Svētdiena, 2. Oktobris, 2022
Skaidris, Ilma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mini zoodārzs Audriņu pagastā

Reizes skatīts: 36102
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Mini zoodārzs Audriņu pagastā
Karte

Apraksts


Rēzeknes novada Audriņu pagastā kredeļos atrodas mini zoodārzs, kur interesenti var apskatīt dažādus dzīvniekus – kazas, pīles, poni zirdziņus, lamas un citus.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rēzeknes nov. (bij.Rēzeknes rajons)
  • Adrese: Rēzeknes nov., Audriņu pag., Škredeļi
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +37126417666
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Kristīna
19.08.2020 16:33:21
emmm.... neesmu bijusi, gribējās aizbraukt paskatīties, bet tik daudz negācijas izlasot komentāros pārgribējās... diemžēl... es saprotu, ka viedokļi var atšķirties, bet šeti pārsvarā ir tikai viens negatīvisms, protams var pa kādam tādam komentāram būt, bet ja lielākajam vairumam... tad laikam tomēr nē, negribās bojāt sev ekskursiju...
ince
11.08.2020 09:15:48
Nu nepatīk saimniece, "pasūtiet viņu" un baudiet vienkārši atpūtu. Tomēr labāk apskatīt dzīvnieciņus ārā brīvā dabā, nekā iesprostotus zooloģiskajā dārzā mazos būrīšos ar stresainu uzvedību. Atbalstam savējos latviešu uzņēmējus, nemeklējam kašķus. Jauku pēdējo vasaras mēnesi.
E
29.05.2018 17:11:29
Žēl dzīvnieku- striniņām nemaz nav zāles, pīlēm nav ūdens, Gulbis peld duļķainā ūdenī, alpakas apaugušas ar lielu vilnas kārtu,ūdens dzīvniekiem duļķains,zosīm vispār nav, reti kuram dzīvniekam ir zāle vai ēna,u.t.t !!!!Briesmīgi!
Roberts
29.05.2018 16:32:58
Iebraucot stāvlaukumā likās ļoti skaista un jauka vieta, bet pastaigājoties gar dzīvnieku būriem :vienkārši briesmas. Dzīvnieki nekopti, būri netīrīti, reti kuram dzīvniekam bija trauks ar ūdeni un pat ja bija tad ūdens jau sen bija netīrs.Pīles skraidīja pa sausām smiltīm-ne ūdens, ne ēniņas kur paslēpties. Pajautājām kāpēc pīlēm nav ūdens un ko atbildēja: pīlēm ūdeni nevajag. Saimniece ļoti nelaipna, uzbļāva un aizgāja tālāk. Protams interesanti ieraudzīt skaistus, vēl neredzētus zvēriņus bet, nevienam neiesaku apmeklēt šo zoodārzu.
olga
04.10.2017 13:42:44
Šo mini zoo apmeklējām vairākas reizes. Bērniem patīk. Saimniece ir rupekle, bet mums palaimējās tikai vienu reizi tikt uz viņu, pārējās reizes mūs sagaidīja strādnieki, visu izstāstīja, izrādīja. Forši, ka bērni var atpūsties brīvā dabā. Neskatoties uz saimnieces rupjību, tomēr iesaku apmeklēt šo zoo.
Lena
05.06.2017 12:26:16
Par saimnieci: diemžēl saimniece klusi runā, kad ir bērnu ekskursija, ir daudz cilveku, pirmie dzird pedējie nedzird; ļoti ātri paskrien dzīvniekiem, bet dažus atļāva pabarot ar zālīti. Ļoti maz informācijas par dzīvniekiem! Ja bērni runā sava starpā, tad izdara aizradījumu. Ja paliksiet ilgāk apskatīt, kadu putnu, tad jau nezināsiet, ka sauc citus, dažiem nav plāksnītes ar nosaukumu, ja paprasisiet, kas tas par putnu, dabūsiet atbidi, "ES jau nosaucu !" :) Tik tiešam naudas maksajam daudz, bet atieksmes .... Var saprast, ka saimniece nogurst, dzīvnieku daudz, bet, ja Jus jau sataisījat zoodarziņu un sagaidat cieminus, esiet laba noskaņā. Dzīvniku daudz, labi kopti un tik tiešām daudzus brīnumus neesam redzejuiši. Iesaku aizbraukt...
Lena
05.06.2017 12:11:16
Runājot par dzīvnieku apskati, var pielikt vairākus mīnusus: - daudzus dzīvniekus pat nevar saskatīt, jo tie ir paslēpūšies mājiņas; - par balto poniju, saimniece tiesam brīdina, ka viņš kož, bet ja grupa ir no 40 cilvēkiem visi to nevar sadzirdēt, -dauzdi putni sēž viena bvūrī, kur jau par tīršķirnes esamību nevar runat, -saimnieces stastītais neatbild patiesai informācijai, piemēram : "Zīda vista dej zaļo olu" , ha ha , var palasīt interneta... bija vairākas kļudas... -ka arī viens no bērniem pateica , ka skunsi smird, tā viņam uzbrauca, kāviņs var smirdēt, ja viņam viss ir izgriests....TAS IR BĒRNS , viņš nevar to zināt, bet smaka tur tiešam bija, vajag kārtīgak tīrīt, lai tā nerunātu. Bērns neteica to viņai, bet savam klasesbiedram...
