Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

SIA Fortitude

Reizes skatīts: 4590
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude
SIA Fortitude

Apraksts


Par mums var droši sacīt, ka viss sākas tieši tad, kad tam patiesi ir jāsākas. Jau teju desmit gadu katrs SIA „Fortitude” posms bija darbojies dažādos projektos un ļoti bieži mūsu ceļi bija krustojušies gan organizējot, gan arī vadot dažādus pasākumus. Kādu dienu Raimonds saprata, ka ir jādara tas, kas silda sirdi un kopā ar saviem domubiedriem radīja to, kas tiek saukts par SIA „Fortitude” – pasākumu vadītāju un organizatoru uzņēmumu.

 

Mūs vieno draudzība, jaunība, pieredze teju desmit gadu garumā lielāku un mazāku pasākumu veidošanā, kā arī vēlme darīt to, kas liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk un padarīt apkārtējo cilvēku dienas labākas. Fortitude komandā ir sapulcējušies jaunieši, kuri katrs savā lauciņā jūtas kā zivs ūdenī – ir lieliski kāzu vadītāji, korporatīvo pasākumu vadītāji, fantastiski mūziķi, skaņu burvji, prezentāciju vadītāji, kā arī pasākumu scenāriju guru.

 

Mūsu galvenā interese un vēlme ir tā, lai ar mūsu darbiem ir apmierināts klients. Katra klienta pasākumam pieiesim ar īpašu vērību un atbildību, lai gan pasākuma laikā, gan pēc tā abas puses būtu apmierinātas. Esam pretimnākoši un vienmēr nonāksim pie kopsaucēja.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Raimonds Dunke

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!