Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

''airBaltic'' palīdzēs ''Finnair'' pasažieriem

16.11.2009

 Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic piedāvās samazinātas cenas lidojumiem pasažieriem, kuri Finnair darbinieku streika dēļ ir piespiedu kārtā aizkavējušies lidostās. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 30 (EUR 43).


Foto: atputabazes.lv

Rīga. Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic piedāvās samazinātas cenas lidojumiem pasažieriem, kuri Finnair darbinieku streika dēļ ir piespiedu kārtā aizkavējušies lidostās. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 30 (EUR 43).

 

airBaltic komercdirektors Tero Taskila komentē: "airBaltic no visām starptautiskajām aviokompānijām ir visvairāk galamērķu Somijā, tāpēc mēs rūpīgi sekojam līdzi pieprasījumam mūsu sešos galamērķos Somijā un pārējos 60 galamērķos, ko var ietekmēt Finnair darbinieku streiks. airBaltic ir parūpējusies, lai būtu pieejamas vairāk sēdvietu par zemākām cenam gan uz, gan no Somijas, lai cilvēki un kompānijas neciestu no traucējumiem aviokompānijas darbībā."
 
 
airBaltic Somijā nodrošina lidojumus uz tādiem galamērķiem kā Helsinki, Tampere, Turku, Oulu, Kuopio un Lapēnranta. Aviokompānija arī piedāvā ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem Rietumeiropā, Vidusjūras reģionā, Skandināvijā, NVS un Baltijas valstīs. Šogad airBaltic sāka iekšzemes lidojumus starp Tamperi un Kuopio, kā arī Turku un Oulu.
 


 

Komentārs par rakstu: ''airBaltic'' palīdzēs ''Finnair'' pasažieriem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!