Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Turaidā ar gonga skaņām modinās pavasari [0] 

17.03.2011

Turaidas pils galvenajā tornī 20. martā plkst. 13.00 notiks akcija - pavasara un cilvēku sirds un apziņas atmodas pasākums. Piedalīsies Rīgas folkloras un seno cīņu kopa „Vilkači”.

Cēsu muzejs aicina skolēnus uz Putnu dienu Jaunās pils dārzā [0] 

17.03.2011

Atzīmējot pavasara iestāšanos, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina skolēnus piedalīties radošās un pētnieciskās aktivitātēs „Daba mostas – Putnu dienas” 24.martā no plkst.11:00 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9).

Rīgas tilti - jubilāri un nepastāvīgās salas Daugavā [0] 

16.03.2011

Vairāki Rīgas tilti šogad svin skaistas jubilejas, tieši tāpēc aģentūra „Jauni Rakursi” 2. aprīlī aicina doties jubilāru maršrutā, kas vedīs pa tiltiem uz Rīgas salām, kurās mīt arī citi jubilāri!

Notiks tūrisma uzņēmēju tikšanās Cēsīs [0] 

15.03.2011

2011.gada 25.martā Cēsu Jaunās Pils konferenču centrā (Pils laukums 9) uz tūrisma uzņēmēju tikšanos tiek aicināti Cēsu un tuvākās apkārtnes tūrisma pakalpojumu sniedzēji.

Kuldīgā ierodas tūrisma eksperti un tūrisma centru vadītāji [0] 

15.03.2011

Šodien, 15.martā Kuldīgā ierodas tūrisma eksperti un tūrisma centru vadītāji, lai veidotu prāta vētru jaunā Kurzemes tūrisma attīstības plāna izveidei

Aicinām vērot pavasara atnākšanu Gaujas senlejā [0] 

14.03.2011

Tuvojas pavasaris! Gūtmaņalas apmeklētāju centra darbinieces aicina ikvienu doties pārgājienā uz Gaujas senleju Siguldā, kur sniega sega pamazām sāk rukt, no brūnām micītēm izlobās pūpoli, piebriest koku pumpuri un putnu priecīgās balsis vēsta, ka ziemas baltās krāsas nomainīs zaļi priecīgais pavasaris.

Ar ERAF atbalstu tūrisma izstāde Maskavā [0] 

14.03.2011

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) no 16. līdz 19. martam organizē Latvijas nacionālo stendu vienā no pasaules lielākajām tūrisma izstādēm “MITT 2011” Krievijas galvaspilsētā Maskavā. Izstādē piedalīsies vairāki Latvijas tūrisma nozares uzņēmumi un pašvaldību pārstāvji.

Ventspilī notiks Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu [0] 

14.03.2011

Trešdien, 16. martā, Ventspilī notiks Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu 19.sporta spēļu Rīcības komitejas sanāksme, kā arī tikšanās ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sporta spēļu delegāciju pārstāvjiem. Tikšanās laikā sporta spēļu delegāciju vadītāji un organizatori apspriedīs ar pasākuma norisi saistītos jautājumus.

Top Teātra dienas koncertuzvedums „Trīs Sprīdīši: turp un atpakaļ” [0] 

14.03.2011

No 25. marta Dailes teātrī būs iespēja redzēt Teātra dienas koncertuzvedumu „Trīs Sprīdīši: turp un atpakaļ” - neprātīgi smieklīgu dziesmu spēli pieaugušajiem par pēdējo trīs latviešu ceļojumu apkārt pasaulei un atpakaļ pie sevis

Vasaras tūrisma rallijs „Piedzīvojums Latgalē” Tas nav ātrums, tā ir atpūta. ****************************** Vosorys pīdzeivuojums Latgolā! Turisma rallejs ar atpyutu bez skrīšonys ******************************  [6] 

12.03.2011

LV  Pašā vasaras viducī – 30. jūlijā  portāls www.atputasbazes.lv jūs atkal aicina piedalīties tūrisma rallijā: šoreiz tas būs „Piedzīvojums Latgalē”. Maršruts vedīs pa vairākiem Latvijas skaistules – ezeru zemes novadiem. Iecerēts, ka piedāvāsim iepazīt Līvānus, Daugavpili, Krāslavu, Aglonu, Preiļus, Rēzekni, Ludzu un vēl citas Latgales tūrisma, dabas, kultūras un vēstures vietas.

