Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail”

03.02.2011

Šā gada 17.februārī plkst.18.00 Daugavpilī viesnīcas „Park hotel Latgola” restorānā „Plaza” norisināsies Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Coctail” – Daugavpils novada TIC informēja biedrība „Latgales bārmeņu klubs”.

Aizraujošās programmas apmeklētājus sagaida ABSOLUT VODKA sarūpētais Welcome drink, interesantas bārmeņu sacensības, kuru laikā tiks noskaidrots labākais Latgales bārmenis un labākais Latgales kokteilis. Norisināsies kokteiļu degustācija un bārmeņu šova programma. Par jautru noskaņu rūpēsies DJ Gatis.
Pasākuma organizatori atzīst, ka konkursa mērķis ir apvienot Latgales bārmeņus, paaugstināt to statusu Latgales reģionā, uzlabot profesionālo līmeni, popularizēt augstas kvalitātes izejvielu izmantošanu kokteiļu pagatavošanā, kā arī veicināt sadarbību starp bārmeņiem un to atbalstītājiem, kas saistīti ar bāru un restorānu nozari.
Latgales bārmeņu konkursu atbalsta: Latvijas Bārmeņu Federācija, Latgales Bārmeņu Klubs, Bartending.lv, Pernod Ricard Latvia, Park Hotel Latgola, restorāns „Plaza”, Klondaika, Orange Bowling, restorāns „Tex Mex”, City Center, nakts klubs ”Bastilija”, picērija „Čili pica”, Gemoss, Monin, Cido, bārs-bistro „Vēsma”, Michel.d.oro.
 

Komentārs par rakstu: Daugavpilī notiks Latgales bārmeņu konkurss „Fantasy Cocktail”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!