Piektdiena, 21. Jūnijs, 2024
Monvīds, Egita, Emīls
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vislatvijas veselības diena 9.oktobris

29.09.2010

Rūjienā Vislatvijas veselības dienā 9.oktobrī plkst.11.00 notiks nūjošanas pārgājiens pa Rūjienas apkārtni. Aicināti piedalīties visi interesenti, kuri šo dienu vēlas pavadīt aktīvi.


Foto: rujiena.lv

Pulcēšanās pie Rūjienas Izstāžu zāles Rīgas ielā 34. Tos, kuriem nav nūjas, aicinu nepalikt mājās, bet doties pārgājienā kopā ar nūjotājiem.

Pārgājiena maršruta garums 5,5 km. Pārgājiena noslēgumā pie Rūjienas Izstāžu zāles gaidīs karsta tēja un medus. Stipra lietus gadījumā pārgājiens tiks atcelts.

Informācija pa tālr. 29464888 vai 64263278 /Guna Ķibere/

Latvijas Veselības Diena ir pasākums, kura galvenais mērķis ir dot iespēju Latvijas iedzīvotājiem ne tikai kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt vienu dienu, aktīvi atpūšoties, bet, galvenokārt, sniegt informāciju un izpratni par to, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem slimību profilakses līdzekļiem.

Šo pasākumu Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) pirmo reizi organizēja pirms diviem gadiem, kad galvenais uzsvars tika likts uz nūjošanu, lai parādītu cilvēkiem, ka pastāv vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm - nūjošana. Pagājušajā gadā Veselības diena kļuva vērienīgāka un pateicoties pašvaldību atbalstam, tika organizēti dažādi pasākumi ar daudz un dažādām fiziskajām aktivitātēm.

Šogad Veselības Dienu plānots organizēt 9. oktobrī, atkal piedāvājot cilvēkiem nodarboties un izmēģināt daudzveidīgas fiziskās aktivitātes, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu, piemēram, soļošanu, skriešanu, riteņbraukšanu, nūjošanu, dažādas spēles, pārgājienus u.c. aktivitātes. Veselības Dienas ietvaros plānots rīkot fizisko aktivitāšu pasākumus visā Latvijas teritorijā un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku neatkarīgi no vecuma, tautības, dzimuma, veselības stāvokļa, reliģiskās piederības vai citiem faktoriem. Piemēram, LTSA sadarbībā ar Pārdaugavas izpilddirekciju Rīgā, Vakarbuļļu pludmalē organizē Nūjošanas un ģimeņu sporta festivālu.

Komentārs par rakstu: Vislatvijas veselības diena 9.oktobris

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!