Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepāja tiks popularizēta starptautiskajās tūrisma izstādēs

21.01.2011

Ir sācies tūrisma izstāžu laiks, kad tūrisma nozares pārstāvji, piedaloties dažādu valstu organizētajās izstādēs, iepazīstina to apmeklētājus ar saviem interesantākajiem tūrisma piedāvājumiem.

Šogad, tāpat kā pērn, LRTIB sadarbībā ar Kurzemes Tūrisma asociāciju (KTA) un Tūrisma attīstības Valsts aģentūru plāno piedalīties vairākās starptautiskajās tūrisma izstādēs gan tepat Latvijā, gan ārpus tās. Izstādēs tiks popularizēti Liepājas un tuvējo novadu tūrisma piedāvājumi, un ikviens interesents klātienē varēs saņemt izsmeļošu informāciju gan par sev interesējošajiem tūrisma objektiem, gan arī par ceļošanas iespējām visā Latvijā.
2011.gadā LRTIB plānoto izstāžu skaits ir samazināts; biroja tūrisma speciālisti piedalīsies tikai tajās izstādēs, kas visvairāk orientētas tieši uz vietējo iedzīvotāju informēšanu par tūrisma iespējām Latvijā.
Jau šodien LRTIB darbiniece Agita Vucena dodas pārstāvēt Liepāju un Kurzemi tūrisma izstādē „MATKA” Somijā. Uz šo izstādi tiks nogādāts LRTIB sagatavotais buklets par tūrisma piedāvājumu mūsu pusē somu valodā. Bukletā īpaši akcentēti fakti par somu jēgeru saistību ar Liepāju un Liepājas rajonu. Kā zināms, 1918.gadā Sv.Trīsvienības katedrālē somu brīvības cīņu dalībnieki zvērējuši uzticību neatkarīgās Somijas valdībai, un viens no motīviem, kādēļ šis valsts iedzīvotāji ierodas Liepājā, ir klātienē aplūkot vietas, kas saistītas ar šo notikumu.
Tuvākajā laikā Tūrisma informācijas biroja darbinieki plāno prezentēt Liepājas puses tūrisma piedāvājumu arī citās tūrisma izstādēs: 11. - 13.februārī izstādē „Balttour” Rīgā, 18. - 20.februārī izstādē „Tourest” Tallinā (Igaunija), 25.- 27.februārī izstādē „Vivattur” Viļņā (Lietuva), 9.-13.martā Eiropas lielākajā tūrisma izstādē „ITB” Berlīnē (Vācija).
 

Komentārs par rakstu: Liepāja tiks popularizēta starptautiskajās tūrisma izstādēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!