Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vēl var iegādāties biļetes uz Klasiskā Krievu baleta izrādi t/n “Jūras vārti”

02.03.2011

Biļetes uz Klasiskā Krievu baleta vakaru ar Sanktpēterburgas Ermitāžas teātra solistu piedalīšanos 2. martā plkst. 19:00 vēl var iegādāties Ventspils teātra nama “Jūras vārti” kasē.

Slavenais baleta kolektīvs latviešu skatītājiem piedāvās “pērles” no pasaules baleta kultūras “zelta fonda”. Programmā fragmenti no baletiem “Gulbju ezers”, “Šeherezāda”, “Apburtā princese”, “Dons Kihots”, “Žizele”, “Riekstkodis”. Visiem zināmie pasaules baleta klasikas šedevri mākslinieku izpildījumā tiek pasniegti labāko krievu klasiskā baleta tradīciju garā, piedodot tiem mūsdienīgu māksliniecisko formu.

Krievu baleta vēsture aizsākas 1738. gadā, kad Krievijas ziemeļu galvaspilsētā radās pirmā baleta mākslas skola, tagad jau visā pasaulē pazīstamā Agripinas Vaganovas Sanktpēterburgas deju akadēmija. Tas bija aizsākums krievu dejas mākslas attīstībai.

Mūsdienu krievu balets – tā ir cieņas pilna attieksme pret aizgājušajiem vai aizejošajiem skatuves “karaļiem”, kuri pacēluši krievu baleta mākslu slavas augstumos, kā arī Imperatora ģimenei, kas devusi milzīgu ieguldījumu Krievijas mākslā un kultūrā. Balets bija un vienmēr būs Krievijas un īpaši Sanktpēterburgas simbols.

Aicinām apmeklēt Krievu klasiskā baleta vakaru un izbaudīt mākslas brīnumaino spēku!
 

Komentārs par rakstu: Vēl var iegādāties biļetes uz Klasiskā Krievu baleta izrādi t/n “Jūras vārti”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!