Piektdiena, 3. Decembris, 2021
Raita, Jogita, Evija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Oāze Viesu nams

Reizes skatīts: 20293

Kontaktinformācija

  • Novads: Ķekavas (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Katlakalns, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, Latvija, LV-2111
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29363336
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Ilze un Dārta
26.11.2017 22:30:48
19.novembrī viesu namā " Oāze" ( sakoptā vietā un skaistā viesu namā) svinējām mūsu dzimšanas dienas! Vēlos pateikt sirsnīgu paldies viesu nama saimniecei Intai par pozitīvo sadarbību, iepazinām viņu kā atsaucīgu, radošu un ļoti atbildīgu Saimnieci. Plānojot mūsu ballīti, varējām visu izrunāt- Inta no savas pieredzes ieteica, cik, kā un ko labāk. - gan ēdienkarti ( mūsuprāt, labas un pieņemamas cenas) , gan galda noformējumu u.c. svarīgus jautājumus ( par saunas izmantošanu, par vāzēm, par citas telpas izmantošanu radošai aktivitātei, par ballītes ilgumu...). Lai gan 19.nov. bija pelēka, lietaina un drēgna diena, viesu nama teritorija un koki, sagaidot mūs, jau bija svētku rotā- mirdzēja krāsainās lampiņu gaismiņās. Viesu namā bija patīkami silti, omulīgi un mājīgi. Galds bija tik skaisti un svinīgi uzklāts. Ļoti garšīgs ēdiens, laba apkalpošana, palīdzība arī sakārtojot ziedus vāzēs un svētku kūkas svinīgajā brīdī! Gan mēs, jubilāres, gan mūsu viesi patiesi no sirds izbaudījām šo mūsu svētku vakaru "Oāzē"! Paldies, Inta Jums un jūsu komandai! Ļoti labprāt svinēsim "Oāzē" vēl kādus savus svētkus un noteikti iesakām šo viesu namu arī citiem! :)
Valerija&Pauls
25.07.2017 22:44:35
Tikko svinējām savas kāzas šajā viesu namā. Divas naktis. Gribam izteikt vislielāko pateicīgu viesu nama saimniecei, Intai! Viņa ir patiesi vispretimnākošākā un saprotošākā saimniece kādu mēs jebkad esam satikuši. Viss ko lūdzām tika pārdomāts un maksimāli izdarīts. Viesu nams ir ļoti skaists un svinīgs. Ļoti labā vietā. Izcils! Pasūtījām sagaidīšanas un silto galdu no viesu nama, visi bija sajūsmā par gardo ēdienu. Īpaši tika slavēta zivs (ļoti svaiga). Nakšņošanai viesu namā ir dažas gultas un daudz plāni matrači. Iesakam viesu namam iegādāties tumšos aizskarus. Ir arī ļoti laba sauna (90grādi) ar aukstu baseinu! Ideāli otrajai kāzu svinību dienai! Ja vēl abi dīķi būtu iztīrīti, lai var iepeldēt, būtu pavisam brīnišķīgi! Mēs labprāt atgriestos viesu namā atkal!
Inta, Oāzes saimniece
16.12.2016 18:49:20
Ļoti gribētu satikt šī klajā apmelojuma autoru un parunāt par viņas mātes jubileju, kura diemžēl mūsu viesu namā nemaz nav notikusi. Esmu satriekta par šī cilvēka nekrietno rīcību. Mūsu viesu nams ir ļoti skaists, silts un omulīgs. Mūsu ilggadējie klienti par to vienmēr ir pārliecinājušies- nekad es saviem viesiem neesmu uzspiedusi izmantot mūsu virtuvi. Ļoti labi saprotu mūsdienu ekonomisko situāciju un naudas lietās esmu ļoti korekta un pretimnākoša. Ticamākais, ka tāda "Daiga" vispār neeksistē un šo ainu uzbūra nelabvēlīgi konkurenti. Ar cieņu, Oāzes saimniece Inta.
Daiga
13.12.2016 20:29:21
Ļoti slikta attieksme. Pirti noīrējām,lai mammai nosvinētu 70. gadu jubileju. Kad teicu, ka galdu vēlamies klāt paši uz reiz man "atcirta" - traukus nedošot un virtuvē plīti nedrīkstēs izmantot. Ar šantāžas palīdzību bijām spieti piekrist saimnieces piedāvātajam ēdienam, kas kopsummu palielināja 2 reizes. Svinību vakarā, kad gājām gulēt, izrādījās, ka visas istabas nemaz nav atslēgtas un mums ir jāiet gulēt uz matračiem, iepriekš nekas par to netika minēts, jo mēs maksājām pilnībā par visas pirts izmantošanu?! Nākamajā dienā,kad vajadzēja atdot iemaksāto drošības naudu, sāka meklēt ieganstus, lai iemaksāto summu neatdotu. Ļoti pārsteidz tas, ka viesu vidū visi bija cienījama vecuma cilvēki, un nekādi jandāliņi svinību laikā nenotika. Nevienam šo pirti neiesaku, jo pirts cena nekādi neatbilsts sniegtajam servisam un saimnieces attieksmei !!! Pirtij novēlu labākus īpašniekus, kas cienītu savu biznesu un klientus.