 

ANO Pasaules tūrisma organizācijas (PTO) pārstāvis, profesors Muhwezi vērtē Latvijas un Kuldīgas tūrisma devīzes un dāvina krodziņam Ugandas naudaszīmi [0] 

11.03.2011

Jau iepriekš minēts, ka vakar, 10.martā Kuldīgā ieradās Makereres Universitātes profesors Deus Kamunyu Muhwezi. Viesojoties Latvijā divas nedēļas, profesors Deus Kamunyu Muhwezi iepazinies gan ar Rīgu, Jelgavu, Jūrmalu, Siguldu, gan arī citām Latvijas pilsētām un tūrisma attīstības potenciālu.
 

Izmaiņas slēpošanas kalna Lemberga Hūte darba laikos! [0] 

11.03.2011

Laukā palicis manāmi siltāks un tādēļ no sestdienas, 12. marta tiek nedaudz saīsināts slēpošanas kalna „Lemberga hūte” darba laiks. Kalns turpmāk strādās no pirmdienas līdz ceturtdienai līdz plkst. 20:00, piektdienās un sestdienās līdz plkst. 22:00, bet svētdienās līdz plkst. 20:00.

Pavasara sagaidīšana līvu tradīcijās - 19. martā Lielā diena Turaidā [0] 

11.03.2011

Turaidas muzejrezervātā 19. martā no 14:30 līdz 16:00 tiks svinēta pavasara atnākšana, kas senāk saukta par Lielo dienu, kuras laikā visiem apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Lielās dienas līvu tradīcijas un rituālus. Lielā diena pēc senču kalendāra iezīmē pavasara sākumu. Sagaidīsim pavasari ar dziesmām, spēlēm, šūpošanos un citiem auglības ritiem kopā ar Siguldas bērnu folkloras kopu „Senlejiņa”!

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs izsludina pieteikšanos Tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgum [0] 

11.03.2011

Šogad Gadatirgus notiek 41. gadu pēc kārtas 4.un 5. jūnijā. Gadatirgū aicinām piedalīties folkloras kopas, tautas deju ansambļus, muzikantus. Pieteikumus gaidām no amatniekiem, kuri darina lietišķās mākslas izstrādājumus, iespaidojoties no mūsu tautas arheoloģiskā un etnogrāfiskā mantojuma, zemniekiem un ēdināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā Latvijā audzētu un ražotu produkciju, kā arī latviešu virtuvei raksturīgus ēdienus.

Aicina konsultēties par EDEN projektu konkursu  [0] 

10.03.2011

Tūrisma vietām, kuras attīstās vai vēlas attīstīties atbilstoši ilgtspējīgas attīstības pamatprincipiem, ir iespēja piedalīties starptautiskā projektu konkursā Eiropas izcilākie tūrisma galamērķi (European Destinations of Excellence jeb EDEN).

Rodeo nopietni gatavojas sezonai [0] 

09.03.2011

«Viss notiek pēc plāna – aizvadām gan fiziskos treniņus, gan tehnikas testēšanu. Trenējamies Igaunijā, segtajā arēnā Adrenalin, bet pirms paša sezonas sākuma dosimies uz Itāliju, kur aizvadīsim divu nedēļu nometni,» gatavošanās posmu atklāj motokluba Rodeo direktors Arvis Sanders.

Sākas biļešu tirdzniecība uz RECOIL 'SELECTED EVENTS' 2011 koncertu (+video) [0] 

09.03.2011

Sākas biļešu tirdzniecība uz RECOIL 'SELECTED EVENTS' 2011 - A Strange Hour With Alan Wilder & Paul Kendall koncertu Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” 11.maijā plkst. 19:00. Pirmās 50 biļetes lētāk!

Ventspili reklamē starptautiskajā tūrisma izstādē "ITB 2011" Berlīnē  [0] 

08.03.2011

No 9. līdz 13. martam Tūrisma informācijas centra pārstāve Inta Dāldere piedalīsies Eiropā lielākajā starptautiskajā tūrisma gadatirgū "ITB 2011".

Notiks pasākums „Dzintara vakars ES mājā” [0] 

08.03.2011

Turpinot mākslas tikšanās ciklu „Eiropas gadalaiki: pavasaris, vasara, rudens un ziema”, 14. martā plkst. 18:00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) notiks pasākums „Dzintara vakars ES mājā ”.

Cēsis kopā ar TAVA un Latvijas komersantiem starptautiskajās tūrisma izstādēs  [0] 

08.03.2011

Pašvaldības aģentūrai „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” apstiprināta vieta Latvijas nacionālajos stendos starptautiskajās tūrisma izstādēs ārvalstīs, un Cēsis tiks prezentētas trīs nozīmīgās izstādēs - Berlīnē (Vācija), Maskavā (Krievija) un Londonā (Lielbritānija).

