Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Meteņa dienā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā būs iespēja izbraukt Sibīrijas haskiju vilktās kamanās.

02.02.2011

Šo svētdien, 2011. gada 6. februārī, no plkst. 12.00 – 16.00 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina piedalīties Meteņu dienas pasākumā.
Pasākuma laikā iesim budēļos, dzīsim Meteni, dziedāsim dziesmas, vizināsimies ar ragaviņām, ledus lēzi, un iesim rotaļās.

No plkst. 14.00 Vidzemes sētā visus Brīvdabas muzeja viesus un budēļus rotaļās iesaistīs, apdziedās un Meteņu garā izpērs atraktīvā folkloras kopas „Rija”.
Sasildīties un atvilkt elpu starp Meteņa izdarībām varēs pie ugunskuriem pasākuma norises vietās. Siltu tēju un kafiju piedāvās kafejnīca „Pūnīte” pie Vidzemes estrādes.
Meteņa norisē galvenās izdarības ir vizināšanās no kalna ragaviņās un braukšana no mājas uz māju pēc analoģijas - jo garāks ceļš, jo garāki augs lini.
Par vizināšanos šogad esam padomājuši jo īpaši - pirmo reizi Brīvdabas muzejā būs iespēja izbraukt ar Sibīrijas haskiju vilktu pajūgu. Husky. lv menedžeris un treneris Raitis Šmits : „Ar kamanu suņu sportu nodarbojamies jau divus gadus un šī būs pirmā reize, kad savus pakalpojumus piedāvāsim Rīgā. Izbrauciens haskiju vilktās kamanās ir patīkams piedzīvojums kā lieliem, tā maziem. Tas ļauj atsaukt atmiņā bērnību un izbaudīt gluži jaunas emocijas.”
Uz ledus Juglas ezerā iepretim Vidzemes sētai darbosies ledus lēze – ragavu karuselis, kas sagādās patiesu prieku visiem ziemas prieku cienītājiem. Tāpat Brīvdabas muzejā var izīrēt slēpošanas inventāru un ragaviņas. Romantisks izbrauciens pa muzeju būs pieejams arī zirga vilktās kamanās.
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs apmeklētajiem atvērts katru dienu no plkst.10.00- 17.00. Ieejas cena muzejā : 1 LVL pieaugušajiem, 0.75 LVL studentiem, 0.50 LVL skolēniem un pensionāriem. Ekspozīcijas ēkas ziemas sezonā tiek atvērtas pēc pieprasījuma, ēku atvēršanas maksa – 5 LVL pieaugušajiem, 3 LVL skolēnu un pensionāru grupām.

Ziemas sezonā auto stāvvieta – bez maksas.

Komentārs par rakstu: Meteņa dienā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā būs iespēja izbraukt Sibīrijas haskiju vilktās kamanās.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!