Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilī iedegs svētku egles

20.11.2009

Sestdien, 28.novembrī, plkst. 17.00 ventspilnieki un  pilsētas viesi aicināti uz Ventspils pilsētas galvenās svētku egles iedegšanas pasākumu Rātslaukumā.

Sestdien, 28.novembrī, plkst. 17.00 ventspilnieki un  pilsētas viesi aicināti uz Ventspils pilsētas galvenās svētku egles iedegšanas pasākumu Rātslaukumā.

 
Pasākumā uzrunu teiks un Ventspils galveno svētku egli iedegs Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.Vienlaicīgi iedegsies arī egles pie Ventspils pilsētas domes, Lielajā laukumā un Pārventas centra laukumā, kā arī Ziemassvētku rotājumi visā pilsētā. 
 
 
Pasākumā piedalīsies Jūrmalas teātra aktieri ar muzikāli teatralizētu programmu „Ķekatnieki sabraukuši...” Pasākumu vadīs un Ziemassvētku Rūķa lomā iejutīsies Everita Panfiļonoka, bet skanīgu Ziemassvētku noskaņu radīs mazie Rūķi – popstudijas „Jūras akmentiņi” dziedātāji (vadītāja Lūcija Boitmane). Būs iespējams arī sadancoties ar Kultūras centra jauniešu deju kolektīva „Liedags” dejotājiem (vadītāja Inga Liepiņa) un Skolēnu Jaunrades nama folkloras kopu „Rotaļnieks” (vadītāja Ināra Salava).
 
               
Gaismas noformējumu pasākumā nodrošinās SIA „Alfa” (Talsi), bet pirotehnisko noformējumu – SIA „Ugunspuķes” (Rīga).
 
 
 Pasākumu finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome. Ieeja pasākumā – bez maksas.
 

Komentārs par rakstu: Ventspilī iedegs svētku egles

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!