Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ventspils Prāmju terminālis-izstāde

Reizes skatīts: 8782
Ventspils Prāmju terminālis-izstāde
Ventspils Prāmju terminālis-izstāde
Karte

Apraksts


No otrdienas, 24.marta, Ventspils Prāmju terminālī skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde „Ceļojums pa Ventspili”.

Zīda un lina apgleznošanas tehnikā veidotajos darbiņos atainoti pazīstamākie Ventspils apskates objekti – pilsētas puķu skulptūras, Rātslaukuma pulkstenis, Reņķa dārzā dzīvojošais Krabju krabis un Bruņrupucis, Jūrakmens, Govs Matrozis un daudzi citi. Bērni skolotājas Santas Dalbes rosināti izvēlējušies viņuprāt interesantākos. Tos raksturo dzīvesprieks, krāsainība, rotaļīgums un mīļums pret savu pilsētu.

Ar Mākslas skolas audzēkņu veikumu iepazīsies arī 8.Ventspils Tūrisma konferences dalībnieki. Viņiem būs iespēja noskatīties bērnu zīmēto multiplikācijas filmu „Mikiņa ceļojums pa Ventspili”, kas tapusi sadarbībā ar Ventspils TV. Izstāde un 8.Ventspils tūrisma konference ir pirmie pasākumi Ventspils Tūrisma informācijas centra desmitās jubilejas gadā.

Ventspils TIC dibināts 1999.gada rudenī. Tas atradās Ventspils pilsētas domes telpās Jūras ielā 36 un par tā pirmo vadītāju kļuva Kaspars Sprūdžs. 2000.gadā atklāja tolaik jaunās TIC telpas Tirgus ielā 7, bet 2001.gadā par TIC vadītāju sāka strādāt Guntars Seilis. Kopš 2008.gada 5.februārī Ventspils TIC atrodas modernajās un ērti pieejamajās telpās Prāmju termināļa ēkā Dārza ielā 6.


Turpmākai informācijai:
Inga Aulmane
Ventspils TIC sabiedrisko attiecību menedžere
Tālr. 63607665, e-pasts: inga.aulmane@ventspils.gov.lv


Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese: Dārza ielā 6,Ventspils
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!