Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils aicina uz vērienīgāko snovborda nedēļas nogali

14.02.2011

Šo sestdien un svētdien slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” notiks divas gada nozīmīgākās sacensības snovbordā, kurās startēs dalībnieki no Baltijas valstīm.
Tā sestdien, 19.februārī, no plkst. 13.30 brīvā stila snovbordisti un slēpotāji izaicinās viens otru, lai gūtu uzvaru Lemberga balvas izcīņā. Šajās sacensībās, kas Ventspilī tiek rīkotas ik gadu, labākie braucēji tiks pie Lemberga kunga naudas balvām ar kopējo fondu 1500 Ls un specbalvām no firmas „Rossignol”. Sacensību nolikums mājas lapā www.lembergahute.lv.
 

Savukārt svētdien, 20.februārī, no plkst. 11.00 slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” paredzēts lielākais jauno braucēju pasākums, kurā piedalīsies Baltijas labākie jaunie snovbordisti un cīnīsies par firmas „Burton” sagādātajām balvām. Pieteikšanās aizpildot anketu mājas lapā www.sniegaklubs.lv.
Sacensībās aicināts piedalīties ikviens, kam ir ko rādīt un kurš ir gatavs cīnīties par uzvaru! Fanus, draugus, radus un ziņkārīgos gaidām slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” 19.februārī no plkst. 13:30, bet 20.februārī no plkst. 11:00. Sacensību apmeklējums ir bez maksas.
Lai sacensību dalībniekiem neapsīktu spēki, par labu noskaņojumu, pilnu vēderu un enerģiju rūpēsies „Red Bull”, „Užavas alus”, „Stenders Pica” un „Miesnieks”.
 

Komentārs par rakstu: Ventspils aicina uz vērienīgāko snovborda nedēļas nogali

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!