Piektdiena, 14. Jūnijs, 2024
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpilī norisināsies Olimpiskā diena

03.09.2010

11.septembrī Daugavpilī Latvijas Olimpiskās dienas ietvaros Olimpiskajā Centrā notiks Olimpiskā diena. Uz šo pasākumu tiek aicināts katrs interesents un jo īpaši - vecāki ar bērniem, kā arī jaunieši. Olimpiskajā dienā varēs piedalīties un sekot līdzi ielu basketbola, futbola un volejbola sacensībām, piedalīties galda tenisa turnīrā, apskatīt sporta skolas paukošanas sekcijas paraugdemonstrējumus, kā arī piedalīties paraugnodarbībās peldēšanas apmācībā, akvaaerobikā, step aerobikā un gliding treniņā. Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībām peldēšanas apmācībā un aerobikā ir obligāta, piezvanot pa tālruni recepcijā 654-75140.


Foto: Daugavpils TIC

11.septembrī Daugavpils Olimpiskajā Centrā viesosies Olimpiskais čempions vingrošanā Igors Vihrovs kopā ar meitu ar meistarklases priekšnesumu vingrošanā. Ir iecere, ka jau šoruden Olimpiskā Centra telpās darbu uzsāks mūsu slaveno olimpiešu I.Vihrova un J.Saproņenko vingrošanas skola, kas dos iespēju bērniem jau no 2 gadu vecuma aktīvi iesaistīties sporta nodarbībās. Īpaši aicinām vecākus ar bērniem apmeklēt I.Vihrova meistarklasi Olimpiskā Centra centrālajā laukumā plkst. 11.40.
Viens no Olimpiskās dienas galvenajiem pasākumiem - ceļojošās izstādes „OLIMPISKĀS PAMATVĒRTĪBAS - draudzība, cieņa, izcilība" atklāšana notiks 2.stāva foajē plkst 11.10, uzreiz pēc oficiālās ceremonijas. Foto izstāde savu ceļojumu Latvijā uzsāk Daugavpils Olimpiskajā centrā. Olimpiskās Dienas ietvaros to atklās Neatkarīgās Latvijas pirmais Olimpiskais čempions Igors Vihrovs
vingrošanā, Sidnejā 2000.g.) un sporta fotogrāfs Ilmārs Znotiņš. Olimpisko dienu organizē Daugavpils Olimpiskais Centrs sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Olimpisko Sacensību aģentūru.
11.septembrī lielākajos Latvijas Olimpiskajos Centros notiks Vislatvijas aktivitāte "Uzstādi savu Olimpisko rekordu", kuras mērķis ir popularizēt olimpisko kustību, tās vērtības un ideālus. Piedalīties rekordu uzstādīšanā var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš ierodas Olimpiskajā centrā „rekordu punktos". Dalībnieku pieteikšanās notiek Olimpiskajā centrā sacensību dienā no plkst. 12.15, saņemot pretī Rekordu disciplīnu reģistrācijas kartiņu:
* Basketbols: iemesti trīspunktu metieni pēc kārtas.
* Volejbols: pēc kārtas trāpītas serves basketbola soda laukuma apļa tālākajā pusaplī.
* Futbols: driblējot bumbu pamīšus ar labo un kreiso kāju, lai tā neskar zemi - skaits vienas minūtes laikā.
Šī pasākuma gaita tiks translēta on-line režīmā http://www.sportacentrs.com/ , kas dos iespēju Interneta lietotājiem šajā dienā arī virtuāli sekot šim pasākumam.

11.septembrī visi tiek laipni gaidīti Daugavpils Olimpiskajā Centrā, Stadiona ielā 1.
www.daugavpils.lv
 

Komentārs par rakstu: Daugavpilī norisināsies Olimpiskā diena

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!