Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ekskursijas iespēja FABRIKĀ un sidra degustācija

Reizes skatīts: 2985
Ekskursijas iespēja FABRIKĀ un sidra degustācija
Ekskursijas iespēja FABRIKĀ un sidra degustācija
Karte

Apraksts


Sabile – pilsēta, kurā ieskautas vēsturiskas vietas un ēkas, arī mūsu ražotne “FABRIKA”. Vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu mēs, “Sabiles Sidrs”, papildinām ar ābolu sidra darīšanas un kultūras attīstību, liekot gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem lepoties ar mūsu uzņēmumu un ražoto produkciju.

 

Ražošanas iekārtu skaņas, cilvēku darba rokas, kustība, dzīvīgums ir bijis un arī šobrīd mājo šajās telpās. Šobrīd “FABRIKAS” telpas ir izveidotas, lai ražotu ābolu sidru. Telpas, kurās mājo “Sabiles Sidrs” ir ar gandrīz 100 gadus senu ražošanas vēsturi – pirms mums šeit ir bijusi sērkociņu fabrika “Made at Sabile”, kartupeļu kalte, augļu un dārzeņu konservu rūpnīca u.c. Aicinām izmantot mūsu ekskursiju piedāvājumu, kurā iepazīstināsim ar: ražotnes vēsturi, ideju par sidra ražotnes izveidi, sidra darīšanas procesu, ražošanas telpām un iekārtām. Ekskursijas noslēgumā: dažādu sidra veidu degustācija.

 

Dzērienus, kuri būs iekarojuši Jūsu garšas kārpiņas, varēsiet iegādāties mūsu veikaliņā. Apmeklējuma ilgums: aptuveni 1 stunda. Gaidīsim apmeklētāju grupas ar iepriekšēju pieteikšanos. Maksa par apmeklējumu: 5€ (vienai personai- pieaugušajiem). Autovadītajiem, nepilngadīgām personām un citiem, kuri nepiedalās degustācijā maksa par apmeklējumu 3€. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas. Minimālais grupas dalībnieku skaits: 6 cilvēki (pieaugušie).

 

Ja grupa ir mazāk kā 6 cilvēki, maksa par apmeklējumu visai grupai ir 30€. Grupām, ar vairāk kā 25 cilvēkiem tiek piemērotas atlaides. Esam gatavi un priecīgi uzņemt īpašus viesus: jaunlaulātos, kāzu viesus, sporta spēļu dalībniekus u.c. Iepriekš piesakoties, pielāgosim apmeklējuma programmu.
 

Kontaktinformācija

  • Novads: Talsu (bij.Talsu rajons)
  • Adrese: Sabiles Sidra darītava (SIA „Kroņstrauts”), Rīgas iela 22, Sabile, Talsu novads, LV-3294
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!