Piektdiena, 31. Maijs, 2024
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

RD ELECTRONICS

Reizes skatīts: 20530
RD ELECTRONICS
RD ELECTRONICS

Apraksts


Kompānija RD Elektroniks dibināta 1992. gadā, un šodien tā ir lielākais elektronikas un sadzīves tehnikas izplatītājs Latvijā. Par savas darbības 17 gadiem kompānija ir nopelnījusi atzīta līdera un uzticīga partnera reputāciju.

Kompānijas RD Elektroniks misija - stabila biznesa izveide un attītstība, piedāvājot saviem klientiem kvalitatīvu, pieejamu un modernu tehniku un augstus apkalpošanas standartus, bet partneriem – profesionālismu un drošību. Uzdevums – būt drošuma, profesionālisma, uzticamības, augstu tehnoloģiju, korporatīvās kultūras etalonam. Mēs tiecamies uzturēt kompānijas imidžu, kas klientos un partneros rada drošību un cieņu.

Kompānijā ir skaidra izpratne par to, ka dzīvot tikai šodienai nozīmē nolemt sevī atpalicēja lomai rit. Un tā nav mūsu loma!

Pēc VID datiem SIA RD Elektroniks jau daudzus gadus ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem valsts budžetā. To apliecina arī Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500.

RD Elektroniks ir daudzu pasaulslaveno ražotāju izplātītājs Latvijā:
SONY, PANASONIC, SAMSUNG, LG, ARDO, TELETECH, JVC, PIONEER,
SIEMENS, BLAUPUNKT, THOMSON, PHILIPS, VESTEL, ROADSTAR,
KENWOOD, SCARLETT, BRAUN, DELONGHI, ROWENTA, KRUPS, MOULINEX,
TEFAL, REMINGTON, KÄRCHER, SINGER, BROTHER, ZELMER, UNISAT, NASH,
OLYMPUS, NIKON, FUJIFILM, CANON, SONY ERICSSON, ANSMANN, BORT,
NOKIA, VEF, ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI, BEKO, VIDO, ARISTON, INDESIT,
SNAIGE, CANDY, GORENJE, LOGITECH, BENQ, HEWLETT PACKARD, FUJITSU
SIEMENS, ASUS, EPSON, XEROX, MINOLTA, ACER, MICROSOFT, TRUST, LEXMARK.

Mazumtirdzniecības tīkls
Kompānijas RD Elektroniks pamats ir tās sazarots mazumtirdzniecības tīkls, specializētie veikali Eiropas līmenī, pārbaudīts sortiments, uzticīgu Eiropas un Āzijas pārstāvju preces, adaptētas Latvijas tirgum un sertificētas, elastīga cenu politika, reklāmas akcijas, pilnīgs informācijas un apkalpošanas atbalsts. � odien visā Latvijas teritorijā strādā 50 firmas RD Electronics veikali.

Reklāmas atbalsts
RD Electronics lieltirāžas reklāmas katalogs ir labi pazīstams ne tikai Rīgā, bet arī visos Latvijas reģionos. Bezmaksas izdevums ar milzīgu tirāžu nodrošina kompānijas reklāmas labu efektivitāti visos valsts reģionos. Katru mēnesi visos RD Electronics veikalos notiek akcijas, kas kalpo par lielisku stimulu veikt pirkumus, jo akcijas laikā pircējiem tiek piedāvātas labas cenas, lielas atlaides, dāvanas, loterijas un izdevīgi piedāvājumi! Jums atliek tikai sekot reklāmai.

Par garantijām
Drošas garantijas spēlē svarīgu lomu, veicot pirkumus. Visām precēm tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, ja ražotājs nav noteicis citādāku garantijas termiņu.

RD Servisa centrs
Augstās kvalifikācijas speciālisti nodrošina mūsu veikalos iegādāto preču ātru un kvalitatīvu remontu un apkalpošanu. Augstās kvalitātes apkalpošanu apliecina autorizētie servisa līgumi ar vadošiem pasaules ražotājiem.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Buļļu 51b, Rīga, LV-1067
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.:  +371 67807849
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!