Sestdiena, 2. Decembris, 2023
Sniedze, Meta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"airBaltic" apkalpos Vācijas valdības ierēdņus

23.11.2009

AS "Air Baltic Corporation" ("airBaltic") uzvarējusi Vācijas valdības izsludinātajā konkursā, kas nozīmē, ka "airBaltic" nodrošinās Vācijas valdības ierēdņu lidojumus vairāk nekā 60 galamērķu plašajā maršrutu tīklā līdz 2010.gada 15.septembrim, biznesa informācijas portālu "Nozare.lv" informēja "airBaltic".

"airBaltic" komercdirektors Tero Taskila izteicis gandarījumu par parakstīto līgumu. Viņš skaidro, ka šī ir jau trešā reize šogad, kad Eiropas valstu valdības izvēlas "airBaltic" pakalpojumus. Janvāra sākumā Dānijas valdība atzina Latvijas aviokompāniju par vienu no saviem aviopakalpojumu sniedzējiem, šī gada septembrī tika parakstīts līgums ar Somijas valdību.
 

"Tas, ka šo augstu vērtēto valstu valdības izvēlas "airBaltic", skaidri apliecina - mūsu apņemšanās piedāvāt augstas kvalitātes pakalpojumus par pievilcīgām cenām strādā," norāda Taskila.

"Nozare.lv" jau ziņoja, ka 2009.gada 1.septembrī stājās spēkā līgums, kas nosaka, ka Somijas valdības pārstāvji turpmākos trīs gadus (līdz 2012.gada 31.decembrim) izmantos "airBaltic" lidojumiem maršrutos Helsinki-Tallina, Helsinki-Maskava, Helsinki-Sanktpēterburga, Helsinki-Rīga, Helsinki-Stavangera, Helsinki-Viļņa, Tampere-Cīrihe un Turku-Parīze.

 

Savukārt 2009.gada 1.janvārī stājās spēkā līgums ar Dānijas valdību. Tas paredz, ka "airBaltic" ir viens no astoņiem aviopakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošinās Dānijas valdības pārstāvju lidojumus līdz 2010.gada 31.decembrim.

 

"airBaltic" nodrošina tiešos lidojumus uz un no sešām Vācijas pilsētām - Berlīnes, Diseldorfas, Frankfurtes, Hamburgas, Hanoveres un Minhenes.

 

"airBaltic" dibināta 1995.gadā. Galvenie akcionāri ir Latvijas valsts ar 52,6% akciju, SIA "Baltijas aviācijas sistēmas" - 47,2% akciju.

 

"airBaltic" flotē ir 31 lidmašīna. "airBaltic" veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām - Rīgas, Viļnas un Tallinas.

Komentārs par rakstu: "airBaltic" apkalpos Vācijas valdības ierēdņus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!