Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izstādē “Riga Food 2010” apbalvo kvalitatīvākās maizes ražotājus Latvijā

08.09.2010

15. starptautiskajā pārtikas izstādē “Rīga Food 2010” 8. septembrī tika apbalvoti maizes kvalitātes konkursa uzvarētāji.

Konkurss notika trīs maizes izstrādājumu grupās: kviešu maize ar sēklām, graudiem vai klijām, rudzu maize ar sēklām vai graudiem un jaukto miltu maize ar sēklām, graudiem vai klijām.

Konkursa mērķis bija popularizēt maizes izstrādājumus un veicināt to lietošanu uzturā, izcelt Latvijas augstākās kvalitātes maizes ražotājus, kā arī veicināt augstas kvalitātes maizes izstrādājumu ražošanu.

Konkursā kopā tika vērtēti 36 paraugi no 12 maizes ceptuvēm. Jau otro gadu pēc kārtas maizes konkursā paraugus vērtēja pēc starptautiski atzītas sensorās vērtēšanas metodes, kas paredz vērtēt katra produkta kvalitāti atsevišķi nevis noteikt labāko, salīdzinot iesniegtos produktus savā starpā. Pēc žūrijas vērtējuma zelta diplomi un medaļas tika piešķirti 13 maizes paraugiem, sudraba diplomi un medaļas 15 maizes paraugiem, savukārt bronzas diplomi un medaļas – 5 maizes paraugiem.

Uzvarētājus sveica zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Latvijas Maiznieku biedrības valdes priekšsēdētājs Kārlis Zemešs, BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle, kā arī Latvijas Maiznieku biedrība un sadarbības partneri.

Ražotne „Madonas maiznieks” saņēma zelta apbalvojumu par baltmaizi “Saulespuķe”, sudraba apbalvojumus par “Četrgraudu maizi” un “Pilsētas rudzu maizi”, savukārt bronzas apbalvojumus – par graudu maizi „Veselība” un “Lauku sēklu maizi”.

SIA “Iļģuciema maiznīca konditoreja” saņēma zelta apbalvojumus par “Veselības maizi” un “Pilngraudu rudzu maizi”, savukārt bronzas apbalvojumu - par “Ķirbju sēklu pilngraudu maizi”.

SIA “Dona” saņēma zelta apbalvojumus par kviešu maizi ar sēklām „Trīsgraudu”, saldskābo maizi „Piknika” ar linsēklām un saldskābo maizi „Piknika” ar saulespuķu sēklām, savukārt bronzas apbalvijumu – par “Rudzu sēklu maizi”.

SIA “Lāči” saņēma zelta apbalvojumu par “Saldskābo sēklu maizi.

AS “Balvu maiznieks” saņēma zelta apbalvojumu par “Veselības maizi”.

SIA “Kuldīgas RPB Maizes ceptuve” saņēma zelta apbalvojumu par “Garšīgo graudu maizi”, savukārt sudraba apbalvojumu par “Veselības maizīti”.

SIA “N.Bomja maiznīca „Lielezers”” saņēma zelta apbalvojumu par “Sāļo rausi”, savukārt sudraba apbalvojumus par “Raibo maizīti”, “Linsēklu maizi”, “Ķimeņu radziņu” un „Lemiseli”.

AS “Hanzas Maiznīcas” saņēma sudraba apbalvojumus par tumšo sēklu maizi „Vizbulīte”, saulespuķu sēklu maizi „Saulespuķe”, sēklu maizi „Purene” un “Veselības maizi ar kviešu graudiem”.

SIA “Fazer Maiznīcas” saņēma sudraba apbalvojumus par “Fazer Tumšo sēklu maizi”, “Fazer Kviešu maizi ar rudzu šķiedrvielām” un “Druvas Kliju maizi”.

SIA “Saldus maiznieks” saņēma zelta apbalvojumu par kviešu maizi „Kuršu”, kā arī sudraba apbalvojumu par kviešu maizi „Graudu”.

AS “Maiznīca Dinella” saņēma zelta apbalvojumu par rudzu maizi „Maize ar graudiem”.

Savukārt SIA “Bauskas klēts” saņēma zelta apbalvojumu par “Pilngraudu saldskābo maizi” un bronzas apbalvojumu par baltmaizi „Graudu”.

15. starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2010” notiks no 8. līdz 11. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi papildina plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma. Sīkāk: www.rigafood.lv

Komentārs par rakstu: Izstādē “Riga Food 2010” apbalvo kvalitatīvākās maizes ražotājus Latvijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!