Lena
05.06.2017 11:55:32
Maija beigas apmeklējam mini zoo "Rozītes", var pateikt , ka bērniem tik tiešam patika. Jo bija arī atpūtas laiiks pēc apmeklējuma, kur varēja drusciņ palēkat uz batuta un pašūpoties uz čikstošām šūpolēm. Vai tiešām saimnieks nevar tos saeļļot ar eļļu?
Anita
22.08.2016 11:04:32
Man gan likās viss normàli.Par zirdziņa dusmām pabridinaja un viss bija kārtībā.Salidzinot ar citu mini zoo Zemgalē te ir super vide un viss pārējais .dzivniekus nekur nedrikst kaitināt un bļaustities.
Kristine
15.08.2016 11:28:57
Jā katram savs viedoklis...Mums ar ģimeni ļoti patika,un berni bij stāvā sajusma...Sieviete kas mus sagaidija visu paskaidroja,kurus zvērinus var paglaudit,kurus var pabarot,un par baltajiem ponijiem ari pabridinaja.Mums loti patika,pat tik ļoti ka pec 2dienam aizbraucam vēl...
Elīna
11.08.2016 10:08:17
Lasu iepriekšējos komentārus un nemaz nebrīnos! Šodien mana vecmamma bija ekskursijā uz šo TŪRISMA OBJEKTU un viņu SAKODA PONIJS! Es visu saprotu, dzīvnieku uzvedību nevar paredzēt, bet saimniece ( vai kas tā par sievieti bija, nezinu) : 1.) Nemaz nesabijās, it kā tas ir normāli, ka ponijs tiek pāri žogam ( ja to tā var nosaukt, jo viņš bija zems) un sakož cilvēku. Viņš ne vienkārši iekoda un palaida vaļā, bet gan iekoda un rāva ar miesu ārā tā it kā viņš būtu savvaļas zvērs. Nedaudz paglāba, tas, ka laukā bija vēss un vecmammai bija uzvilkta jaka – taču roka izskatās šausmīgi, nezinu kā būs tālāk... 2.) Uzbļāva virsū, ka viņa pati vainīga – ka it kā bijusi pārāk tuvu tam žogam ( lai gan tā nebija). Un pat ja bija, saimniecei pašai ir jāskatās, cik tuvu apmeklētāji nāk klāt žogiem, tāpēc jau viņa ir tur. 3.) Neuzjautāja kā viņa jūtās, kas ar roku – pilnībā neko !!! Bet roka ir reāli sakosta, izskatās tā it kā milzīgs suns būtu kodis!!! Žēl, ka šeit nevar pievienot foto! Apkārt skraidīja bērni un paldies Dievam, ka tas ponijs neuzbruka kādam bērnam . Esam šokā un nevienam neiesaku doties uz Mini zoodārzu Audriņos!
Sinita
21.05.2016 15:42:42
Atkal un atkal komnetāros to lasam - NELAIPNA SAIMNIECE. Arī mēs paliela bērnu grupa ar vecākiem ap 40 cilvēki izjutām tieši to pašu. Mūsu ekskursija tika rezervēta PII grupiņai jau vairāki mēneši atpakaļ. Aizbraucām jau saskārāmies ar pirmo nelapnību - kamēr nav samaksāts jūs pa vārtiem iekšā nedrīkstat ienākt ( mums iznāca neliela aizķeršānās, cilvēks pie kura bija visa grupas nauda ieradās mazu brītiņu vēlāk.), bērni ceļu nobraukuši, pa to laiku gribēja izskriet tikai tualeti, mūs sašutušas iztrieca ārā. Gide runāja tik klusu, ka aizmugurējie vispār nedzirdēja. Uz vikingu kuģa vispār netikām, labi ka vēl tika roataļlaukumā bērni paskrieties. Ja mēs samaksājām 2 Eur 6- gadīgiem bērniem un pieaugušie - 4 EUR. Ja visur raksta drīkst iezvanīt zvanus, mēs piegājām pazvanīt, mūs par to krievu valodā salamāja. Pamatojums - būs kāzas! Ja jau saimniecei ir mazsvarīga arī 40 cilvēku grupa no kuras ienāca nemaza naudiņa, tātad tūristi viņai nav vajadzīgi. Lai tur zoodārzu tikai savam priekam. Parasti ja kaut kur aizbrauc vieta iepatikas gribas ieteikt citiem, lai aizbrauc šajā gadījuma to negribas darīt. Ne jau tāpēc ka tur nebija ko redzēt - bija, bērniem patika. bet tikai un vienīgi attieksmes dēļ.
Viktors A
01.05.2016 22:24:43
Super minizoo!!! Saimniece visu pastastija,nekur neskubinaja.
