Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Siguldas Minerālūdens

Reizes skatīts: 14312
Siguldas Minerālūdens
Siguldas Minerālūdens
Siguldas Minerālūdens
Siguldas Minerālūdens
Karte

Apraksts


Uzņēmums Siguldas Minerālūdens ir dabīgā minerālūdens Sigulda un „Turaida Zegevold” ražotājs. Uzņēmums atrodas Siguldā, kur 2011.gadā, pēc tehnoloģisko iekārtu modernizācijas atsākta savulaik tik populārā un tautā iecienītā dabīgā minerālūdens Sigulda ražošana. Savukārt dabīgā minerālūdens Turaida Zegevold ražošana sākta 2012.gadā.

 

Siguldas Minerālūdens ražotne ir aprīkota ar vienu no visattīstītākajām ūdens sagatavošanas sistēmām, kas ļauj visā dzērienu ražošanas procesā - no to iegūšanai līdz pildīšanai - saglabāt ūdens unikālo sastāvu un īpašības. Šobrīd Siguldas Minerālūdens ražoto produkciju iespējams iegādāties pārtikas tīklu veikalos, mazumtirdzniecības veikalos, kafejnīcās, restorānos, sporta klubos un atpūtas vietās visā Latvijā. Taču uzņēmuma nākotnes plāni paredz produkcijas realizāciju ne tikai Baltijas tirgū, bet arī Krievijā un NVS valstīs, kā arī ieviest papildus jaudu aktīvai produkcijas ražošanai. SIGULDA - Gāzēts Dabīgais Minerālūdens. Minerālvielu saturs 3,1 - 3,6 g/l. Tiek iegūts no 462 metru urbuma, Siguldā. Iekļauts Latvijā atzīto dabīgo minerālūdeņu reģistrā. Minerālūdenim Sigulda ir unikāls minerālu sastāvs, kas iegūstams vienīgi tā ieguves reģionā - Gaujas Nacionālajā parkā.

 

Satur cilvēka organismam un veselībai vērtīgus minerālus, piemēram, kalciju, magniju, nātriju un kāliju. Piemīt ārstnieciskas īpašības. Lieliski veldzē, atspirdzina un atjauno! Pieejams 0.5l un 1l PET pudelēs. TURAIDA ZEGEVOLD - Negāzēts Dabīgais Minerālūdens. Minerālvielu saturs 0,3 - 0,4 g/l. Tiek iegūts no 272 metru urbuma, Siguldā. Iekļauts Latvijā atzīto dabīgo minerālūdeņu reģistrā. Satur vērtīgas minerālvielas, kuras stiprina cilvēka imūno sistēmu un piedalās normālu organisma šūnu funkciju nodrošināšanā. Veldzējošs un atspirdzinošs. Pieejams 0.5l un 1.5l PET pudelēs. Minerālūdens Sigulda un Turaida Zegevold ir 100% Latvijas produkts.

 

Tas tiek iegūts, pildīts un ražots Siguldā. Tas ir dabīgs, veselīgs un bagāts ar minerāliem. Tam ir unikāls minerālu sastāvs, ko iespējams iegūt vienīgi Gaujas Nacionālā parka reģionā. Tas pilnīgi noteikti spēj aizstāt līdzīga sastāva citu valstu ražotus minerālūdeņus, ņemot vērā īpašības un raksturu. Tas ir iekļauts Latvijas un Eiropas Dabīgā minerālūdens reģistrā.

Kontaktinformācija

  • Novads: Siguldas (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Pulkveža Brieža 111c Sigulda
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

dmitrij
16.09.2016 18:29:49
pochemu ja nimagu nigde najti vashu mineralku vi opjatj zakrilisj?
Sigulda Mineral
09.02.2015 22:54:19
Atbilde Anitai Dabīgā minerālūdens „Sigulda” sastāvs: Mineralizācija 3,1- 3,6 mg/l Katjoni mg/l Anjoni mg/l Na+ 720-780 K+ 19-32 Ca+ 250-310 Mg+ 90-120 SO4- 450-490 CL- 1540-1750 HCO3- 70-150 Minerālūdenim no urbuma piemīt vāji sārmaina vides reakcija (pH 7,2-7,8), bet rūpnieciski pildīts ūdens ir piesātināts ar oglekļa dioksīdu. Agrāk tas skaitījās ārstnieciskais -galda minerālūdens, bet tagad to aizliedz ES direktīvas; Teksts uz etiķetes bija „Lieto kuņģa, aknu, aizkuņģa dziedzera, zarnu, kā arī dažu sirds- asinsvadu un urīna izvadceļu slimību ārstniecībā, vielmaiņas procesa normalizēšanai.” Minerālūdeni (Cl+Na) rekomendē gastrītu gadījumā, ja tie saistīti ar palēninātu motoriku un pazeminātu kuņģa skābumu. Nonākot kuņģī tie pastiprina peristaltiku, stimulē kuņģa sulas izdalīšanos, kas uzlabo gremošanu un labāku tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu asimilāciju. Ja ir gastrīts ar pazeminātu skābumu, minerālūdeni lieto neilgi pirms ēšanas 10-15 min. Minerālūdens (Cl+Ca) lieto gremošanas orgānu darbības uzlabošanai, tas uzlabo kuņģa sulas fermentatīvo saturu, uzlabo aknu funkcijas, paātrina urīna veidošanos un tā izvadīšanu. Tas arī labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu. Minerālūdens (SO4) labvēlīgi ietekmē žultsceļu peristaltiku, žults izdalīšanos, stimulē vielmaiņas procesu, kas notiek aknās Minerālūdens ir uzgāzēts ar ogļskābo gāzi, lai uzlabotu garšas īpašības. Ogļskābā gāze arī paātrina kuņģa sulas izdalīšanos, stimulē kuņģa un zarnu trakta motoro funkciju. Ja ir palielināta kuņģa sulas sekrēcija un skābums, minerālūdeni lieto uzsildītā (30-40 0C)veidā, lai izvadītu CO2. Piemērots sportistiem un tiem, kam ir augsta fiziska slodze, jo nodrošina ar nātriju, kāliju, hlorīdu, magniju, ko zaudē svīstot. Ieteicamās devas (miligrami/diennaktī)/ 1 glāzē dabīgā minerālūdens „Sigulda” Kalcijs 1000 / 7% Magnijs 420/ 6% Nātrijs 1500 / 12% Hlors 2300/ 17%
Anita Rakovska
06.02.2015 17:51:56
Labdien, vēlos sīkāk uzzināt Siguldas minerālūdens SASTĀVU un veselīgās īpašības. Visu par tā izmantošanu skaistumkopšanā, vai līdzīgiem minerālūdeņiem
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!