Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilnieki Tallinas tūrisma gadatirgū reklamēsies kopā ar Kuresāres un Talsu pilsētu

17.02.2011

No 18.-20. februārim ventspilnieki kopā ar sadarbības partneriem Talsu novada Tūrisma informācijas centru un Kuresāres pašvaldības domi strādās starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Tourest 2011” Igaunijā, Tallinā.

Šāda sadarbība iespējam patiecoties ERAF projekta „Viens atvaļinājums – divas valstis" piešķirtajam finansējumam, kas paredz arī dalību vairākās tūrisma izstādēs. Ziemeļkurzeme un Sāremā sala tiek prezentēs kā vienots tūrisma reģions ar atšķirīgu un daudzveidīgu atpūtas piedāvājumu, kas ietverts speciāli izstrādātos kopīgos tūrisma maršrutos. Tie izstādē tiks prezentēti jaunajos bukletos „Ziemeļkurzemes tūrisma maršruti”, kas iznāks piecās valodās.

 

Interesentiem par Ventspili būs pieejams jaunais tūrisma buklets igauņu, krievu un angļu valodā un Ventspils muzeja speciālistu sagatavotais buklets par Mazbānīti. Kā liecina pieredze, igauņu kolēģu klātbūtne lieliski noder situācijās, kad apmeklētājs vēlas sazināties savā dzimtajā – igauņu valodā. Pateicoties projektam, Kuresāres kolēģi lieliski pārzina Ventspils tūrisma piedāvājumu un var par to pastāstīt saviem tautiešiem dzimtajā valodā.

 

Kā atzīst igauņu kolēģi, tūristu plūsma maršrutā Ventspils – Sāremā – Ventspils viņiem būtu ļoti nozīmīga. Patlaban norit spraigs darbs, lai šajā vasarā varētu uzsākt satiksmi jaunajās prāmju līnijās Ventspils – Sāremā – Ventspils un Ventspils – Gotlande – Ventspils.

 

Ventspili arī Igaunijā pazīst kā lielisku ceļojuma galamērķi ar labiekārtotu Zilā karoga pludmali un plašu piedāvājumu ģimenēm ar bērniem. Igauņiem tiks stāstīts par jaunākajām atpūtas iespējām – pagarināto Mazbānīša trasi un vēsturisko stacijas ēku replikām, Baltijā modernāko digitālo planetāriju un observatoriju Saules novērojumiem, topošo puķu skulptūru Zaķu ģimene un daudzajiem pasākumiem, t.sk., Puķu draugu saietu 23. un 24.jūlijā.

 

Kā liecina statistikas dati, no visiem Ventspilī nakšņojušajiem ārvalstu tūristiem igauņi ir trešajā vietā pēc lietuviešiem un vāciešiem. Līdzās Kurzemes stendam izvietotais projekta „Viens atvaļinājums – divas valstis" stends, kurā strādās arī ventspilnieki, ļaus izvietot vairāk pašvaldības sagatavotu reklāmas materiālu un sniegt atbalstu Ventspils uzņēmējiem – naktsmītņu īpašniekiem, kuru reklāmas materiālus būs iespējams izkārtot pietiekami pārskatāmi
 

Komentārs par rakstu: Ventspilnieki Tallinas tūrisma gadatirgū reklamēsies kopā ar Kuresāres un Talsu pilsētu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!