” izsludināt papildus uzņemšanu. Pabeidzot Rūķu Ziemassvētku Skolas mācības, katrs bērns iegūs sertifikātu – liecību, kas apliecinās to, ka viņš ir gatavs palīdzēt Ziemassvētku Vecītim dāvanu saiņošanā un dalīšanā, kā arī censties pats sagādāt prieku citiem bērniem Ziemassvētku laikā.

Ventiņu zāļu sievas padomi Eižena Finka mājā [0] 

22.11.2010

5. decembra rītā leģendārā gaišreģa un fotogrāfa Eižena Finka māja, kurā joprojām mitinās Finka gars, atvērs durvis tiem, kas alkst izzināt noslēpumus. Savā pieredzē un zināšanās dalīsies slavenā ventiņu stāstniece un zāļu sieva Līga Reitere. Katrs dalībnieks arī iegūs sertifikātu par veiksmīgi apgūtajām gudrībām!

Tagad rezervē viesnīcu un apartamentus online [0] 

22.11.2010

Laikā, kad internets ir kļuvis par nozīmīgu instrumentu informācijas ieguvē un ceļojumu plānošanā, ir svarīgi, lai arī naktsmītnēm būtu sava tiešsaistes rezervācijas sistēma, kas būtiski atvieglo plānošanas procesu. Domājot par pilsētas viesiem un mūsu klientiem, esam izstrādājušo online rezervācijas sitēmu, kura ir pieejama kompleksa „Kaķu Māja” mājas lapā www.cathouse.lv Tagad, ar online rezervāciju palīdzību, Jūs ietaupīsiet laiku un enerģiju viesnīcas vai apartamentu rezervēšanai Siguldā. Aizpildot pieteikuma formu, klients rezervē sev vēlamo naktsmītnes tipu. 24 stundu laikā rezervācijas apstiprinājums tiek nosūtīts uz klienta norādīto e-pasta adresi.

Seminārs par portretu glezniecību Kurzemē 19. gadsimtā  

22.11.2010

24. novembrī plkst. 13:00 Durbes pils (M.Parka 7, Tukumā) aicina vizuālās mākslas, mākslas vēstures un kultūras vēstures skolotājus, kā arī visus interesentus uz semināru par portretu glezniecību Kurzemē 19. gadsimtā.

Kurzemes Tūrisma asociācija veidos jaunu zīmolu „Ražots Kurzemē” [0] 

18.11.2010

Kurzemes Tūrisma asociācijas (KTA) pārstāvji nesen devās pieredzes apmaiņā uz Nīderlandi. Iepazīstoties ar Nīderlandes reģionālo tūrisma attīstības aģentūru darbu un Nīderlandes uzņēmēju pieredzi, KTA dalībnieki smēlās iedvesmu un ieguva jaunas idejas savam turpmākajam darbam.

Viesu nama "Meidrops" svētku piedāvājums  

17.11.2010

Nakšņošana divvietīgā numurā, šampanietis, deserts. . .
Vakarā variet baudīt ūdens burvības peldoties mūsu baseinā, klausoties mūziku, karsējoties saunā vai tvaika pirtī. . .
 

Klāt rudens izstāde „Ražots Latvijā 2010”!  [0] 

16.11.2010

Rudens izstāde „Ražots Latvijā 2010”, kas notiks 2010. gada 25.-28. novembrī Rīgā, “Skonto hallē”, piedāvā uzņēmumiem ne tikai izstādīt, bet arī tirgot savu produkciju, un izstādes organizētāji SIA „KELLE EXPO” prognozē apmeklētāju lielu interesi un aktivitāti.

Viņi dega par Latviju [0] 

16.11.2010

„Viņi dega par Latviju” ir aģentūras „Jauni Rakursi” ekskursija - dzīvās vēstures stunda Meža kapos, ko pirmssvēku laikā jau apmeklējušas vairākas Latvijas skolas. Vēl iespējams pieteikties, lai 19. novembrī izietu šo ekskursiju kopā ar gidi – vēsturnieci.

Svētku atlaides ieejas maksai Cēsu pils kompleksā [0] 

16.11.2010

Svētku nedēļā no 17. līdz 21.novembrim Cēsu pils komplekss saviem apmeklētājiem sagatavojis īpašas ieejas maksas atlaides.

Lietuvas Viesnīcu un restorānu asociācija pārliecina valdību,ka viesnīcu pakalpojumi ir eksporta [0] 

15.11.2010

Lietuvas parlamenta Ekonomikas komiteja sestdien, 13.novembrī apstiprināja priekšlikumu, samazināt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi no 21% uz 9%, sākot ar 2011.gada 1. janvāri viesnīcu pakalpojumiem, kā arī mākslas, kultūras un sporta pasākumiem, kā arī gadatirgu, izstāžu, cirka, atsevišķu muzeju, atrakciju parku un zooloģiskā dārza apmeklējumiem.

Mistiskā un neatklātā Rīgas Maskavas forštate [0] 

12.11.2010

Tūrisma aģentūra „Jauni Rakursi” 20. novembrī aicina pievienoties braucienā pa Maskavas forštati. 3 stundu garā ekskursijā vēsture mīsies ar šodienu, reliģija ar misticismu un visam pāri - stāsti un leģendas, tiks apskatīts Grebenščikova vecticībnieku lūgšanu nams un Eižena Finka piemiņas māja.

Ziemas tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē”! [1] Video

12.11.2010

Protams, nevienu nepārsteigsim, ja atkārtosim – Latvija ir skaista jebkurā gadalaikā. Tikai katram gadalaikam savas iespējas – ja rudens vakariem prāta spēles, konkursi, krustvārdu mīklas un rāma vakarēšana, tad skaistai ziemas dienai – slēpošana, slidošana, piesniguši meži, braukšana no kalna ar ragaviņām vai kaut ar jelkādu „slīdammateriālu” un vēl daudz kas cits atraktīvs un aizraujošs .

Ventspilī būs jauna figurālā puķu dobe [0] 

11.11.2010

Ventspils pamatoti sauc sevi par puķu un strūklaku galvaspilsētu. Pirmās puķes šeit uzplaukst jau agrā pavasarī, un arī rudenī līdz pat salnām bagātīgi turpina ziedēt puķes. Īpašas ir arī Ventspils puķu skulptūras. Lai pilsēta iegūtu jaunus akcentus, pēc iedzīvotāju ierosinājuma nākamgad Ventspilī taps jauna figurālā puķu dobe.

Aicinām apskatīt gadsimtiem senas vērtības Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ATKLĀTAJĀ KRĀJUMĀ [0] 

11.11.2010

Lai veicinātu sabiedrības vēlmi pētīt un izzināt mūsu vēsturi, interesēties par kultūrvēsturiskajām vērtībām, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs sniedz unikālu iespēju – klātienē apskatīt un iepazīties ar gadsimtiem seniem priekšmetiem, no kuriem daudzi līdz šim nav bijuši izstādīti muzeja ekspozīcijās.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!