Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Varis Vētra koncertēs Ventspilī!

14.02.2011

Šī gada 1.aprīlī plkst.19:00 Ventspils Jaunrades namā koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra, prezentējot arī savu dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...”. Koncerts notiks Vara Vētras albuma prezentācijas tūres Latvijā ietvaros.
 

Dziesminieks Varis Vētra šobrīd Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks - viņa koncerti vienmēr ir sirsnīgi, uzrunājoši un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem.
Autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan romantiskiem jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Koncerts notiks divās daļās. Varis Vētra izpildīs dziesmas no sava pirmā dziesmu albuma, kuras jau izskanējušas Latvijas radiostacijās un kļuvušas tautā iemīļotas, kā arī daudzas jaunas dziesmas. Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus Varim Vētram. Interesantāko jautājumu autoriem – balvas no saldumu fabrikas „LAIMA” un koncerta rīkotājiem.

Savu pirmo dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” CD formātā Varis Vētra plašākai publikai prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” 25 gadu jubilejas ietvaros.

Vara Vētras albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” izdevis un koncerttūri visā Latvijā rīko „BILŽU BIROJS”.

Tuvākie koncerti – 16.februārī Dobelē, 18.februārī Ādažos, 19.februārī Jelgavā, 25.februārī Koknesē, 26.februārī Alūksnē, 4.martā Valkā, 5.martā Lielvārdē, 8.martā Rīgā, Lielajā Ģildē, 11.martā Talsos, 12.martā Pļaviņās, 13.martā Saldū, 18.martā Bauskā, 19.martā Balvos, 25.martā Smiltenē, 26.martā Salaspilī un Viesītē, 27.martā Aizputē, 30.martā Mālpilī, 1.aprīlī Ventspilī, 3.aprīlī Apē, 8.aprīlī Tukumā, 9.aprīlī Skrundā, 10.aprīlī Limbažos, 14.aprīlī Jēkabpilī, 20.aprīlī Preiļos. Paredzēts, ka koncerti notiks vēl arī citās pilsētās, kā arī Latvijas pilīs un muižās. Koncerttūre paredzēta līdz maija beigām.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Koncerttūre notiek sadarbībā ar „Laima”, „Virši - A”, „Nippon Auto”. Informatīvi atbalsta Radio SWH, IEVA, Dienas Mediji, Dienas žurnāli, Kursas Laiks, TV24, Platforma.lv, LNT, Tvnet, Inbox.lv, Draugiem.lv, Pilsēta24.lv, Vidzemniekiem.lv, Rekurzeme.lv, JCDecaux, 1188,LETA.
 

Komentārs par rakstu: Varis Vētra koncertēs Ventspilī!

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!