Vija
13.04.2016 14:52:58
Labdien....saimniece ir ļoti nekorekta, patīk uzbļaut uz bērniem- piemēram: ejiet ātrāk..., klusāk....nedod nofotografēties....naudu samaksajam lielu..priekš bērniem es uzkatu ir dārgi....mēs protams saprotam, ka uzturēt dzīvniekus ir dārgi....nu bet tomēr............vairāk tur nebrauksim nekad........
Sofija M
08.02.2016 20:46:14
Mums gan paveicās, atbrauca pirms slēgšanas pēc ziemassvētkiem. Par kara muzeju mums nelika maksāt, visu atļāva uzlaikot un nesa ieročus ārā lai varam uztaisīt smukas bildes. Zvērus nedrīkstēja ne barot, ne aiztikt, bet saimniece visu laiku sauca paskatīties tuvāk zvērus, kas bija attālumā, un arī ieteica kāda secībā jāskatās dzīvnieki, lai mēs paspētu ieraudzīja vairāk, pirms personāls aizslēgs zvērus siltumā. Tuvumā atradās ģimenē, tētis pīpēja zvēru tuvumā, tam pat aizrādījumu nebija.
Ivdza
29.10.2015 10:30:07
Sveiki:) Nu katram savs viedoklis, varbut pasi esat neadekvati, bet pret mani izturejas ar visu uzticibu. Nopirku no no viniem jenotinu un bija jabrauc uz Iriju, kurs cilveks vel pectam uztices savus datus un pietam pa telefonu lai varetu uztaisit ligumu, nezinu bet man likas nopietni patikams cilveks:)
vietējais
07.09.2015 18:23:20
Neesu bijis,gribētos aizbraukt. Baidos būs bērni vīlušies.
Юрис
06.09.2015 20:48:19
Отвратительное отношение хозяйки!
Sandra
06.09.2015 20:45:17
Saimnieces attieksme zem kritikas robežas!!!!Ar vīru atbraucām paskatīties tā saucamo kara muzeju (jaunums).Samaksājām 5 eur un mums tika veltitas 5 min palūkoties uz tik topošo kolekciju.Vaicājām vai drikstam palūkot apkārtni (neejot zoo darzā) saņēmām atbildi - maksājiet vēl pa 4 eur un tad pastaigājiet!!!!! BEZ KOMENTĀRIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilona
12.08.2015 00:41:18
Позвонила узнать время работы зоопарка, ответила женщина очень недовольные голосом, что уже закрыто и люди отдыхают в 18:00. Я даже не успела спросить когда у них выходной, как она бросила трубку. Пыталась перезвонить, но никто не отвечал на звонки и затем отключили телефон. Можно ли доверить таким людям животных????
natalija
26.07.2015 21:49:47
saimniece tik tiewam rupja sieviete. cenas nenormalas priekw tada parka!!! tadiem tempiem tur cilveku nebus. laipna vina var but priekw savejiem.........pirmo un pedejo reizi waja parka........
Anita
15.07.2015 15:04:43
Saimniece ļoti laipna sieviete... visu parādīja un izstāstīja
LILIJA
07.05.2015 12:30:42
hozajka -hamka! vecno rugajetsja, gonjaet detej bisterje, bistreje, daze posmotretj nicego ne uspevajut deti..... HAMKA!!!!!!!!! GDE KULTURA>??????? SKORO TUDA NIKTO NE POPJEDET, A CENI KAK V RIGE....TO I DOROZE
Diāna
20.08.2014 20:46:07
Ļoti nelaipna saimniece!
Albine
09.09.2013 13:00:14
Хозяева не дображелательные.
Indra
08.06.2013 16:33:23
Pilnigi piekritu augstakminetajam komentaram.Attieksme zem katras kritikas slaviskajai kundzitei..Pirmais iespaids ieraugot "dailas" sengrieku skaistulu figurinas,liecina par "smalko" stilu un slavu izcelsmes raksturigo izpratni par skaisto.Ja, un strada tikai darbadienas.brivdienas izdzen ar izteiksmi!Galu gala,gan jau dzivnieki ir pabaroti un patikamu atputu!
Anna
06.11.2012 23:17:26
Šajā zoodārzā mums ar vīru bija kāzu pastaiga. Bez šaubām ļoti skaista apkārtne, un zvēriņi, bet tieši mūsu kāzu dienā ieraudzījām, ka nav nopļauta zāle, kas bojāja kopējo skatu. Pašai saimniecei jābūt laipnākai pret klientiem, jo tiek maksāta pieklājīga nauda (150 Ls par 1,5 stundu pastaigu). Turklāt nepārtraukti tie viņas komentāri "kas par cilvēkiem, tur neej, to nedari, nu jūs ilgi tur staigāsiet vai nē"... Pa telefonu bieži var uzbļaut, bez maz vai pasūtīt un nomest klausuli. Un pati tāda nedaudz iedomīga, jo vairāk viņu iepazinām, jo mazāk bija vēlme rīkot tur pastaigu, bet dažādu apstākļu dēļ neko mainīt vairs nevarējām.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!