Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija aicina pievienoties jaunus dalībniekus

08.02.2011

Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija uzņem jaunus dalībniekus, kur diplomētas baletdejotājas, horeogrāfes un deju skolotājas Gunas Ezermales vadībā, būs iespēja apgūt un iedzīvināt dažādu vēsturisko periodu dejas, izbaudot seno deju graciozitāti un smalkumu.

Pirmā nodarbība š.g.13.februārī plkst.16:00 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9). Dejotgribētājiem nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība vai pieredze.

Studijas mērķis ir apgūt un iedzīvināt dažādu vēsturisko periodu dejas, lai izprastu, kas bija jāzina un kā jutās senie Cēsu pilsētas iedzīvotāji, kam dejas bija neatņemama svētku sastāvdaļa, kā arī lai bagātinātu mūsu pilsētas svētkus un pasākumus ar krāšņos tērpos tērptiem dejotājiem.

Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija tika dibināta 2010.gada sākumā, apvienojoties vēstures interesentiem, Cēsu pils gidiem un deju kolektīva „Sadancis” dejotājiem. „Seno deju apguvi esam sākuši ar Cēsu pilij un pilsētai tik būtisko laika posmu – 15./16.gadsimta miju, kas uzskatāms par Cēsu „Zelta periodu”. Lai arī dejojam tikai gadu, tomēr jau esam paguvuši parādīt savu māku festivālā „Galantais klavesīns” un Seno deju grupas „Ballare” 10 gadu jubilejā Bauskas pilī,” stāsta viduslaiku programmu vadītāja un deju studijas dalībniece Ieva Kalniņa un uzsver, ka tomēr būtiskāks par uzstāšanos studijai ir prieks apgūt jaunas dejas un skaistās mūzikas pavadībā izdejot jau apgūtās, kas katru nodarbību reizi pārvērš mazā viduslaiku ballē.

Deju studija aicina pievienoties un izbaudīt seno deju graciozitāti un smalkumu!

 


Sīkāka informācija: Ieva Kalniņa-Matute; tālr. 26339342
 

Komentārs par rakstu: Cēsu Pils Vēsturisko Deju studija aicina pievienoties jaunus dalībniekus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!