Daugavpils Universitātē atklāta izstāde „Ķīmija tabulās”  

07.03.2011

Uzsākot Daugavpils Universitātes (DU) augstskolas darbinieku privāto kolekciju izstāžu ciklu, kas veltīts universitātes 90 gadu jubilejai, no šī gada 7. marta līdz 1. aprīlim DU Muzejā apskatāma Daugavpils Pedagoģiskā institūta absolventa (1973), pedagoģijas doktora, DU asociētā profesora Mihaila Gorska ķīmisko elementu periodisko tabulu kolekcijas izstāde „Ķīmija tabulās”.

Viesnīca “Radi un draugi” pievienojas BalticMiles lojalitātes programmai. [0] 

07.03.2011

Pagājušajā nedēļā Latvijas Nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lojalitātes programmai BalticMiles pievienojās arī 3-zvaigžņu viesnīca “Radi un draugi”.

Ja esi BalticMiles lojalitātes programmas dalībnieks, tad tagad Tev ir iespēja nopelnīt 500 BalticMiles Punktus katru reizi, kad uzturies viesnīcā “Radi un draugi”.
 

Ventspils sporta bāzes reklamēs Maskavā [0] 

07.03.2011

No 8. līdz 11. martam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un mārketinga daļas vadītāja Daiga Dūma kopā ar Ventspils Maratona kluba biedriem atradīsies komandējumā Maskavā, kur piedalīsies sporta izstādē „SPORTSHOW 2011”.

Skolēnu brīvdienās pēc saules uz Šauļiem! [1] 

07.03.2011

Skolēni dodas brīvdienās, tāpēc aģentūra „Jauni Rakursi” 25. martā aicina doties skaistā ekskursijā uz tuvajām ārzemēm - saule Šauļos un vecākā Lietuvas saldumu fabrika „Ruta” ar garšīgām degustācijām!

Vara Vētras koncerts „MĪ-LE-STĪ-BAI” Rīgā 8.martā! [0] 

04.03.2011

Šī gada 8.martā plkst.19:00 Rīgā, Lielajā Ģildē koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra. Programmā dziesmas no debijas albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” un daudzas jaunas dziesmas.

Tūrisma izstāde Berlīnē ar ERAF atbalstu [0] 

04.03.2011

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) un vēl 16 tūrisma nozares uzņēmēju un pašvaldību pārstāvji no 9.līdz 13.martam piedalīsies vienā no pasaules lielākajām tūrisma izstādēm “ITB Berlin 2011” Vācijā.

“Berlīnes tūrisma izstādē Latvija piedalījusies jau vairākkārt, bet pirmo reizi Latvijas uzņēmēji un pašvaldības dalībai izstādē saņems Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstu. No fonda līdzekļiem dalībniekiem tiks segta dalības maksa, stenda izveides izmaksas, kā arī aktivitātes stendā,” stāsta TAVA Tūrisma mārketinga eksperte Ramona Kačanova

Olimpiskais centrs „Ventspils” apdāvina daiļo dzimumu sieviešu dienā! [0] 

04.03.2011

Olimpiskais centrs vēlas palutināt un iepriecināt savas klientes Starptautiskajā sieviešu dienā – 8.martā, tādēļ esam parūpējušies par lieliskiem piedāvājumiem daiļā dzimuma pārstāvēm.

Sigulda piedāvā izbaudīt ziemas piedāvātos pasākums [0] 

03.03.2011

Iecienītākajā dabas un atpūtas vietā Siguldā turpinās aktīva rosība. Ziemas festivāla ietvaros ikviens vēl šonedēļ var pagūt izbaudīt kādu no pasākumiem Siguldā.

UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajā sarakstā iekļauts Aizsargājamo ainavu apvidus „Augšdaugava” [0] 

02.03.2011

UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajā sarakstā iekļauta Kuldīgas novada pašvaldības iesniegtā nominācija „Kuldīgas vecpilsēta Ventas senlejā”, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas un Grobiņas novada pašvaldības nominācija „Grobiņas arheoloģiskais ansamblis” un Latvijas Zinātņu akadēmijas iesniegtā un Vides aizsardzības kluba atbalstītā nominācija „Aizsargājamo ainavu apvidus „Augšdaugava” (t.sk. dabas parks „Daugavas loki”), Eiropas nozīmes īpaši aizsargājamā dabas teritorija (NATURA 2000)”. Tā, saskaņā ar UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālā saraksta nolikumu un ņemot vērā kompetentu institūciju un ekspertu viedokli, piektdien, 25. februārī lēmusi UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas (LNK) Asambleja.
 

