Otrdiena, 19. Oktobris, 2021
Drosma, Drosmis, Elīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Salaspils kultūras nams ''Enerģētiķis''

Reizes skatīts: 23063
Salaspils kultūras nams ''Enerģētiķis''
Salaspils kultūras nams ''Enerģētiķis''
Karte

Apraksts


Kultūras nams “Enerģētiķis” dibināts 1980.gada 20.decembrī.

Kultūras nams organizē interesantus pasākumus, kur tiek izmantotas oriģinālas idejas, brīvdabas masu pasākumus, bezmaksas pasākumus maznodrošinātajiem pilsētas iedzīvotājiem, koncertus ar kultūras nama, novada un citu pašdarbības kolektīvu piedalīšanos, sarīkojumus un tradīciju svētkus cittautiešiem, organizē valsts, tradicionālo svētku svinības , kā arī konkursus, saietus, atpūtas vakarus u.c.

Atbalsta un organizē sarīkojumus pilsētas nevalstiskajām organizācijām - Pensionāru kopai, Invalīdu biedrībai, Daudzbērnu ģimeņu biedrībai “Mārtiņsala”, Politiski represēto biedrībai u.c.

Kultūras namā “Enerģētiķis” ļoti plašs piedāvāto nodarbību spektrs dažādām vecuma grupām, 351 dalībnieks darbojas 21 dažādu profilu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu grupās. Pašdarbības kolektīvi un to dalībnieki veiksmīgi piedalās novada, Rīgas rajona un valsts mēroga sarīkojumos un skatēs.

Kultūras nama zāle (500 vietas) nodrošināta ar profesionālu gaismas un skaņas tehniku, kā arī kinofilmu demonstrēšanai paredzētu aprīkojumu. Plašāk tiek izmantotas kultūras nama telpas dažādu iestāžu un organizāciju kultūras norisēm - atskaites koncertiem, prezentācijām, jubilejām.

Kultūras norišu piedāvājumu būtiski papildina arī Izstāžu zāles darbība, kur apskatāmi profesionālu mākslinieku, Latvijas Mākslas akadēmijas studentu, Salaspils mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un daiļamatnieku darbi.

Kontaktinformācija

  • Novads: Salaspils (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Skolas iela 2, Salaspils
  • Kontaktpersona: Ligita Roze

Viesu grāmata

Ligita Roze
07.02.2016 00:11:00
Вокальная группа "Романс" общества славянской культуры "Гармоника" предлагает свой концерт к празднику на 8- марта. Контактный телефон организатора 25537835, e-почта: valentinagnatjuk@inbox.lv
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!