Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsis aicina pieteikties uz jauniem gidu kursiem klātienē

11.02.2011

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Atraktīvākajiem, labākajiem kursu beidzējiem tiks piedāvāts aktīvs un radošs darbs vēsturiskā vidē, kas ietver iespēju vadīt ekskursijas Cēsu Pils kompleksā, pilsētā, kā arī iespēja iesaistīties teatralizētās programmās un citos aģentūras rīkotajos pasākumos. Par priekšrocību tiks uzskatītas svešvalodas (krievu, vācu) zināšanas un augsta atbildības sajūta.

Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt papildinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi, arhitektūru, Cēsu viduslaiku un Jauno pili. Lieliska iespēja uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, apgūt gidu darba pieredzi. Jaunieši, kas par gidiem strādā jau vairākus gadus, atzīst, ka ekskursiju vadīšana tūristu grupām, ārvalstu diplomātiem un vēstniekiem ir interesants darbs, kas sniedz gandarījumu un palīdz jaunu noderīgu kontaktu veidošanā.

Kursi notiks klātienē no 21.februāra līdz maijam. Kursu ietvaros dalībnieki apgūs ne tikai vēsturiskās zināšanas, bet arī tiks iepazīstināti ar gidu uzvedības ābeci - runas kultūra, sevis pasniegšanu publikas priekšā. Nodarbības vadīs Cēsu Vēstures un mākslas muzeja speciālisti Gundars Kalniņš, Vija Rozentāle un Tālis Pumpuriņš, Dace Cepurīte, Evita Muceniece un vēsturnieks Daumants Vasmanis. Kursu noslēgumā paredzēts eksāmens – ekskursiju vadīšana pa vecpilsētu un Cēsu Pils kompleksu.
Maksa par gidu kursiem: Ls 30, -

Interesenti laipni gaidīti uz pirmo nodarbību 21.februārī, plkst.16:00 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9). Sīkāka informācija par kursiem: ieva.kalnina@cesis.lv, pa tālruni 26339342
 

Komentārs par rakstu: Cēsis aicina pieteikties uz jauniem gidu kursiem klātienē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!