Ceturtdiena, 21. Janvāris, 2021
Agne, Agnese, Agnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dendroloģiskais parks “Lazdukalni” (Špakovska parks)

Reizes skatīts: 25139
Dendroloģiskais parks “Lazdukalni” (Špakovska parks)
Dendroloģiskais parks “Lazdukalni” (Špakovska parks)
Dendroloģiskais parks “Lazdukalni” (Špakovska parks)
Dendroloģiskais parks “Lazdukalni” (Špakovska parks)
Karte

Apraksts


Tautā izplatīts ar nosaukumu Špakovska parks. Tas atrodas Pārogrē. Parka kopējā platība ir 5,9 ha, tajā aug vairāki simti sugu koki, košumkrūmi un vēl daudzi dažādi stādījumi.

Var apskatīt dabu, izstaigājot Purva taku pa 70 m garām laipām, ieraudzīt 2 m dziļo dabisko akaci un atpūsties Filozofu krogā, ir uzsākta skatu torņa būve, no tā paveras skats pāri koku galotnēm uz Daugavu.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ogres (bij.Ogres rajons)
  • Adrese: Pavasara gatve 6, Ogre
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

RG
26.06.2015 15:24:51
Niks, tu esi visriebīgākā vecene! Pat neizglītota (dēļ pareizraxtības). Nav par vēlu TEV visu priekšā atvainoties šim kungam, ka apvainoji par bomzi, un izsaki PATEICĪBU par to darbu, ko viņš un viņa ģimene izdarījuši. Varbūt, ka izdarīs vēl kaut ko, kas mums liksies skaists, baudāms, pat neaptverams. Bet tādi kā Tu, kas esi slinka, lai netuvojas ne tuvu.
smaids
08.04.2015 10:35:35
100% taisnība ke- īsi, kodolīgi, precīzi!
Anatolis cuncis
23.11.2013 21:30:24
Tā nevar būt
ke
04.11.2012 22:03:05
Nu nav, ko braukāt ar riteņiem pa šī cilvēka veidoto parku - tam domāti veloceliņi!! Ja cilvēks ģērbies darba drēbēs, nav uzreiz jālamā par bomzi. Bet to jau urlām nesaprast..
niks
16.08.2012 16:55:07
š.g. 14.augustā mēs kopā ar dēlu riteņos apbraukājot Pārogri iegriezāmies dendroloģiskajā parkā .Izbraucām lielāko daļu parka, uzkāpām skatu tornī un grasījāmies jau doties atpakaļ, kā uzdūramies uz kautkāda veča/bomža- kurš bija iespējams k-ga prātā un izteica mums draudus fiziski izrēķināties un uzrīdīt suni, jo redz mēs izbraukājot celiņus.Bērns dzirdot kā es ar šo plenci izskaidrojos sāka pat raudāt ."Bomzis" - kā izrādijās bija parka pārvaldnieks-Špakovskis vai kkas tamlīdzigs- izrādīja savu "viesmīlību un toleranci " pēdiņās ,un bērna acu priekšā uzvedās neadekvāti, rupji un atstāja perversa bomža iespaidu. Vai tiešām vecam vecim viss ar galvā ir kārtībā?un tāds var sadzīvot ar dabu - tur kkas neskan kopā. Ja parkā esat kopā ar maziem bērniem - uzmanieties un izvairieties no šī parka "galvenā bomža"- kas zin ,nākamreiz var kādam uzbrukt un nodarit miesas bojājumus. Kauns par tādu L a t v i e ti kam sveša elementāra pieklājība un ētika.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!