Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Orientēšanās diena Sabilē 17. jūlijā

14.07.2021

Sabilē 17. jūlijā būs orientēšanās diena ar startu/finišu Sabiles Pilsētas laukumā pie Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra, Strautu ielā 4.

Orientēšanos varēs uzsākt laikā no plkst. 12.00 – 13.00, kad starta/finiša kontrolpunktā, kas atrodas pie atjaunotās Sabiles sinagogas ēkas, varēs saņemt Sabiles kartes ar kontrolpunktiem. Sacensību režīmā dalībniekiem jāapmeklē maksimāli daudz kontrolpunktu pašu brīvi izvēlētā secībā, nepārsniedzot 60 minūtes.

Pirmās vietas ieguvējs saņems balvu no Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra, bet starp tiem dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši vismaz 15 kontrolpunktus, plkst. 14.15 tiks izlozētas trīs veicināšanas balvas, kuras pēc tam varēs saņemt Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrā līdz plkst. 17.00.

Lai piedalītos orientēšanās dienā, dalībniekiem mobilajā telefonā būs nepieciešama aplikācija Qrenteerings, kuru var lejuplādēt lietotnēs GooglePlay vai AppStore. Sabiles kontrolpunktos var atzīmēties ar QR kodiem, kurus nolasa aplikācija Qrenteerings, vai izmantojot viedierīces GPS uztvērēju. Vēlams iepazīties ar aplikācijas darbību treniņrežīmā.

Orientēšanās dienu organizē Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs sadarbībā ar orientēšanās klubu “Ziemeļkurzeme”, kura vadītājs Aigars Vārna sagaidīs dalībniekus pie starta, sniedzot konsultācijas par orientēšanos, tāpēc Sabilē ir laipni gaidīti gan pieredzējuši sportisti, gan arī iesācēji. Kontaktinformācija: Aigars Vārna, mob. tel. 27037985; kluba mājas lapa: https://okzk.lv

Sabiles kontrolpunktu karti var lejuplādēt Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra vietnē: www.visit.sabile.lv

Sanda Poriņa
Sabiles tūrisma informācijas centrs

Komentārs par rakstu: Orientēšanās diena Sabilē 17. jūlijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!