Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Svinību aģentūra Vintage’s

Reizes skatīts: 7614
Svinību aģentūra Vintage’s
Svinību aģentūra Vintage’s
Karte

Apraksts


Mēs zinām kā, sakiet mums – kad?

Esam komanda - radošu, idejām bagātu, enerģisku un pozitīvi domājošu jaunu cilvēku komanda, kam laimes un prieka pietiek sev, un ir ko dot citiem. Un galvenais, ka protam to darīt īstajā laikā un vietā.

Mēs zinām, ka Jūsu uzņēmums ir kā bērns – prieki un raizes kopā. Tas prasa lielu ieguldījumu – daudz darba, negulētas naktis, pacietību, īpašu gudrību. Bet tas viss kādu dienu sniedz gandarījumu un lepnumu. Bieži šī īpašā piepildījuma sajūta atnāk svētkos – laikā, kad atskatāmies un izvērtējam padarīto, kā arī cenšamies ieraudzīt paši un parādīt citiem to labāko.

Atstājiet rūpes un raizes mums, lai svētki paliek tikai jums!


Cenšoties sniegt Jums to labāko.
Patiesā cieņā un cerībā uz turpmāku sadarbību
Svinību aģentūras „Vintage’s” kolektīvs.

Pakalpojumi
Piedāvājam šādus pakalpojumus:

Scenārija izstrādāšana
Vietas izvēle
Mākslinieku piesaistīšana
Skaņa un gaisma
Izklaides programma
Ēdināšanas pakalpojumi


Dzimšanas dienas

Ik gadu viens no šādiem mirkļiem ir dzimšanas diena. Pirmā ir īpaša, bet katra nākamā – arvien vērienīgāka. Aug jūsu sapņi par nākotni, un vienlaikus mūsu idejas, kā padarīt šī brīža atskaites punktu par padarīto un redzējumu par turpmāko – par skaistu un brīnišķīgu mirkli Jums un Jūsu uzņēmuma kolektīvam. Mēs zinām, kā panākt, lai svētki iedvesmo!


Klientu balles

Tāpat kā vēlamies pa reizei ielūgt pie sevis kādu ciemos, lai aprunātos, sadraudzētos, skaisti pavadītu laiku un pēc tam atvadītos ar gaišām domām un siltumu sirdī, arī Jūsu uzņēmuma atpazīstamībai nepieciešams šāda veida pasākums – un tā ir klientu balle. Laba klientu balle tā ir laba slava, bet laba slava ir ceļš uz jauniem panākumiem.


Prezentācijas, konferences, seminārus

Bet savs laiks svinēt un savs laiks atkal strādāt. Esam gatavi jums palīdzēt brīžos, kad priekšā gaidāma konferences rīkošana, prezentācija vai seminārs. Tie ir brīži, kas uzņēmuma kolektīvam liek iespringt garās darba virsstundās un nereti liekā uztraukumā un stresā. Aiztaupiet sev šīs nevajadzīgās raizes – mēs jums dāvāsim mieru sirdī pirms un, pateicoties mūsu rūpīgam un precīzam darbam, arī pēc šiem svarīgajiem brīžiem.


Sporta spēles un saliedēšanas pasākumi

Tas ir tieši tas, kas nepieciešams, lai jūsu kolektīvam atgrieztu mundru garu un vienotību pretī kopīgam mērķim. Laba atpūta spēj ienest daudz jaunu un radošu pārmaiņu arī turpmākajā ikdienas darbā, jo sporta spēļu neformālā un veselīgā gaisotne ir lieliska augsne jaunām idejām.


Kāzas

Es atmostos ar eņģeļu gavilēm - šī ir diena, par kuru sapņoju kopš bērnības. Ar savu izredzēto būt altāra priekšā un solīt gan Dievam, gan cilvēkiem, palikt kopā mūžīgi, mīlēt, atbalstīt un kopā priecāties un piepildīt sapņus.

Korporatīvie pasākumi

Iespēja pateikt paldies par atbalstu, paldies par uzticību – un no savas puses dāvāt mirkli atpūtas, prieka un atelpu no ikdienas steigas.
Tas var būt pasākums dārzā baudot kokteiļus un nododoties saviesīgām, patīkamām sarunām laiski zvilnot mīkstos krēslos.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Biķernieku iela 26, Rīga
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29163677
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!