Svētdiena, 5. Jūlijs, 2020
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Karlīnes vakara tirgus Ventspilī  [0] Video

21.06.2010

Ventspilī, Karlīnes ielā, kas pazīstama kā pagaidām vienīgā iela, kura svin pati savus svētkus, otrdien, 22. jūnijā no plkst.16:00 līdz plkst.21:00, notiks nebijis pasākums - Karlīnes vakara tirgus. Andele notiks viesu nama „Karlīnes nams” sētā

Apceļo Dižo Kurzemi! [0] 

21.06.2010

Kurzemes tūrisma asociācija šogad jau trešo gadu organizē akciju „Apceļo Kurzemi”. Akcija “Apceļo Kurzemi” galvenais mērķis ir popularizēt un pievērst uzmanību jau zināmajiem („dižajiem”) tūrisma objektiem un produktiem Kurzemē.
Akcija „Apceļo Kurzemi” dod iespēju 18 tūrisma objektiem no Kurzemes reģiona iepazīstināt ceļotājus ar savu piedāvājumu. Akcijas tūrisma objekti pārstāv visplašāko tūrisma produktu klāstu – sākot no baznīcām un muzejiem, līdz aktīvā un dabas tūrisma piedāvājumiem.
 

Dalībai Ginesa rekorda uzstādīšanā pietiekušies jau 546 brīvprātīgie [0] 

21.06.2010

Šobrīd dalību Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumā Ventspilī, kur Ostas ielas promenādē tiks veidots pasaulē garākais puķu paklājs, apstiprinājuši jau 546 brīvprātīgie. Pieteikšanās turpināsies vēl līdz 9.jūlijam.

“Cūku turnīrs” beidzot Rīgā  [0] 

17.06.2010

Vajadzēja paiet nedaudz vairāk kā gadam kopš pirmā kāršu spēles “Cūkas” turnīra Latvijā, kas norisinājās Liepājā. Kopumā līdz šim ir notikuši 4 turnīri, visi Liepājā. Bet beidzot ar “Cūku turnīru” būsim ciemos Rīgā.

Sanākati, Jāņa bērni, šogad Jāņos Ventspilī! [0] 

17.06.2010

Ventspils Jāņos piedāvā bagātīgu un daudzveidīgu programmu svētku svinēšanai. Jau 20.jūnijā plkst. 14:00 Piejūras brīvdabas muzeja Lībiešu sētā ielīgos Jāņus. Bet 21.jūnijā ar dejām un Jāņa bērnu apdziedāšanu, ielīgošana notiks Dzirnavu laukumā Zāļu dienā

SAULKRASTU NOVADA PAŠVALDĪBAS AĢENTŪRA „SAULKRASTU KULTŪRAS UN SPORTA CENTRS” PIEDĀVĀ: [0] 

17.06.2010

No 2. līdz 4. jūlijam Saulkrasti aicina visus būt kopā novada svētkos „Mūsu upes tiekas jūrā”
Pilsēta, kurā saule tik dāsna, kurā jūra sniedz veldzi un prieku, aicina visus pabūt Saulkrastos un svinēt kopā! Svinības iecerētas kā iespēja ikvienam viesim iepazīt mūsu novadu un pilsētu tās daudzveidībā, jo šoreiz par caurviju motīvu esam izvēlējušies četras upes, kas plūst Saulkrastos.
Svētku moto : „Upes plūst un satiekas jūrā, ļaudis satiekas Saulkrastos!”
 

Eksperti: Rīgā jābūt konferenču un izstāžu centram [0] 

16.06.2010

Ārvalstu un Latvijas pilsētbūvniecības eksperti, kuri šodien piedalījās seminārā par konferenču un izstāžu centru Rīgā, bija vienisprātis - Rīga ir labākā vieta, kur attīstīt šāda mēroga un nozīmes projektu, kas pārskatāmā nākotnē varētu būt nopietns stimuls Latvijas ekonomikas un visa reģiona izaugsmei, informēja SIA "Rīgas pilsētbūvnieks" pārstāve Evija Ansonska.

Ārvalstu tūroperatori ieinteresēti sākt pārdot Baltijas reģionu kā tūrisma produktu [0] 

16.06.2010

Ārvalstu tūroperatori sākuši interesēties par Baltijas valstīm un ir ieinteresēti sākt pārdot šo reģionu kā tūrisma produktu, atzina asociācijas "Lauku ceļotājs" prezidente Asnāte Ziemele.

