Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ministru kabinets atbalstījis Marka Rotko Mākslas centra izveidi Daugavpilī [0] 

24.11.2010

Šā gada 23. novembrī Ministru kabineta sēdē tika pieņemts lēmums par to, ka Kultūras ministrija ar 2013. gadu deleģēs Daugavpils pašvaldībai savas funkcijas Marka Rotko Mākslas centra darbības nodrošināšanā.

Pirmo reizi Latvijā! Uzņemšana"Rūķu Ziemassvētku skolā"  [0] 

24.11.2010

No 15.decembra līdz 19.decembrim no plkst.12.00-20.00 ikkatru stundu Vecgulbenes muižas parkā tiks izveidota Rūķu pasaku valstība un notiks
UZŅEMŠANA „RŪĶU ZIEMASSVĒTKU SKOLĀ”
 

Ventspils pilsētas galvenās Svētku egles iedegšanas pasākumiem Rātslaukumā [0] 

23.11.2010

Sestdien, 27.novembrī no plkst.11.00 – 14.00 Ziemassvētku Vecītis ar saviem palīgiem Rūķiem ir nolēmis tieši Ventspilī „Rūķu Ziemassvētku Skolā” izsludināt papildus uzņemšanu. Pabeidzot Rūķu Ziemassvētku Skolas mācības, katrs bērns iegūs sertifikātu – liecību, kas apliecinās to, ka viņš ir gatavs palīdzēt Ziemassvētku Vecītim dāvanu saiņošanā un dalīšanā, kā arī censties pats sagādāt prieku citiem bērniem Ziemassvētku laikā.

Ventiņu zāļu sievas padomi Eižena Finka mājā [0] 

22.11.2010

5. decembra rītā leģendārā gaišreģa un fotogrāfa Eižena Finka māja, kurā joprojām mitinās Finka gars, atvērs durvis tiem, kas alkst izzināt noslēpumus. Savā pieredzē un zināšanās dalīsies slavenā ventiņu stāstniece un zāļu sieva Līga Reitere. Katrs dalībnieks arī iegūs sertifikātu par veiksmīgi apgūtajām gudrībām!

Tagad rezervē viesnīcu un apartamentus online [0] 

22.11.2010

Laikā, kad internets ir kļuvis par nozīmīgu instrumentu informācijas ieguvē un ceļojumu plānošanā, ir svarīgi, lai arī naktsmītnēm būtu sava tiešsaistes rezervācijas sistēma, kas būtiski atvieglo plānošanas procesu. Domājot par pilsētas viesiem un mūsu klientiem, esam izstrādājušo online rezervācijas sitēmu, kura ir pieejama kompleksa „Kaķu Māja” mājas lapā www.cathouse.lv Tagad, ar online rezervāciju palīdzību, Jūs ietaupīsiet laiku un enerģiju viesnīcas vai apartamentu rezervēšanai Siguldā. Aizpildot pieteikuma formu, klients rezervē sev vēlamo naktsmītnes tipu. 24 stundu laikā rezervācijas apstiprinājums tiek nosūtīts uz klienta norādīto e-pasta adresi.

Seminārs par portretu glezniecību Kurzemē 19. gadsimtā  

22.11.2010

24. novembrī plkst. 13:00 Durbes pils (M.Parka 7, Tukumā) aicina vizuālās mākslas, mākslas vēstures un kultūras vēstures skolotājus, kā arī visus interesentus uz semināru par portretu glezniecību Kurzemē 19. gadsimtā.

Kurzemes Tūrisma asociācija veidos jaunu zīmolu „Ražots Kurzemē” [0] 

18.11.2010

Kurzemes Tūrisma asociācijas (KTA) pārstāvji nesen devās pieredzes apmaiņā uz Nīderlandi. Iepazīstoties ar Nīderlandes reģionālo tūrisma attīstības aģentūru darbu un Nīderlandes uzņēmēju pieredzi, KTA dalībnieki smēlās iedvesmu un ieguva jaunas idejas savam turpmākajam darbam.