Inese
20.11.2016 00:53:09
Paldies saimniekiem. Viss bija ļoti labi, garšigs ēdiens un daudz, tira tualete, sakopts pagalms, neuzkrītoša apkalpošana, visu laiku tika papildinats ēdiens uz galda. Matrači normāli, tīra gultasveļa. Ļoti iepatikas šī vieta.
Līgaviņa
16.10.2016 13:24:51
Svinējām kāzas šajā viesu namā. Skaistas dekorācijas, burvīga apkārtne, viss tīrs un sakopts. Apkalpoja mūs divi viesmīļi - vīrietis un sieviete, abi izturējās perfekti kā restorānā! Bija istabas ar gultām un istabas ar matračiem. Visur bija tīra veļa, segas pieejamā daudzumā, matrači kā matrači! Ja grib gultas, tad vajag svinēt viesnīcā vai pilī, bet tad samaksa , protams, cita! Lasīju iepriekšējās atsauksmes un brīnījos- sajūta, ka to rakstījuši kādi konkurenti.
Līgava
09.09.2016 12:06:32
Svinējām kāzas viesu namā Oāze, Krogsilā. Vieta tuvu Rīgai, taču sajūtu līmenī šķiet, ka esi tālu no lielpilsētas – apkārt viss zaļš un kluss. Saimniece atsaucīga, neskopojas ar padomiem un ieteikumiem. Ēdiens garšīgs. Cenas pieņemas un adekvātas. Tagad par negatīvo - kā mīnusu varu minēt to, ka karstās vasaras dienās iekštelpās svinību laikā ir neciešami karsts. Gaisa cirkulācija nekāda, tāpēc ieteiktu viesu nama saimniekiem padomāt par viesu labsajūtu. Mūsu kāzās, diemžēl, viesmīle piemirsa, ka šī ir ne tikai svētku diena jaunajam pārim, bet arī viņu vecākiem, ģimenei, draugiem. Neuzskatu, ka ir normāli no apkalpojošā personāla (viesmīles) ģimenei saņemt dzēlīgas piezīmes un neiecietīgu attieksmi. Ja viesmīlei ir ‘’ne-garastāvokļa diena’’, tad, varbūt, labāk ļaut šo darbu darīt citai viesmīlei. Neskatoties uz to, ka jaunā pāra galds bija noklāts ar ēdieniem, netika pamanīts, ka dažiem viesiem nācās iztikt bez siltā ēdiena (ēdiena neesamība nebūs arguments, jo nākamajā dienā brokastīs bija vēl daudz kas no siltā galda). Vēl nenāktu par ļaunu viesu namam nomazgāt logus, jo saules gaisā ne pārāk labi izskatās netīri logi. Lai veicas turpmākajā darbībā un izdodas ieklausīties ne tikai labajos vārdos, bet arī kritikā no cilvēkiem, kas savus svētkus svinējuši šajā viesu namā!
Vita
28.04.2016 17:08:18
Sveicieni viesu nama saimniekiem! Man bija tas gods pabūt Jūsu viesu namā, paldies! Skaists viesu nams, tā noformējums un arī priecē daba. Joprojām grūti aizmirst svinības, un viss būtu lieliski, ja Jūs ieklausītos ne tikai cilvēku uzslavās, bet arī aizrādījumos., kas neglābjami grauj Jūsu viesu nama slavu. Jūs laikam nelasāt komentārus un nenojaušat, ko cilvēki cenšas Jums pateikt, jo vieni un tie paši aizrādījumi no gada gadā atkārtojas. Mīļie cilvēki, šodien 21.gs., bet Jūs liekat mums, Jūsu viesiem, gulēt bez gultasveļas. Runājot par matračiem, kas stīpā noklāti uz grīdas, iesaku Jums pašiem, vismaz vienu nakti pārgulēt, lai saprastu, kādas veselības problēmas var cilvēkiem rasties. Tos nevar saukt par matračiem, jo sajūta, ka guli uz "plikas" grīdas, valstoties no vieniem sāniem uz otriem, Tad lūk, pēc senas traumas(paslīdot uz ledus), pēc šīs nakts, kad tika atspiesti sāni, manas traumētās rokas elkonim tika konstatēts plašs asinsizplūdums un elkoņa locītavā uzkrājies lielā daudzumā ūdens, nerunājot par sāpēm. Pagājuši vairāki mēneši, vēl joprojām pamazām atgūstos no matrača traumas. Pievienojos komentāriem par otrās dienas brokastīm - bēdigi, kaut arī trešdaļa viesu, taču nejutu servisu, savukārt viesību rīkotājiem radās šādas, tādas šaubas..... Es novēlu Jums veiksmi biznesā un ieklausīties cilvēku teiktajā, lai nerastos līdzīgi atgadījumi. Ar cieņu!