Izplatīta prakse viesu mājas pārdot kā nekustamos īpašumus [0] 

16.06.2010

Patlaban ir izplatīta tendence viesu un brīvdienu mājas pārdot kā nekustamos īpašumus, kā rezultātā tās pārstāj eksistēt kā tūrisma mītnes,atzina asociācijas "Lauku ceļotājs" prezidente Asnāte Ziemele.

Vasaras festivāls Latvijas pirts 2010 [0] 

15.06.2010

Aicinu!
Piesakiet savu dalību prezentācijām!
Piesakiet savu dalību tirdziņam!

Tūrisma sezonas laikā nedēļas nogalēs pilsētas centrā, Rožu laukumā, notiks Novadu dienas. [0] 

15.06.2010

Tūrisma sezonas laikā nedēļas nogalēs pilsētas centrā, Rožu laukumā, notiks Novadu dienas. Tā būs iespēja ikvienam iepazīt tuvējo novadu tradīcijas, amatniecību un tūrisma piedāvājumus. Jau šo sestdien, 19.jūnijā, Novadu dienu pasākumu ciklu atklās tradīcijām bagātais Rucavas novads

Viesnīca “Radi un Draugi” šogad uzņēmusi jau vairāk nekā 5300 viesus [0] 

15.06.2010

Viesnīcā “Radi un Draugi” šā gada maijā apmetušies gandrīz 2600 viesu, un tās noslogojums sasniedzis 70%, kas ir labākais rādītājs pēdējā pusgada laikā. Turklāt šogad viesnīcas viesu skaits maijā, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, palielinājies par vairāk nekā 10%. Kopumā šā gada pirmajos piecos mēnešos viesnīcā “Radi un Draugi” apmetušies vairāk nekā 5300 viesu, savukārt vidējais viesnīcas noslogojums šogad sasniedzis 30% apmēru.

Āraišu arheoloģiskais muzejparks aicina pulcēties uz Jāņu zāļu dziesmu izdziedāšanu  [0] 

14.06.2010

Āraišu arheoloģiskais muzejparks 20.jūnijā aicina pulcēties uz Jāņu zāļu dziesmu izdziedāšanu kopā ar folkloras kopu Dzieti un doties muzejparka pļavās kopā ar fitoterapeitu Artūru Tereško.
 

Ķekavas TIC ekskursijas maršruts medijiem [0] 

14.06.2010

Garākā cepeškrāsns Baltijas valstīs...
Vienīgā kupolveidīgām baznīcām Latvijā ...
Vissenākā Baltu apmetne un tirdzniecības vieta ...
Napaleona lode ...
 

Liepājas ielās arvien vairāk tūristu no eksotiskām valstīm [0] 

14.06.2010

Apmeklētāju skaits Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā (LRTIB) pirmajos piecos mēnešos saglabājies iepriekšējā gada līmenī. Ārzemju tūristu skaits ir samazinājies par 3%, taču, iestājoties siltākam laikam, domājams, ka Liepājas viesu skaits no citām valstīm pieaugs. Salīdzinot ar 2009.gadu, mazliet pieaudzis ceļotāju skaits no Vācijas, kas daudzu gadu garumā nemainīgi ir bijis lielākais Liepājas viesu segments. Vairāk kā uz pusi pieaudzis tūristu skaits no Lietuvas, un gandrīz trīs reizes palielinājies ceļotāju skaits no Krievijas, savukārt poļi LRTIB iegriežas mazliet retāk kā pirms gada. Šogad Liepājas ielās biežāk sastopami tūristi gan no Japānas, Ķīnas, Taizemes un Korejas, gan arī no Jaunzēlandes, Marokas un Argentīnas.

Apceļo Dižo Kurzemi! [0] 

14.06.2010

Kurzemes tūrisma asociācija šogad jau trešo gadu organizē akciju „Apceļo Kurzemi”. Akcijas galvenais mērķis ir popularizēt un pievērst uzmanību „dižākajiem” tūrisma objektiem un produktiem Kurzemē.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs rīt, 12.jūnijā, rīko ekskursiju „Ciemos pie suitiem” [0] 

11.06.2010

Sestdien, 12.jūnijā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs rīko ekskursiju uz vienu no interesantākajiem Kurzemes novadiem – Alsungu.
Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīt suitu tradīcijas, apskatīt Alsungas katoļu baznīcu un Ordeņa pili, Īvandes ūdensdzirnavas, paviesoties muzejā „Jura putni”, kā arī izstaigāt Ēdoles pili un luterāņu baznīcu.
 