Viesu nama "Meidrops" svētku piedāvājums  

17.11.2010

Nakšņošana divvietīgā numurā, šampanietis, deserts. . .
Vakarā variet baudīt ūdens burvības peldoties mūsu baseinā, klausoties mūziku, karsējoties saunā vai tvaika pirtī. . .
 

Klāt rudens izstāde „Ražots Latvijā 2010”!  [0] 

16.11.2010

Rudens izstāde „Ražots Latvijā 2010”, kas notiks 2010. gada 25.-28. novembrī Rīgā, “Skonto hallē”, piedāvā uzņēmumiem ne tikai izstādīt, bet arī tirgot savu produkciju, un izstādes organizētāji SIA „KELLE EXPO” prognozē apmeklētāju lielu interesi un aktivitāti.

Viņi dega par Latviju [0] 

16.11.2010

„Viņi dega par Latviju” ir aģentūras „Jauni Rakursi” ekskursija - dzīvās vēstures stunda Meža kapos, ko pirmssvēku laikā jau apmeklējušas vairākas Latvijas skolas. Vēl iespējams pieteikties, lai 19. novembrī izietu šo ekskursiju kopā ar gidi – vēsturnieci.

Svētku atlaides ieejas maksai Cēsu pils kompleksā [0] 

16.11.2010

Svētku nedēļā no 17. līdz 21.novembrim Cēsu pils komplekss saviem apmeklētājiem sagatavojis īpašas ieejas maksas atlaides.

Lietuvas Viesnīcu un restorānu asociācija pārliecina valdību,ka viesnīcu pakalpojumi ir eksporta [0] 

15.11.2010

Lietuvas parlamenta Ekonomikas komiteja sestdien, 13.novembrī apstiprināja priekšlikumu, samazināt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi no 21% uz 9%, sākot ar 2011.gada 1. janvāri viesnīcu pakalpojumiem, kā arī mākslas, kultūras un sporta pasākumiem, kā arī gadatirgu, izstāžu, cirka, atsevišķu muzeju, atrakciju parku un zooloģiskā dārza apmeklējumiem.

Mistiskā un neatklātā Rīgas Maskavas forštate [0] 

12.11.2010

Tūrisma aģentūra „Jauni Rakursi” 20. novembrī aicina pievienoties braucienā pa Maskavas forštati. 3 stundu garā ekskursijā vēsture mīsies ar šodienu, reliģija ar misticismu un visam pāri - stāsti un leģendas, tiks apskatīts Grebenščikova vecticībnieku lūgšanu nams un Eižena Finka piemiņas māja.

Ziemas tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē”! [1] Video

12.11.2010

Protams, nevienu nepārsteigsim, ja atkārtosim – Latvija ir skaista jebkurā gadalaikā. Tikai katram gadalaikam savas iespējas – ja rudens vakariem prāta spēles, konkursi, krustvārdu mīklas un rāma vakarēšana, tad skaistai ziemas dienai – slēpošana, slidošana, piesniguši meži, braukšana no kalna ar ragaviņām vai kaut ar jelkādu „slīdammateriālu” un vēl daudz kas cits atraktīvs un aizraujošs .

Ventspilī būs jauna figurālā puķu dobe [0] 

11.11.2010

Ventspils pamatoti sauc sevi par puķu un strūklaku galvaspilsētu. Pirmās puķes šeit uzplaukst jau agrā pavasarī, un arī rudenī līdz pat salnām bagātīgi turpina ziedēt puķes. Īpašas ir arī Ventspils puķu skulptūras. Lai pilsēta iegūtu jaunus akcentus, pēc iedzīvotāju ierosinājuma nākamgad Ventspilī taps jauna figurālā puķu dobe.

Aicinām apskatīt gadsimtiem senas vērtības Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ATKLĀTAJĀ KRĀJUMĀ [0] 

11.11.2010

Lai veicinātu sabiedrības vēlmi pētīt un izzināt mūsu vēsturi, interesēties par kultūrvēsturiskajām vērtībām, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs sniedz unikālu iespēju – klātienē apskatīt un iepazīties ar gadsimtiem seniem priekšmetiem, no kuriem daudzi līdz šim nav bijuši izstādīti muzeja ekspozīcijās.

