Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Grupa Ornoments 2

Reizes skatīts: 5962

Apraksts


Lai cik grūti klātos un masu mēdīji nenoguruši klaigātu par vispārēju postu, tieši grūtībās nevajag nokārt degunu un atvēlēt brīdi līksmībai par spīti visām nedienām un... kaimiņiem. Tādēļ

grupa „Ornoments 2”, populārās grupas „Ornoments” (k/f „Īsa pamācība mīlēšanā”) samazināts sastāvs, nodrošinās patīkamu muzikālu atmosfēru deju vakaros (ballēs) vai korporatīvos pasākumos.

Deju vakara programmā ietilpst: pirmskara un pēckara (galvenokārt I.Vīgnera) dziesmu un deju arī tautas dziesmu apdares „Ornamentam” raksturīgajā skanējumā un aranžējumos.
Korporatīviem vakariem, prezentācijām vai svinībām piedāvājam instrumentālu fona mūzikas programmu „Musica Naturno”.
Sagatavošanā:
a) grupas līdera Uģa Pētersona autorkoncerts „Neko nejautā...”.

b) izklaides programma „Jautrie trīsdesmitie” ar „Ornoments 2” un aktieru monologiem atgādinās par ko smējās pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados.

Korporatīvos vakarus vai prezentācijas brīnišķīgi papildinās itāļu un operešu vokālās mūzikas programma lielisku mākslinieku izpildījumā:
Soprāns – Ginta Lubiņa

Tenors – Guntars Vētra vai Miervaldis Jenčs

Koncertmeistars – A.Kalējs vai V.ZilversJums iespējams pieprasīt katru no iepriekšējos punktos minētajām programmām atsevišķi pēc nepieciešamības.

Uzklausīsim jūsu vēlmes un centīsimies palīdzēt arī citos kultūras dzīves bagātināšanas jautājumos, pie nepieciešamības piesaistot šeit neminētus māksliniekus vai neatkarīgā teātra izrādes profesionālu aktieru izpildījumā, arī vakaru vadītājus.

Diemžēl nevaram garantēt mūsu pakalpojumus jeb kurā jums izdevīgajā datumā, tādēļ iesakām pieteikumus izdarīt savlaicīgi un nepazaudējiet šo informāciju.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Bruno Libauers
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67754955
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!