Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Slēpošanas maratons

21.01.2011

2011. gada 5. februārī notiks distanču slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam", kuru sākot ar nākamo gadu rīko sporta pasākumu aģentūra „Alpha Baltic Sport”, tādējādi atklājot savu 2011. gada maratonu sēriju. Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" pirmo reizi Latvijas vēsturē ir iekļauts starptautiskajā maratonu sērijā "Euroloppet". Tas tradicionāli notiks vienā no kultūrvēsturiski bagātākajiem Latvijas novadiem – Vecpiebalgā. Pieteikties slēpojumam jau šobrīd iespējams mājaslapā www.maratoni.lv

Slēpošanas maratons "Apkārt Alaukstam" kļuvis par lielāko, populārāko un vienīgo šādu tik plaša mēroga pasākumu Latvijā. „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Sporta klubu „Alauksts” pāršķir jaunu lappusi slēpojuma vēsturē, iekļaujoties starptautiskajā maratonu sērijā „Euroloppet”, kas ir ne vien jauns pakāpiens statusā, bet tajā pat laikā uzliek virkni pienākumus un lielu atbildību rīkotājiem slēpojuma kvalitātes uzlabošanā un dalībnieku ērtību nodrošināšanā.

"Alpha Baltic Sport" valdes priekšsēdētājs Kaspars Tupiņš stāsta: "Iekļaušana “Euroloppet” liek pacelt slēpošanas maratona “Apkārt Alaukstam” organizatorisko latiņu vēl augstākā, starptautiskā līmenī, darbs pie tā rīkošanas atbilstošā līmenī jau šobrīd rit pilnā sparā. Lai maratons noritētu atbilstošā kvalitātē piesaistīti starptautiski tiesneši un speciālisti. Mūsu šī brīža svarīgākais uzdevums ir sagatavot trasi augstākajā līmenī, tāpēc jau šobrīd notiek meža ceļu greiderēšanas darbi."

Slēpojuma trase būs iekārtota gleznainā apkārtnē pāri laukiem un pakalniem apkārt Alauksta ezeram. „Aicināti piedalīties visi aktīvās atpūtas cienītāji – sākot ar sportistiem un beidzot ar ģimenēm, bērniem un darba kolektīviem. Ikviens var izvēlēties distanci, kas viņam ir pa spēkam. Profesionāliem sportistiem būs 42 km maratona distance, amatieru līmeņa sportistiem un brīvdienu aktīvistiem – 15 km tautas slēpojums, bet vismazākajiem - bērnu slēpojums,” atzīmē K.Tupiņš.

Jāatgādina, ka SIA "Alpha Baltic Sport" ir sporta pasākumu aģentūra, kas 2010. gada vasarā noorganizēja trīs augsta līmeņa sporta maratonus Jūrmalas pilsētā. 2010. gadā 7. augustā norisinājās velomaratons, 15. augustā skriešanas maratons, un 22. augustā, Jūrmalā notika lielākais šī gada Latvijas skrituļslidošanas pasākums.
Plašāka informācija un reģistrācija mājaslapā www.maratoni.lv

Papildu informācijai:
Kaspars Tupiņš
SIA „Alpha Baltic Sport”
Valdes priekšsēdētājs
Tālr.: +371 67844425
E-pasts: kaspars.tupins@alphabaltic.lv

Komentārs par rakstu: Slēpošanas maratons

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!