Piektdiena, 31. Maijs, 2024
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

T/C DOLE Veikals

Reizes skatīts: 20165
T/C DOLE Veikals
T/C DOLE Veikals
Karte

Apraksts


1997. gadā, kad tika atvērts TС «Dole», tas bija pirmais tirdzniecības centrs Latvijā, kas atbilda Rietumu standartiem. Patlaban «Dole» darbojas galvenokārt kā sava rajona vietējais iepirkšanās centrs, kas piedāvā ikdienas preces, pakalpojumus, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni. Centrs ir papildināts ar mūsdienīgu infrastruktūru un jaunām tirdzniecības iespējām.


Ērtības

«Dole» orientējas galvenokārt uz tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem. Šis ir iepirkšanās centrs ģimenēm, un tas piedāvā kvalitatīvas ikdienas preces un dažādus pakalpojumus par mērenām cenām. Tirdzniecības centra izklaidējošā gaisotne padara iepirkšanos daudz patīkamāku un ērtāku. TC «Dole» ik gadu apmeklē 3,5 miljoni pircēju, un pēdējā laikā pieaudzis gan tās apgrozījums, gan apmeklētāju skaits.


Atrašanās vieta

«Dole» atrodas astoņu kilometru attālumā no pilsētas centra un orientējas uz aptuveni 400 000 mājsaimniecībām Ķengaragā — dzīvojamo rajonu Rīgas austrumu pusē. Vairāk nekā 85% apmeklētāju ir no šīs apkārtnes. Tā kā iepirkšanās centrs atrodas pie viena no noslogotākajiem ceļiem, kas ved no un uz pilsētas centru, pārējie apmeklētāji ir cilvēki, kas brauc ārā no pilsētas austrumu virzienā. «Dole» nodrošina stāvvietu 164 automašīnām un ir viegli pieejama ar sabiedrisko transportu.


Izvietojums

TC «Dole» iznomājamā platība ir gandrīz 10 000 m2, un tās veikali ir izvietoti trijos stāvos. Tirdzniecības centram ir ērts plānojums, kas nodrošina vienmērīgu apmeklētāju plūsmu visā iepirkšanās centrā. Vairāki lifti, eskalatori un trepes nodrošina labu starpstāvu komunikāciju.


Interjers

Pēc pieciem darbības gadiem «Dole» tika modernizēta un izremontēta, tika ieviests arī jauns logo un tirdzniecības centra tēls. TC «Dole» interjers ir mērens un praktisks — veidots patīkamos un mierīgos toņos. Uzņēmējiem ir iespēja izpaust savas radošās idejas veikalu skatlogos un interjerā.
Veikali

Tā kā tirdzniecības centrs atrodas blīvi apdzīvotā Rīgas rajonā, tas piedāvā plašu ikdienas preču un pakalpojumu klāstu. Patlaban TC «Dole» darbojas 70 veikals, kas piedāvā visu veidu preces — drēbes, apavus, mēbeles un daudz ko citu. Nozīmīga tirdzniecības centra daļa ir tā plašais pārtikas veikals.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Maskavas iela 357, Rīga
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: http://www.dole.lv
  • Tel.: +371 67018545
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!