Piektdiena, 21. Jūnijs, 2024
Monvīds, Egita, Emīls
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sākusies portāla sadarbība ar Latviešu Radio

04.10.2010

No šodienas portāls www.atputasbazes.lv Latviešu Radio portālā www.latviesuradio.lv


sadaļā „Konkursi” piedāvā tematiskus konkursus visa mēneša garumā par tiem gara gaismas nesējiem un devējiem, kuriem 2010. bijis kādas apaļas dzimšanas gadskārtas gads un par tiem laikiem un vietām, kad radās latviešu strēlnieku leģendas. Kā agrāk senči, arī mēs katrs varam ielūgt Veļu laikā – oktobrī mājās pasērst veļus: kas zina, varbūt viņi palīdzēs rast atbildi, kas ir un kādam jābūt latvietim...
Kādas īpašības veido mūsu latvisko identitāti? Katrs varbūt nosauktu kādu citu, taču visvienojošākais, iespējams, varētu būt – mēs esam stipri ar tautas vēsturisko atmiņu, ar kultūras vērtībām un kultūras tradīcijām, kas spējušas izdzīvot cauri visgrūtākajiem laikiem. Ar to mēs varam būt stipri arī šodien, ja vien arī šodien atcerēsimies un savās domās godā celsim tos latviešus, kas savulaik godā cēluši visu tautu.
Šīs nedēļas konkurss saucas „Gaismas kalna staltā pils...” Balva uzvarētājam no atpūtas kompleksa „Meidrops” Ikšķilē. Vēlam veiksmi arī mūsu sagatavotajos Latviešu Radio portāla konkursos!

Komentārs par rakstu: Sākusies portāla sadarbība ar Latviešu Radio

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!