Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Lubānas vīnotava

Reizes skatīts: 2377
Lubānas vīnotava
Lubānas vīnotava

Apraksts


Lubānas vīnotavā, izmantojot pasaulē atzītas tradicionālas vīna darināšanas metodes, no Latvijas labumiem tiek darināti sarkanie, baltie un dzirkstošie vīni.

Ideja par vīna darīšanu vīndarim Oskaram Žvaginam radās, aptuveni astoņus gadus atpakaļ, kad vasarā ogu raža ir bijusi tik bagātīga, ka tās nebijis kur likt. Oskars atcerējies, ka padomju laikos arī viņa mājās vectēvs bija gatavojis vīnu, un receptes tika pierakstītas uz skapja durvīm. Tam visam atausot atmiņā, tika mēģināts darināt pašam savu vīnu, receptes tika pielāgotas mūsdienu vajadzībām, lai vīnu varētu baudīt pie pusdienām, vakariņām vai svarīgiem dzīves notikumiem.

Šobrīd tirgošanā tiek piedāvāts ābolu baltvīns “Dārznieka ābols”, rabarberu baltvīns “Rabarbers”, cidoniju desertvīns “Saldā cidonija”, rabarberu desertvīns “Saldais rabarbers” un ābolu destilāts “Dārznieka stiprais”. Tiek darināti arī sarkanie vīni, taču gatavošanas process aizņem nedaudz ilgāku laiku, kā baltajiem vīniem.

Vīndaris Oskars Žvagins piedāvā arī apskatīt vīnotavu un pastāstīt par savu darbību, kā arī vīnotavā ir iespējams vīnus degustēt un iegādāties. Produkciju var iegādāties arī pārtikas veikalos "Parks" (Par ielā 4, Lubānā) un "Centrs" (O.Kalpaka ielā 5, Lubānā). Tikšanās un degustāciju laiki ir iepriekš jāsaskaņo.

 

Kontaktinformācija

  • Novads: Lubānas (bij.Madonas rajons)
  • Adrese: Parka iela 6, Lubāna
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!