Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Munkevics vēlas Jūrmalā rīkot Rietumu "Jauno vilni"

21.11.2009

Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics ("Jūrmala - mūsu mājas"), tiekoties ar Nīderlandes vēstnieku Latvijā Juriānu Krāku, izteicis vēlmi līdzās jauno populārās mūzikas izpildītāju konkursam "Jaunais vilnis" Jūrmalā labprāt redzētu līdzvērtīgu, uz Rietumiem tendētu pasākumu.

Sarunā Munkevics apliecinājis arī ieinteresētību abu valstu pilsētu sadarbībā, īpaši uzsvērdams Jūrmalas kā kūrortpilsētas vēlmi no jauna attīstīt ar tūrismu un kūrortu saistītos objektus, kas šobrīd netiek izmantoti.
 

Savukārt Krāks atzīmējis, ka viņa pārstāvētās valsts uzņēmējiem jau izveidojusies sadarbība ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu, kurai nīderlandieši dāvinājuši puķu sīpolus. Viņš norādīja, ka Nīderlandē ir daudz atpūtas vietu pie jūras un kāda no tām būtu ieinteresēta veidot sadraudzības kontaktus ar Jūrmalu, lai apmainītos pieredzē un gūtu jaunus attīstības impulsus.

 

 

Viesus īpaši interesējis, kā nākotnē plānots tūrisma jomā izmantot iespējas, ko piedāvā ne tikai Rīgas jūras līcis, bet arī Lielupe. Piemēram, Nīderlandes uzņēmēji varētu piedāvāt savu prasmi, lai nodrošinātu pietiekamu upes grīvas dziļumu un Lielupē varētu iebraukt jahtas un mazizmēra kuģi.

Jūrmalas domes priekšsēdētājs pastāstījis arī par Jūrmalas specifiku, aptuveni 60% no pilsētas aizņemot dabas teritorijām, tai skaitā aizsargājamām teritorijām, kas liek koncentrēt uzmanību uz jau esošo un nepietiekami izmantoto teritoriju atjaunošanu un noslogošanu tūrisma un kūrorta veicināšanai.

 

Munkevics nosaucis arī vairākas sanatorijas un viesnīcas, kas būtu no jauna iekļaujamas pilsētas piedāvājumā - vairākas Ķemeros, "Rīgas līci", "Astoņus luksus", "Edinburgu", kā arī aizsāktās, bet nepabeigtās būves Jaunķemeros un citus objektus. Tas dotu iespēju izvērst veselības un ārstniecības tūrismu, kā arī konferenču tūrismu, kas Jūrmalai piesaistītu tūristus arī gada vēsajā laikā.

 

Nīderlandes Karalistes vēstnieka vizīte noslēdzās ar nodomu nīderlandiešiem meklēt investīciju iespējas Jūrmalā un atbalstīt Jūrmalas pašvaldības pirmo piedalīšanos tūrisma gadatirgū Amsterdamā nākamā gada janvārī. Tāpat tiks domāts par kultūras apmaiņas projektiem.

Komentārs par rakstu: Munkevics vēlas Jūrmalā rīkot Rietumu "Jauno vilni"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!