Otrdiena, 19. Oktobris, 2021
Drosma, Drosmis, Elīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Cinamon Alfa Kinoteātris

Reizes skatīts: 27471
Cinamon Alfa Kinoteātris
Cinamon Alfa Kinoteātris
Karte

Apraksts


Kinoteātris Cinamon tirdzniecības parkā Alfa tika atvērts 2008.gada 7.novembrī. Cinamon pieder Igaunijas uzņēmumam Cinamon Group, kura sastāvā ir Cinamon Baltijas kinoteātru tīkls. Cinamon Group kinoteātri darbojas arī Igaunijā - Tartu, kā arī Lietuvā - Kauņā.

Cinamon kinoteātrī Rīgā ir 8 zāles ar kopējo vietu skaitu 1360 skatītājiem. Kinoteātris nodrošina ik nedēļu 12 līdz 15 jaunākās filmas un piedāvā vairāk kā tikai filmu skatīšanos, sniedzot dažādas papildus izklaides iespējas (neazartspēļu zāle bērniem un pieaugušajiem Playxone, restorāni Il Patio un Planeta Sushi, kafejnīca Coffee Break) un augstākās kvalitātes klientu servisu. Kinoteātris Cinamon tev sniegs:

ĒRTĪBAS: Mēs nodrošinām “vienas pieturas” servisu. Vienlaikus iegādājoties gan kino biļetes, gan zālē līdzi ņemamās uzkodas, apmeklētājiem nav jāstāv divās rindās atsevišķi pēc biļetēm un uzkodām.

IZVĒLE: Pirms vai pēc filmas skatīšanās Cinamon piedāvā saviem apmeklētājiem izklaidēties spēļu zonā, sarīkot svinībās vai ieturēt maltīti kinoteātrī esošajos restorānos Il Patio un Palneta Sushi.

BONUSU KARTE: Mūsu lojalitātes programma apmeklētājiem sniedz tūlītēju ieguvumi – atlaidi iegādājoties kino biļetes kasēs un mājas lapā internetā, kā arī apbalvo tos par lojalitāti, par katru pirkumu bonusu kartē ieskaitot bonusu punktus. Šos punktus sakrājot, tos apmeklētājs kinoteātrī var izmantot kā reālu naudu norēķinātos par kino biļetēm un uzkodām.

KOMFORTU: kinozāļu dizains veidots, lai skatītājam sniegtu maksimālu komfortu vizuālo un skaņas efektu baudīšanā, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas.

INTERJERU: mūsu telpu dizains veidots tā, lai jebkurš apmeklētājs pie mums justos patīkami pārsteigts un vienmēr gaidīts.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Brīvības gatve 372, Rīga, Latvija
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Wisnu
18.11.2013 13:05:53
It was the same way in my house growing up my dad loved tulters, so we'd always run up to the local candy shop and get a bunch. I adore them, as well. And now I'm craving them yours are just beautiful! http://jkweyqor.com [url=http://fkhcnobrsd.com]fkhcnobrsd[/url] [link=http://bmktinj.com]bmktinj[/link]
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!