Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Madonā sestdien - tradicionālais Tautas slēpojums

26.01.2011

Sestdien 29. janvārī Madonā sporta bāzē Smeceres sils notiks tradicionālais Tautas slēpojums Madona. To organizē kompānija Sportlat, kuru vada bijušais Latvijas biatlona valstsvienības dalībnieks madonietis Gundars Upenieks, sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Jau no janvāra vidus slēpojuma trase visu 18 kilometru garumā ir sagatavota perfektā kvalitātē. Šogad slēpojumu īpašu padara fakts, ka uzreiz pēc tā februāra pirmajos datumos Smeceres sila bāze uzņems Skandināvijas kausu - otras nozīmīgākās sacensības distanču slēpošana pēc Pasaules kausa. Un tā jau ir kvalitātes zīme pati par sevi. Tautas slēpojuma Madona dalībnieki šogad sacentīsies distancē, kas sagatavota pasaules līmenī šī vārda tiešajā nozīmē.
Katram būs iespēja izvēlēties savām spējām un vēlmēm atbilstoša garuma distanci. Pasākums plānots tā, lai interesanti būtu sportisku ģimeņu visu vecumu locekļiem. Būs gan 18 km, gan 12 km distances, arī 3 km lielākiem bērniem, 300 līdz 600 metru garas distances trim jaunākajām bērnu grupām. Mazākajā grupā sacentīsies 5 un 6 gadīgie jaunie slēpotāji. Darbosies slēpju skoliņa pašiem mazākajiem, kur pedagogu pavadībā ar Sportlat sarūpētām slēpēm varēs spert pirmos soļus šajā sporta veidā. Sacensību dalībniekiem tiks piedāvāta arī slēpju noma un profesionāls slēpju sagatavošanas serviss. Neizpaliks karsta tēja un putra spēku atjaunošanai.
Pagājušajā gadā Tautas slēpojums Madona pulcēja ap 500 dalībnieku un pēc dalībnieku skaita bija otrs lielākais Latvijā.
Sacensību nolikums un pieteikšanās www.sportlat.lv.
Gundars Upenieks,
SPORTLAT valdes priekšsēdētājs

Papildus informācija ainars.zellis@sportlat.lv tālr. 29116559

Komentārs par rakstu: Madonā sestdien - tradicionālais Tautas slēpojums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!