Cēsu Izstāžu namā Latvijas Mākslas akadēmijas tekstilmākslas un keramikas nodaļas studentu un pasniedzēju darbu izstāde ”Pēdējais atkusnis” [0] 

02.03.2011

No 3. līdz 20. martam Cēsu Izstāžu namā būs apskatāma izstāde „Pēdējais atkusnis”, kas apvienos Latvijas Mākslas akadēmijas tekstilmākslas un keramikas nodaļas studentu un pasniedzēju darbus. Tā būs iespēja novērtēt dažādās tehnikās un materiālos tapušus darbus, lai šogad vēl pēdējo reizi pirms pavasara iestāšanās, skatītājs ļautos melnbaltās krāsas valdzinājumam.

Vēl var iegādāties biļetes uz Klasiskā Krievu baleta izrādi t/n “Jūras vārti”  [0] 

02.03.2011

Biļetes uz Klasiskā Krievu baleta vakaru ar Sanktpēterburgas Ermitāžas teātra solistu piedalīšanos 2. martā plkst. 19:00 vēl var iegādāties Ventspils teātra nama “Jūras vārti” kasē.

Lietuviešu tūristus Latvijā visvairāk satrauc briesmīgie Latvijas autoceļi [0] 

01.03.2011

Jau iepriekš ziņots, ka Kuldīgas tūrisma attīstības centrs piedalījās starptautiskajās tūrisma izstādēs „Balttour”, „Tourest” un iepriekšējās nedēļas beigās arī „VIVATUR’2011”, projekta „Kuldīgas pilsētas dārza kā pievilcīgas tūrisma teritorijas attīstība”, Nr. L-PPA-10-0017 ietvaros, Lietuvā, Viļņā no 25. līdz 27.februārim.

Rīgas Tūristu infolīnija [0] 

01.03.2011

Aicinām Jūs doties aizraujošā ekskursijā pa Vecrīgu, neatejot no datora.

Durbes pilī izrādīs 19. gadsimta tērpus [0] 

01.03.2011

6. martā plkst.13.00 Durbes pilī (Tukumā, M. Parka 7) "Ceļojums muižas sadzīvē" -apmeklētājiem iespēja apskatīt 19. gadsimta tērpu kolekciju un iepazīt tā laika tērpu valkāšanas tradīcijas un modes tendences.

Aicinām uz Masļeņicu Alūksnes novada Pededzē [0] 

01.03.2011

Svētdien, 6. martā Alūksnes novada Pededzes pagastā, kas atrodas Krievijas pierobežā, atvadoties no ziemas, notiks tradicionālie slāvu svētki – Masļeņica.

Aicinām uz autoveiklības pasākumu „Alūksnes apļi 2011” [0] 

01.03.2011

Sestdien, 5. martā uz Alūksnes ezera ledus pie pašvaldības aģentūras „ALJA” notiks auto vadīšanas prasmes uzlabošanas pasākums „Alūksnes apļi 2011”.

Latgale tika prezentēta starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Vivatour 2011” Viļņā [0] 

01.03.2011

No 25. līdz 27. februārim Viļņā (Lietuva) izstāžu kompleksā „Litexpo” norisinājās starptautiskais tūrisma gadatirgus „Vivatour 2011”, kurā tika prezentēts arī Latgales tūrisma piedāvājums.

Pavasaris Brīvdabas muzejā [0] 

01.03.2011

27. martā Lielā diena – pavasara saulgrieži: no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 šūpoļu kāršana, dziesmas, grezns apģērbs, rotāšanās, mielasts (olas, plācenis, alus), olu krāsošana, šūpošanās, pēršana ar pūpoliem un „putnu dzīšana”.

Pozitīvas atsauksmes par tūrisma marketinga video [0] Video

25.02.2011

Jaunie Latvijas tūrisma tēla video materiāli rosinājuši plašu sabiedrības interesi un pozitīvas tūrisma, reklāmas un komunikāciju nozares speciālistu atsauksmes.

“Pēc video materiālu ievietošanas interneta vietnēs tie ir aktīvi skatīti, pārsūtīti, ieteikti un ievietoti dažādos sociālajos tīklos, ko arī gribējām panāk. Saņemtas arī daudzas pozitīvas atsauksmes gan no tūrisma nozares pārstāvjiem, gan reklāmas speciālistiem, gan ar šīm jomām nesaistītiem interesentiem,” secina TAVA direktors Armands Slokenbergs.
 

Lietuviešiem piedāvās ceļot uz Ventspili, Ziemeļkurzemi un Sāremā salu [0] 

23.02.2011

No 25-27. februārim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Vivatour 2011” Ziemeļkurzeme un Sāremā sala tiek prezentēs kā vienots tūrisma reģions

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!