Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Madonas novada tūrisma portāls arī lietuviešu valodā.

20.01.2011

Domājot par ceļotāju piesaisti no tuvākajām kaimiņvalstīm, Madonas novada pašvaldības tūrisma portāls www.madona.lv/turisms ir papildināts ar jaunu valodas versiju - lietuviešu valodu. Lietuviešu valodā ir sagatavotas 6 informācijas sadaļas: „Slēpošana”, „Apskates objekti” (daba, muzeji, muižas, amatnieki un māksla, interesantas zemnieku saimniecības), „Naktsmītnes un pirtis”, „Aktīvā atpūta” (makšķerēšana un laivu noma, velo noma un velobraucēju maršruti, zirgu izjādes, peintbos), „Tūrisma informācijas centri” un „Tūrisma ceļveži”. Mājas lapa piedāvā arī iespēju lejuplādēt lietuviešu valodā sagatavoto brošūru „Atpūta ziemā” un velo ceļvedi „Tour de LatEst”.

Statistikas dati liecina, ka pēdējo trīs gadu laikā Lietuvas ceļotāji sastāda ap 20 % no kopējā Madonas novada ārvalstu ceļotāju segmenta. Lielākā daļa kaimiņvalstu ceļotāju pie mums ierodas ziemas mēnešos, lai baudītu aktīvo atpūtu Madonas novada slēpošanas trasēs.
Portāla lietuviešu valodas sagatavošanas un satura vadības darbus veica Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centrs, bet tekstu tulkošana tika uzticēta lietuvietei Virgīnija Jaunalksnei, kuras dzīvesvieta šobrīd ir Latvijā.

Komentārs par rakstu: Madonas novada tūrisma portāls arī lietuviešu valodā.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!