Ginesa rekorda uzstādīšanai Ventspilī pietiekušies jau 200 brīvprātīgie [0] 

10.06.2010

Aktīvi noris brīvprātīgo reģistrēšanās Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumam – pasaulē garākā ziedu paklāja veidošanai Ventspilī, Ostas ielas promenādē, kas notiks 24.jūlijā. Pirmajā nedēļā savu dalību apstiprinājuši jau 200 brīvprātīgie

Pedvālē atklās radošo sezonu „Akmens. Krāsa” [0] 

10.06.2010

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs aicina uz jaunās radošās sezonas „Akmens. Krāsa” atklāšanu 11. jūnijā plkst. 17.00.

"Aerodium": Latvijas paviljons ir viens no desmit labākajiem "Expo" [0] 

08.06.2010

Latvijas paviljons ir viens no TOP10 paviljoniem Šanhajā notiekošajā vispasaules izstādē "World Expo 2010", šorīt intervijā telekompānijas LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja "Aerodium" valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns.

LASCO Investment „Rīgas līča” teritoriju iznomā Nemo kempingam [0] 

07.06.2010

Nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldīšanas uzņēmums SIA „LASCO Investment” informē, ka kādreizējās sanatorijas „Rīgas līcis” teritorija Jūrmalā ir iznomāta Nemo kempinga ((www.nemo.lv) ierīkošanai. „Rīgas līča” teritorija atrodas tikai dažu desmitu metru attālumā no jūras kāpu zonā slaveno Jūrmalas priežu ieskauta.

Pavasara plūdos cietušais kempings "Nabīte" pilnībā tiks sakārtots līdz Jāņiem [0] 

06.06.2010

Pavasara plūdos cietušais kempings "Nabīte" Kuldīgas novada Padures pagastā ir gandrīz pilnībā sakārtots. Vēl palikuši vairāki darbi, kas tiks pabeigti līdz Jāņiem, taču kempings jau tagad ir gatavs uzņemt atpūtniekus, informēja kempinga īpašniece Inese Burdīgina

Hei, turki! [0] 

06.06.2010

Divi notikumi un deviņi romāni mani mudināja doties uz Turciju. Kādā nedēļas nogalē tiku līdz Stambulai, tiesa, tikai uz trīs dienām

Briti atzīti par vissliktāk ģērbtajiem tūristiem Eiropā [0] 

06.06.2010

Briti ir Eiropā vissliktāk tērptie tūristi, savukārt visgudrākie ceļotāji izrādījušies itāļi un francūži, liecina piektdien publiskotās aptaujas rezultāti.

Britus no šīs neslavas nav spējusi glābt pat atzīšanās, ka ceļošanas laikā viņi parasti izvēlas daudz brīvāku apģērbu - šāds paradums ir 36% apjautāto britu.

Maskavā izveidojušās garas rindas vīzu saņemšanai uz Latviju [0] 

06.06.2010

Latvijas vēstniecībā Maskavā izveidojušās garas rindas vīzu saņemšanai uz Latviju, vēsta Latvijas Televīzijas ziņu raidījums "Panorāma".

Jau patlaban, sākoties aktīvajai tūrisma sezonai, situācija ir diezgan kritiska un cilvēki stāv rindās pa naktīm, lai saņemtu vīzas.

Šodien sākas Daugavpils pilsētas svētki „MANA PILS DAUGAVPILS” [0] 

04.06.2010

Šodien, 4.jūnijā sākas Daugavpils pilsētas svētki „MANA PILS DAUGAVPILS”. Savu pilsētu godinās pašmāju mūziķi, mākslinieki, aktieri, dejotāji, amatnieki un sportisti, kā arī viesmākslinieki no citām valstīm. Pilsētas svētku pirmā diena, būs daugavpiliešu godināšanas diena. 4.jūnijā, plkst.11.00 Latviešu kultūras centrā notiks svinīga sanāksme, kurā tiks sumināti titula „Goda daugavpilietis” ieguvēji. Plkst.19.00 Daugavpils teātrī sāksies Raimonda Paula un Ilonas Bageles koncerts. Nākamajā dienā R.Pauls piedalīsies arī Latgales dziesmu svētkos Plkst.21.00 Daugavpils Māla mākslas centrā tiks dedzināts ceplis un atklāta keramikas darbu izstāde.