Daugavpils novadam - jauns ģerbonis  [0] 

11.11.2010

Kultūras ministrijas Ģerboņu reģistrā ir reģistrēts jaunais Daugavpils novada ģerbonis, ko ar savu prastu ir apstiprinājis Valsts prezidents Valdis Zatlers.
Pēc administratīvi teritoriālās reformas, kuras rezultātā no kādreizējā Daugavpils rajona izveidojās divi novadi, viens no jaunizveidotā Daugavpils novada domes uzdevumiem bija izveidot novada jauno ģerboni. Tamdēļ šogad tika izsludināts Daugavpils novada ģerboņa un logo skiču konkurss.
 

Mārtiņdienas dzīres Annas muižā [0] 

09.11.2010

Tuvojoties īsti latviskiem svētkiem – Mārtiņdienai, restorāns KANNAS un šefpavārs Ēriks Dreibants piedāvā īpašu ēdienkarti!
sildošais ANNU dzēriens
lapu salāti ar bumbieriem, svaigsieru, valriekstiem un ķirbju eļļu
krāsnī cepta zoss, pildīta ar āboliem
sautēti kāposti, krāsnī cepti dārzeņi, cidonijas mērce, armanjaka plūmes
restorāna kompliments - mājas degvīns
 

Komplekss „Kaķu Māja” aicina svinēt Mārtiņdienu Siguldā [0] 

09.11.2010

Dodies uz Siguldu šajā nedēļas nogalē, lai bez steigas iepazītu rudenīgo Siguldu un tās izteiksmīgākos arhitektūras šedevrus – Siguldas viduslaiku pilsdrupas un Jauno pili, Balto pili, Zaļo villu, seno koka arhitektūru Šveices ielā, koncertzāli un mākslu skolu „Baltais flīģelis” kā arī vērienīgo bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda”. Nakšņo siltos un mājīgos apartamentos. Par vēderpriekiem parūpēsies mūsu prasmīgās pavārītes bistro „Zaļumnieku piestātne”.
 

Ūdens Piedzīvojumu parka darba laiki svētkos! [0] 

09.11.2010

Tā kā 13. novembris ir darba diena, tad arī Ūdens Piedzīvojumu parks gaidīs apmeklētājus no pulksten 12:00 līdz pat 22:00 un aktuālas būs klusās sezonas cenas. Toties 19. novembrī Ūdens Piedzīvojumu parks darbosies no pulksten 10:00 līdz 22:00 un aktuālas būs aktīvās sezonas cenas.

Lāčplēša dienā Cēsu Pils pagalmā filma „BERMONTIĀDE” [0] 

09.11.2010

Cēsu viduslaiku pils pagalmā, par godu drosmīgajiem brīvības cīnītājiem tiks demonstrēta Askolda Saulīša dokumentālā skaņu filma „Bermontiāde”.

Aicinām piedalīties jaunā konkursā  [0] 

08.11.2010

Tūrisma portālu www.atputasbazes.lv piedāvā konkursu „Mana daļa no Latvijas” (09.11 – 17.11)

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) sāk darbu pie tūrisma informācijas gatavošanas 2011.gadam [0] 

06.11.2010

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) sāk darbu pie tūrisma informācijas gatavošanas 2011.gadam

Rudens vakars Laimes ligzdā  [0] 

05.11.2010

Labdien. Ir pienācis drēgnais, tumšais rudens. Aicinu vienu rudens vakaru pavadīt Laimes ligzdā - mājīgā atmosfērā pie kamīna, svecēm un jaukā kompānijā.

Izstāde "Manas bērnības auto"  [1] 

05.11.2010

No 5. novembra līdz 2011. gada 5. janvārim Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā Tukuma novadā) apskatāma izstāde "Manas bērnības auto", kurā eksponētas ap deviņdesmit dažādu veidu bērnu rotaļlietas - pagājušā gadsimta transporta līdzekļi un tehnika no Rīgas Motormuzeja, Talsu novada muzeja, Tukuma muzeja krājuma, kā arī privātajām kolekcijām.

