Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpilī veidos „Tulpju segu”

17.02.2011

Svinot Daugavpils Universitātes (DU) Mākslas un dizaina katedras 15 gadu jubileju, šā gada 8. martā DU tiks atklāta „tulpju sega” un Mākslas un dizaina katedras (MDK) docētāju izstāde „Pavasara zieds” . Tamdēļ , ikviens, kas izjūt savu piederību katedrai, tiek aicināts iesaistīties „tulpju segas” veidošanā. Lai to realizētu, līdz 8. martam jāizveido papīra plastikā tulpes zieds un jāatnes uz katedru (Saules ielā 1/3, Daugavpilī), lai to varētu iekļaut kopējā „tulpju segā”.

Daugavpils Universitātes Mākslas un dizaina katedra (toreiz Daugavpils Pedagoģiskās universitātes Mākslu katedra) dibināta 1996. gadā. Tās pirmā vadītāja, kas ir devusi milzīgu ieguldījumu katedras turpmākajai radošajai ievirzei, bija profesore Aleksandra Šļahova. Katedras administratīvo darbu turpināja docents Māris Čačka, bet šobrīd katedras pienākumus pilda docente Janīna Osnovina.


15 gadu laikā bakalaura grādu mākslā ieguvuši vairāk nekā 300 absolventiem, savukārt mākslas maģistra grādu ieguvuši jau vairāk nekā 50 jauno speciālistu. Mākslu katedra jau kopš tās dibināšanas laikiem realizē dažādus radošus projektus, priecējot skatītājus ar izstādēm un citām mākslas formām.


„Tulpju segas” un MDK docētāju izstādes „Pavasara zieds” atklāšana notiks 2011.gada 8.martā plkst. 17.00 Mūzikas un mākslu fakultātes (Saules ielā 1/3) 2.stāva vestibilā. Pasākuma turpinājumā notiks Mūzikas un mākslu fakultātes docentes Ludmilas Ščepetkovas akordeona klases studentu koncerts.

Komentārs par rakstu: Daugavpilī veidos „Tulpju segu”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!