Pikniks Ventspils Piedzīvojumu parkā [0] 

04.06.2010

Ventspils Piedzīvojumu parks aicina visus, kuri vēlas doties zaļumos, uz pikniku dažādām dzīves situācijām. Vienalga, vai tev ir izlaiduma ballīte, dzimšanas dienas svinības vai paredzēts vakars ar draugiem, Piedzīvojumu parka jaunā piknika vieta būs tam piemērota. Varēsi izvēlēties gatavot gaļu uz grilla vai cept ugunskurā pēc klasiskajām tradīcijām, tev nebūs jābaidās, ka pasākumu varētu izjaukt negaidīts lietus, jo piknikošanas vieta ierīkota zem lielas telts ar ērtiem soliņiem un galdu. Nodrošināsim tevi ar visu cepšanai nepieciešamo – iesmiem, oglēm, malku, degšķidrumu, tik „mamuts” jāgādā tev pašam.

Ventspilī piestās Igaunijas vēsturiskie buru kuģi [0] 

04.06.2010

Otrdien, 29.jūnijā, Ventspilī piestās piecu Igaunijas buru kuģu flote, kas mēneša garumā apciemos dažādus festivālus dažādās pilsētās Baltijas jūras piekrastē. Akcijas ietvaros buru kuģi ciemosies Vācijā, Ventspilī, Stokholmā un vairākās Igaunijas pilsētās.

"Turkish Airlines" gatava dubultot reisu skaitu uz Rīgu [0] 

03.06.2010

Turcijas aviokompānija "Turkish Airlines" jebkurā laikā ir gatava palielināt reisu skaitu uz un no Rīgas, taču patlaban nav panākta vienošanās ar Latvijas atbildīgajām amatpersonām, Latvijas žurnālistiem Stambulā atzina aviokompānijas direktors Temels Kotils.

Daugavpilī notiks Latgales Dziesmu svētki [0] 

03.06.2010

5.jūnijā Daugavpilī, pilsētas svētku ietvaros, notiks Latgales dziesmu svētki. Šogad aprit 70 gadi kopš pirmajiem dziesmu svētkiem Latgalē un pēdējiem pirmajā brīvajā Latvijā. Daugavpils pilsētas svētki „MANA PILS DAUGAVPILS” (no 4. līdz 6. jūnijam) būs veltīti Daugavpils 735. dzimšanas dienai un 200 gadiem, kopš tika uzsākti Daugavpils (Dinaburgas) cietokšņa celtniecības darbi. Savukārt par Daugavpils pilsētas svētku galveno notikumu kļūs Latgales dziesmu svētki, informē orgkomitejas vadītāja Rita Strode.

5.jūnijā tiks atklāta pastaigas „Tiksimies Rožu laukumā!” sezona [0] 

03.06.2010

Jau astoto gadu liepājniekiem un pilsētas viesiem vasaras sezonā ir patīkama iespēja kopā ar profesionālu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu pilsētas centru.

Pie ūdenstorņa restaurācijas Daugavpils cietoksnī strādā arhitekti [0] 

03.06.2010

Soli pa solim Daugavpils cietoksnis attālinās no ieilgušā klusuma un neziņas. Daugavpils pilsētas domes uzsāktie projekti, kas skar infrastruktūras – ielu kompleksā labiekārtojuma un inženiertīklu renovāciju, ļaus uzsākt vairākus cietokšņa ēku restaurācijas darbus. Viens no pirmajiem ir Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta atbalstītais projekts „Ūdenstorņa ēkas paraugrestaurācija un apsaimniekošana Daugavpils cietoksnī” (Projekts LV – 0093).

Ventspils „Pludmales akvaparks” gatavs uzsākt sezonu [0] 

03.06.2010

Piektdien, 4.jūnijā, savu devīto darba sezonu atsāks viens no Ventspils populārākajiem aktīvās atpūtas objektiem „Pludmales akvaparks”. Sezonas laikā, kas ilgs no jūnija līdz augustam, akvaparks būs atvērts katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00.

