Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sacensību nedēļas nogale slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ir klāt!

18.02.2011

Ventspilī no Baltijas valstīm ierodas braucēji, lai šajā nedēļas nogalē startētu veselās divās gada vērienīgākajās snovborda un slēpošanas brīvā
stila (freestyle) sacensībās.
 

Sestdien, 19. februārī plkst. 13.30 slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” sāksies Aivara Lemberga naudas balvu izcīņa „Hūte 2011”. Kopējais A.Lemberga naudas balvu fonds šogad ir 1520 Ls.

Sportisti šīm sacensībām varēs reģistrēties sestdien jau no plkst. 11:00, bet sacensību sākums paredzēts plkst. 13:30. Labākos trikus braucēji rādīs ap plkst. 15:00, savukārt svinīga apbalvošana plānota plkst. 16:30. Paredzams, ka šajās sacensībās piedalīsies ne mazāk kā 60 ekstrēmo ziemas veidu sportisti.

Paši ventspilnieki par savām izredzēm sacensībās skaļi nerunā, tik apstiprina, ka mērķi uzstādīti un tiek pieslīpēti labākie triki.

Sacensību nolikums apskatāms mājas lapā www.lembergahute.lv , tur pēc sacensību beigām būs pieejami arī sacensību rezultāti.

Baltijas labāko jauno braucēju sacensības „Burton BALTIC ROOKIE Challenge 2011” notiks svētdien, 20.februārī no plkst. 11:00. Pieteikšanās šīm
sacensībām, iepriekš aizpildot anketu mājas lapā www.sniegaklubs.lv
.

Sacensību uzvarētāji tiks ne tik vien pie Aivara Lemberga personīgajām naudas balvām un firmas „BURTON” balvām, bet arī pie specbalvām no „Red
Bull”, "North 66" un „Stenders Pica”.

Pirms ekstrēmajām ziemas sporta veidu sacensībām, klasisko ziemas sporta veidu piekritēji paši savus spēkus ir aicināti izmēģināt distanču slēpošanas trasē „Nāc un sporto” pasākuma ietvaros 19. februārī plkst. 12.00.
 

Komentārs par rakstu: Sacensību nedēļas nogale slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ir klāt!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!