Tuvojas 5. Daugavpils Zinātnes festivāls! [0] 

04.11.2010

No 8. līdz 12. novembrim Daugavpilī jau 5. reizi notiks Latvijā unikāls pasākums – Daugavpils Zinātnes festivāls, ko organizē Daugavpils Universitāte un Dabas izpētes un vides izglītības centrs.

Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē! [0] 

04.11.2010

Šajā nedēļas nogalē, rudens pilnbriedā Tukumā tiek svinēta Mārtiņdiena. Sestdien, 6. novembrī no pulksten 10:00 visi tiek laipni aicināti uz MĀRTIŅDIENAS UMURKUMURU pie Tukuma ledus halles. Svētku laikā paredzētas dažādas atrakcijas, Umurkumurs ar labām un vērtīgām mantām, kā arī vietējo pašdarbnieku koncerts – jandāliņš. Darbosies tirdziņš un būs apskatāma izstāde „Salmu lietas”. Heijā, nāciet un Umurkumuru pieveiciet!

Sigulda iesniedz 30 projektus „Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014” programmai [0] 

04.11.2010

Noslēdzies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Eiropas kultūras galvaspilsētas direkcijas izsludinātais projektu pieteikumu konkurss projekta ”Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014.gadā” programmai. Sigulda kā oficiālais partneris programmas veidošanai iesniedza 30 projektus. Sadarbībai ar Siguldas novada domes Kultūras pārvaldi projektu sagatavošanā atsaucās gan valsts, gan pašvaldības iestādes, gan novada organizācijas, biedrības un iedzīvotāji.

Latvija gatava pievienoties „Hotelstars Union” [0] 

04.11.2010

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija /LVRA/, kopā ar Lietuvas un Igaunijas asociācijām, 2010. gada 27. oktobrī izteica gatavību pievienoties Eiropas vienotajai Viesnīcu zvaigžņu klasifikācijas sistēmai „Hotelstars Union”.

Neparastas un patriotiskas izstādes valsts svētkos  [0] 

04.11.2010

Par godu valsts svētkiem, vairākas jaunas un patriotiskas izstādes ir sagatavojis Cēsu Izstāžu nams un Cēsu Vēstures un mākslas muzejs.

Valsts svētku pasākumi Cēsu novadā novembrī [0] 

03.11.2010

Atzīmējot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas 92.gadadienu, Cēsu novadā iedzīvotājiem un viesiem ir sagatavoti īpaši svētku dienu pasākumi.

Noslēgusies projekta „Latvijas reģionu tūrisma piedāvājuma virzīšanu starptautiskajā tirgū” īstenošana. [0] 

02.11.2010

Finansējuma saņēmējs Biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija” 2010.gada 7.janvārī noslēdza līgumu Nr. L-ĀTA-10-0218 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Latvijas reģionu tūrisma piedāvājuma virzīšanu starptautiskajā tirgū” īstenošanu, ko 50% apmērā līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta īstenošana noslēdzās š.g. 30.oktobrī.

Ventspils Piedzīvojumu parka vasaras sezona noslēgusies [0] 

02.11.2010

Sestdien, 31.oktobrī, veiksmīgi noslēgusies Ventspils Piedzīvojumu parka vasaras sezona. Laikā periodā no maija līdz oktobrim vasaras atrakcijās savu veiklību pārbaudījuši gandrīz 27 tūkstoši aktīvās atpūtas cienītāju, turklāt parka teritorijā notikuši vairāki, plaši apmeklēti pasākumi un sacensības – Piedzīvojumu parka pusmaratons, Kantrī piesitiens „Piedzīvojumu parkā”, pirmais „Piedzīvojumu parka” velobrauciens un triatlons, Lemberga kauss BMX, pirmais Latvijas nūjošanas festivāls, lielākā Latvijas saldējuma kokteiļa degustēšana u.c.

Var balsot par dižāko Kurzemes pasākumu [0] 

01.11.2010

Sākot ar 01.11.2010., interneta mājas lapā www.kurzeme.lv iespējams nobalsot par izvirzītajiem pretendentiem nominācijā „Dižais Kurzemes pasākums 2010”. Interneta balsojumā noteiktais nominācijas uzvarētājs tiks paziņots š.g. 26.novembrī, Saldū, tūrisma gada ballē „Lielais Jēkabs 2010”.

