Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kāpšanas sportā laurus plūc viesi no Cīrihes un Prāgas

18.02.2011

Sporta namā „Pārventa” ceturtdien, 17. februārī, treniņu procesa ietvaros notika sacensības, kurās šoreiz laurus gan puišu, gan dāmu klasē plūca viesi no Cīrihes un Prāgas.

Dalībniekiem, kuri kopskaitā bija 18, bija jārāda sava meistarība un veiklība divās trasēs, kas šoreiz bija ļoti grūtas un tikai retajam izdevās tās izkāpt līdz pašai augšai. 
Dāmu grupā šoreiz labākā izrādījās Barbara Gregorova no Prāgas (Čehija) un arī puišiem veiklākais bija viesis – Kristofs Linhards no Cīrihes (Šveice). Viņi abi bija vienīgie sacensību dalībnieki, kuriem izdevās pilnībā uzkāpt abas trases. Jaunākajā zēnu grupā atkal uzvarēja Gvido Grīvalds.


Nākamās sacensības Ventspilī notiks tieši pēc mēneša – 17. martā sporta centrā „Pārventa” un šajā reizē dalībniekiem būs jāizmēģina cita kāpšanas sporta disciplīna- boulderings. Tā ir kāpšana īsās trasēs nelielā augstumā (1-2m), bez drošināšanas ar virvēm. Uzvar dalībnieks, kas izgājis visvairāk trases ar mazāko mēģinājumu skaitu. Bolderingā galvenais uzsvars tiek likts uz izturību un kāpšanas dinamiku, kas skatītājiem garantē iespēju redzēt jaudīgas kustības un pat lēcienus. 
Bet vēl pirms tam Ventspils labākie kāpēji nākamnedēļ dosies uz Latvijas atklāto čempionātu grūtajā kāpšanā „Februāra monstrs”, kur jau pagājušajā gadā mūsējie uzrādīja atzīstamu sniegumu. 

Rezultāti:
Zēni (no 1994. gadam)
1.Gvido Grīnvalds (4. vsk.)
2.Artjoms Apsītis (3. vsk.)
3.Antons Lepuhovs (3. vsk.)
Puiši (līdz 1993. gada)
1.Christoph Linhard (Cīrihe)
2.Valdimirs Diduks (Ventspils)
3.Kārlis Luksis (Piltene)
Meitenes
1.Barbara Gregorova (Prāga)
2.Anna Zipova (Ventspils, 4. vsk.)
3.Dace Grīnvalde (Ventspils)
 

Komentārs par rakstu: Kāpšanas sportā laurus plūc viesi no Cīrihes un Prāgas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!