Restorāns „Oga” ir mainījis savu nosaukumu   

02.06.2010

Restorāns „Oga” ir mainījis savu nosaukumu un tagad saucās „Restaurant Le Dome”. Nosaukums tika mainīts vairāku zīmīgu iemeslu dēļ – restorāns ir pārgājis augstākā dizaina, servisa kvalitātes un ēdienkartes līmenī. Jauninājumi tika ievesti, lai pateiktos mūsu pastāvīgiem klientiem par lojalitāti un piesaistītu jaunus gardēžus .

„Lejastiezumi” aicina uz vasaras atpūtu un piedzīvojumiem ikviena gaumei un iespējām [0] 

02.06.2010

Tikko darbu ir atsācis atpūtas un konferenču centrs „Lejastiezumi” pie Usmas ezera. Jaunajā vasaras sezonā „Lejastiezumu” pakalpojumu cenas ir kļuvušas demokrātiskākas un pieejamākas.

Ģimenes sestdiena „Rēzekne padomju varas okupācijas gados” [0] 

01.06.2010

5. jūnijā plkst. 11:00 Latgales Kultūrvēstures muzejs aicina uz Ģimenes sestdienu „Rēzekne padomju varas okupācijas gados”, Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē.
Muzeja speciālista vadībā, ģimenes aicinātas iepazīt un izprast vēsturiskos padomju varas okupācijas procesus atraktīvi – lielākajiem iesaistoties kopīgā krustvārdu mīklas atminēšanā, bet mazākajiem izspēlējot fotobilžu spēli.
 

Pirmsjāņu laikā –visi uz Lielo Latgaļu tirgu Ludzā!  

01.06.2010

Pagājušā gadā aizsākto tradīciju turpinot arī šovasar tālu aiz Latgales robežām izskanēs Lielais latgaļu tirgus, kas tradicionāli tiek organizēts pirms Jāņiem –19. un 20. jūnijā Ludzas pils kalnā.

Biedrība „Karostas glābšanas biedrība” ir izveidojusi filmu par Karostu, un ceturtdien, 3.jūnijā, Rīgā notiks tās prezentācija [0] 

31.05.2010

Liepājā ir Karosta – vieta, kas savulaik bijusi pilsētiņa armijai, bet tagad tā piesaista tūristus no visas pasaules. Tā ir vieta, kam piemīt valdzinošs skarbums jeb skarbs valdzinājums, un stāstījums par Karostas vēsturi rada interesi ikvienā tās viesī.
Par Karostu ir izveidota filma, kurā skatāmi gan vēsturiski dokumentālo filmu kadri, gan fotouzņēmumi no Karostas tapšanas laikiem, un kurā ļoti uzskatāmi parādīta Karostas nozīme Krievijas cariskās impērijas, Latvijas brīvvalsts un Padomju Savienības militārās aizsardzības sistēmā.
 

Piedzīvojumu parkā norisināsies pirmās petanka sacensības! [0] 

28.05.2010

Nedēļas nogalē, svētdien 30.maijā, plkst. 10.00 Piedzīvojumu parkā notiks pirmās petanka spēles sacensības – Republikas čempionāts sievietēm (trešā kārta). Sacensības, atbilstoši nolikumam, organizē un vada biedrība „Latvijas petanka sporta federācija”.

Notiks Ventspils II Starptautiskais jauniešu pūtēju orķestru festivāls [0] 

27.05.2010

Sestdien, 29.maijā, Ventspilī norisināsies Ventspils II Starptautiskais Jauniešu pūtēju orķestru festivāls.

Plkst. 11.00 teātra namā „Jūras vārti” notiks jauniešu pūtēju orķestru konkurss, kurš ir festivāla centrālais pasākums. Izlozes kārtībā A un B grupas orķestri atskaņos vienu obligāto un izvēles skaņdarbu programmu. Tā kā viens no konkursa uzdevumiem ir popularizēt latviešu komponistu oriģinālmūziku pūtēju orķestriem, tad kā obligātie skaņdarbi konkursa programmā ir iekļauti Anitras Tumševicas kompozīcija „Lībiešu dziesmas” un Pētera Butāna „Livonijas pils dejas”. Konkursu vērtēs žūrijas komisijas eksperti Vilmantas Vapsva – pūtēju orķestra „Sklepučini" mākslinieciskais vadītājs, Jānis Puriņš – Nemateriālā kultūras mantojuma valsts aģentūras Dziesmu svētku nodaļas vadītājs un Guntis Kumačevs – Nacionālo Bruņoto spēku orķestra diriģents
 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!