Kuldīgas tūrisma attīstības centrs par godu Hercoga Jēkaba 400.dzimšanas dienai laiž klajā Jēkaba piemiņas monētu [0] 

29.10.2010

Jau iepriekš ziņots, ka hercogam Jēkabam, kurš dzimis Kuldīgā 1610.gadā šogad, - aprit 400. gadu jubileja, kam par godu tiek rīkoti lieli pasākumi Kuldīgā, no kuriem interesantākie ir zinātniskas konferences (t.sk. ar M. Zālītes un J. Kursītes piedalīšanos), Jēkaba laika mūzikas koncerti Kuldīgas baznīcās un lielais Jēkaba tirgus XVII gadsimta gaisotnē sestdien, 30.10.10.Taču tieši 28. oktobrī par godu Jēkabam Kuldīgas tūrisma
attīstības centrs laidis klajā arī jaunu hercoga Jēkaba suvenīrmonētu.
 

Mārtiņdienas konkurss [0] 

28.10.2010

Portāls www.atputasbazes.lv jums piedāvā jaunu konkursu: par Mārtiņdienu. Šie ir īpaši skaisti rudens svētki, kad saimnieces uz galda klāj baltu galdautu, māla krūkā liek baltas puķes un savu saimi un viesus cienā ar vistas, gaiļa vai zoss cepeti. Skaisti un bagāti svētki.
Mārtiņi parasti atnāk ar salu un varbūt arī sniegu, bet tas šiem svētkiem patiešām piedien. Jo līdz ar Mārtiņiem beidzas klusais veļu laiks – mirušo pieminēšana, un iesākas ķekatnieku nebēdnības. Mums nav par ko skumt, jo katram gadalaikam ir savs skaistums un sava rosība, kas visas pelēkās dienas var padarīt raibas jo raibas.
 

airBaltic piedāvā jaunā termināļa koncepcijas sabiedrības izvērtēšanai [0] 

27.10.2010

Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic piedāvā sabiedrības vērtējumam 10 jaunā termināļa arhitektoniskās koncepcijas. Starptautiskajā konkursā par airBaltic jaunā termināļa dizainu kopumā tika saņemtas 125 arhitektoniskās koncepcijas.

Kurzeme gatavojas gada pasākumam tūrismā – „LIELAIS JĒKABS 2010”. [0] 

27.10.2010

2010. gada 26.novembrī jau septīto gadu Kurzemes Tūrisma asociācija pasniegs labākajiem Kurzemes tūrisma uzņēmējiem savu augstāko gada tūrisma apbalvojumu – balvu Lielais Jēkabs. Pasākums norisināsies Saldū, Saldus bērnu un jaunatnes centrā.

Tukuma Mākslas galerijā "Durvis" Ineses Auziņas keramika  [0] 

26.10.2010

Mākslas galerijā "Durvis" (Brīvības laukumā 21, Tukumā) no 23. oktobra apmeklētājiem atvērta izstāde, kurā apskatāmi Jāņa Sausnīša ar humoru, sarkasmu vai labsirdīgu smaidu radītie plakāti un tukumnieces, Tukuma Mākslas skolas pedagoģes, keramiķes Ineses Auziņas mākslas darbi.

Daugavpilī – Dizaina un Arhitektūras dienas [0] 

26.10.2010

Festivāla „DizainsNākotne 2010” ietvaros Daugavpilī 29. un 30. oktobrī tiks atklātās dizaina un arhitektūras izstādes, notiks semināri un radošās darbnīcas, kā arī Latgales reģiona arhitektu tikšanās. Festivāla īpašais viesis Gabi Farāžs (Gabi Farage), (Francija), radošās apvienības Bruit du frigo (Ledusskapja troksnis) pārstāvis viesosies ar lekciju „Iespējamās vietas – radošā pilsēta un vēlamā attīstība”. Festivāla sadarbības partneris – Latvijas Arhitektu savienība organizē Andra Kronberga tikšanos ar reģiona arhitektiem. Visu novembri būs skatāma izstāde „Arhis arhitektūra”.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!