Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Turpinās fotoattēlu iesniegšana Liepājas pilsētas domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotajam fotokonkursam

03.09.2010

Turpinās fotoattēlu iesniegšana Liepājas pilsētas domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotajam fotokonkursam. Līdz šim darbus ir iesnieguši gan Liepājas, gan Rīgas un arī poļu fotogrāfi – gan amatieri, gan profesionāļi. Arī iepriekšējā gadā fotokonkursam darbus iesniedza ne vien Liepājas, bet arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji un ārvalstu tūristi, kas viesojās Liepājā.

Fotokonkursa mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Liepājas fotoattēlu atlasi Liepājas tūrisma brošūru, karšu, kalendāru un citu izdevumu izdošanai. Godalgotos fotoattēlus pēc konkursa noslēguma būs iespēja apskatīt izstādē Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja telpās Rožu laukumā 5/6. Bez tam oktobra vidū Pasaules arhitektūras dienas pasākumu ietvaros tirdzniecības centrā „SALA XL”, Klaipēdas ielā 62, tiks atklāta foto izstāde „Mans laiks, mana pilsēta”, kurā tiks izstādīti labākie konkursantu darbi, kuros atspoguļota arhitektūra un vides dizains. Tā kā Liepāja šogad svin pilsētas ievērojamākā arhitekta Maksa Paula Berči jubileju, tad īpaši gaidītas fotogrāfijas, kuros attēlota šī meistara veidotā arhitektūra. Informāciju par ēkām, kuras projektējis ievērojamais arhitekts, var saņemt Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā.
Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2010.gada 1.oktobris. Ar konkursa nolikumu un bilžu iesniegšanas noteikumiem var iepazīties www.liepaja.lv, kā arī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, Liepājā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.


 

Komentārs par rakstu: Turpinās fotoattēlu iesniegšana Liepājas pilsētas domes un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja rīkotajam fotokonkursam

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!