Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicinām uz autoveiklības pasākumu „Alūksnes apļi 2011”

01.03.2011

Sestdien, 5. martā uz Alūksnes ezera ledus pie pašvaldības aģentūras „ALJA” notiks auto vadīšanas prasmes uzlabošanas pasākums „Alūksnes apļi 2011”.

Pasākuma mērķi ir iesaistīt Alūksnes un arī citu novadu autovadītājus lietderīgā brīvā laika pavadīšanā, sekmējot viņu braukšanas prasmes uzlabošanu ziemas apstākļos. Balvas tiks pasniegtas 1. - 3. vietas ieguvējiem katrā klasē.
Reģistrēties pasākumam, uzrādot automašīnas reģistrācijas, vadītāja apliecību un derīgu OCTA apdrošināšanas polisi, var pasākuma dienā no pulksten 9 līdz 11. No pulksten 9 līdz 10.45 dalībnieki varēs iepazīties ar trasi, bet aptuveni pulksten 11.30 būs pirmās automašīnas starts.
Skatītāji pasākumu varēs vērot no Alūksnes muižas parka peldvietas „Vējiņš” puses, Tempļakalna nogāzes, kā arī no Pilssalas pie p/a „ALJA” ēkas.
Pasākumā varēs piedalīties šādās automašīnu klasēs: ar priekšējās ass piedziņu bez radzēm, ar priekšējās ass piedziņu ar radzēm, ar aizmugurējās ass piedziņu bez radzēm, ar aizmugurējās ass piedziņu ar radzēm, visu četru ratu piedziņa, ieskaitot paaugstinātas caurejamības automašīnas (džipi) ar un bez radzēm kopā. Automašīnas var būt aprīkotas ar radžotām un neradžotām ielas ziemas (M+S) riepām atbilstoši CSDD un CSN prasībām. Dalības maksa ir 5 lati par dalību vienā klasē.
Pasākumā var piedalīties jebkurš interesents, bet jauniešiem no 16 līdz 18 gadu vecumam brauciena laikā blakus jāatrodas personai ar tiesībām vadīt attiecīgās kategorijas transportlīdzekli.
Atgādinām, ka par iebraukšanu Pilssalā - vieglajiem auto un motocikliem jāmaksā 1 lats stundā, bet par katru nākamo stundu – 20 santīmi. Autobusiem ar sēdvietām vairāk kā 14 cilvēkiem un transporta līdzekļiem ar pilnu masu 3,5t – 5 lati stundā, par katru nākošo stundu – vēl 20 santīmi. Iemaksas automāts atrodas tieši pirms tilta. Dalībniekiem jārēķinās ar 1,60 – 2 latu izmaksām, kas tieši saistītas ar iebraukšanu Pilssalā, kas nodrošinās attiecīgi 4 - 6 stundu uzturēšanos uz salas.
Pasākumu rīko Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA” sadarbībā ar Alūksnes rallijsprinta organizatoriem.
Informācija par pasākumu un tā nolikums ir pieejama Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv sadaļā „Sporta ziņas”.

Komentārs par rakstu: Aicinām uz autoveiklības pasākumu „Alūksnes apļi 2011”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!