Santa
15.02.2016 14:09:59
Sveicināti! Biju svinībās viesu namā"Oāze" un pirmais iespaids bija ļoti labs, taču turpmākais "maigi" sakot sarūgtināja, jo kad viesi devās pie miera, es kā pēdējā iegāju pirmā stāva tualetē, no kuras ar saviem spēkiem nespēju izkļūt, jo slēdzene no iekšpuses nevērās vaļā, bet palīdzību itkā nebija vairs kam lūgt, jo visi devušies pie miera augšstāvā. Biju samierinājusies, ka līdz rītam nāksies pavadīt netīrajā tualetē, taču man palaimējās, tiku sadzirdēta. Izrādās, arī otrā stāva tualetē līdzīgs gadījums. Nākošais pārsteigums - uz grīdas plāns, "pliks" matracis bez gultasveļas, kā izrādās jau 2011.gadā gulējuši bez šīm "ekstrām". Ierosinājums viesu nama saimniekiem: vispirms brīdiniet iespējamos īrētājus par tādu kārtību, lai katrs zinātu, paķert līdzi savu gultasveļu.
Olga
16.09.2015 19:45:18
Labdien gribejam pasutit uz Jauno gadu bet saimniece paludza 1000 euro tikai par majas iri???!!! Tas ir normali??
Jolanta
06.04.2015 13:53:54
Oāzi ieteica draugi kā pārbaudītu vērtību! Nosvinēju tur savu jubileju- ļoti skaista zāle, ēdiens bija ļoti labs un daudz, bija tik jauki un omulīgi- superīga atmosfēra- ka nolēmu- ja būs kas svinams, tad noteikti šeit! Un par puķēm runājot. Tieši ievēroju, ka bija ļoti skaistas puķes dobēs (dobes bija izravētas, viss bija kārtībā). Bija tādas oranžas puķes, līdzīgas gladiolām nedaudz, pajautāju saimniecei nosaukumu pat speciāli un kur tādas var dabūt. Tādēļ arī atceros, ka dobes bija kārtībā!
sana
18.10.2014 20:20:21
Labdien! Šovasar bijām saviesīgā pasākumā šai viesu namā. Jauka apkārtne,tikai nez kāpēc puķu dobes skaistajā vietā jau ar nezālēm aizaug? Prasītos palīdzīgas rokas, Galds uzklāts bagātīgi.bet ar viesmīļes darbu neesmu apmierināta.Ja no viena gala tiek pasniegta paplāte,tad viesu otrajā galā jau nepietiek krājumi.Neattapīga pati nesaprot ka citiem nepietiek ēdamā klāsta.Tad jau paplātes vajadzētu pasniegt no abām galdu pusēm nevis tikai no vienas.Brokastīs lieku reizi jājautā vai kafiju varētu dabūt kad tikai trešā daļa viesu bija ieradušies.Vēl padomātu vai kādreiz šeit atgrieztos.Labi ka tuvu pie Rīgas.
patika
31.01.2012 18:25:28
nemaz neticas, ka ta var but. Bijam tur viss bij ok, uz matraciem palagi, tualete tira, saimniece jauka. Nekadu pretenzinu :)
Gadījās pabūt
14.08.2011 11:22:40
Ļoti vīlos! Tualete pirmajā stāvā ciet neslēdzas! Otrajā tualetē - baseina galā - tualetes papīra nebija, toties atkritumu spainis pilns, ar kaudzi un vēl pa grīdu mētājas papīri (spoguļa arī šajā tualetē nav!) Guļvietas - matrači, pledi, spilveni - viss bez gulas veļas, visu cieņu, bet es nevaru gulēt uz "plika" matrača. Liels paldies pavāriem, virtuve bija ļoti laba, viss bija garšīgs, taču ar to bija par maz, lai glābtu kopējo viesu nama slavu. Otru reizi pie Jums nebraukšu!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!