Otrdiena, 19. Oktobris, 2021
Drosma, Drosmis, Elīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kinoteātris Rio

Reizes skatīts: 14443
Kinoteātris Rio
Kinoteātris Rio
Kinoteātris Rio
Karte

Apraksts


Ventspils Vecpilsētā, Pils ielā 28, jau vairāk kā 100 gadus tiek demonstrēts kino. Kinoteātra ēka ir cieši saistīta ar pirmās Latvijā veidotās spēlfilmas “Kur patiesība” tapšanu, kuras režisors bija ēkas sākotnējais īpašnieks Gilioms Berlīns. Lomās piedalījās Ventspils teātra aktieri un kinoteātra darbinieki.Agrāk kinoteātris tika dēvēts kā “Ziemeļpols”, vēlāk tas tika pārdēvēts par “Kolizeju”, “Ainu”, “Komjaunietieti”! Un kopš 1997. gada kinoteātris ieguvis savu jauno nosaukumu – kino “Rio”.

Soli pa solītim kinoteātris tika uzlabots ar saviem līdzekļiem, un 2013. gada pavasarī kinoteātrī lielajā zālē notika plaši rekonstrukcijas un digitalizācijas darbi, papildus tam, tika veikti arī uzlabojumi skaņas sistēmā, uzstādīts moderns kinoekrāns, tas dos iespēju skatītājiem izbaudīt kvalitatīvu bildi, un ar skaņas effektu palīdzību, izbaudītu katru filmas momentu.

Uz doto brīdi kinoteātris RIO būs vienīgais Kurzemē, kas aprīkots ar modernākās tehnoloģijas digitālajām iekārtām. Tas aprīkots ar jaunāko digotālo Barco 4K projektoru un Dolby 3D sistēmu.

Kinoteātrī “Rio” uz doto momentu darbojas viena zāle ar kopējo sēdvietu skaitu – 240 sēdvietas. Ir padomāts arī par skatītāju komfortu, ko katrs varēs baudīt pilnīgi jaunajos, ērtos krēslos. Kā arī liels pārsteigums tiem, kas mīl skatīties filmas balkonā. Tagad kino RIO balkons ir VIP zona ar ērtiem krēsliem un divvietīgiem dīvāniem, kas ļaus baudīt jaunākās filmas ar lielāku komfortu.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese: Pils iela 28, Ventspils
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!